Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

SAMO ZA BAJKERE

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

SAMO ZA BAJKERE

Postaj by sju_rod on 27/10/2014, 19:37

ostali......opasno po život............stari (1975) dobri rock.............   http://www.youtube.com/watch?v=_AC49JiR608

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: SAMO ZA BAJKERE

Postaj by Borris on 27/10/2014, 21:59

Samo za bajkere ????? Vjerojatno.... Ja sam ipak motorista !tongue

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 27/10/2014, 22:34

Oš reč da ti se Nazareth ne sviđa??? Nisi mi baš uvjerljiv.

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 28/10/2014, 07:43

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 2/11/2014, 18:31

bajkeri !....motoristi !.............bit ču prost..isti kurac drugo pakovanje..................ali dečki moji,nije problem u tome,njemu su pravi bendovi Deep Purple pa........gle,nema više,.............ježi ga samo parplovci dolaze u obzir,niš drugo ne valja...................jadno.......................a tek kad bi znal da su nazareti iz hrvatske,kaj bi tek onda rekel..................pa pogleč im bubnjeve,svi su crven,bijeli, plavi...

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 2/11/2014, 22:16

I da zaključimo sa zadnjom pjesmom sa posljednjeg albuma (studijskog) snimljenog 2008, The News.

Skrivena pjesma u zadnjoj na albumu (Dying Breed) je Goblin King (hidden track)

http://youtu.be/0lF5sxYkBfM

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 2/11/2014, 22:43

ma da,odlični su.čitav njihov opus u cjelini je super............sviđaju mi se što malo koketiraju ili bar imaju dodirnih točaka sa Iron Maiden ili recimo sa Black Sabbat i taj njihov hard ritam i naravno vokal daju sasvim jednu različitu dimenziju nego slični bendovi iz tog vremena a i malo poslije.U svakom slučaju mi se sviđaju jer ionako nisam baš ograničen samo na jednu vrstu glazbe nego imam i malo širi aspekt rock muzike pa ako velim da su mi na prvom mjestu Pink Floyd a onda ostali jasno je da je to velika širina jer pinkići i recimo nazareti i nemaju baš puno dodirnih točaka ali evo meni se sviđaju..........sorry na opširnijem objašnjenju nečega što vas možda uopče ne interesira...........

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 3/11/2014, 01:18

affraid JA NISAM BAJKER !!!! I ne mogu se složit da su bajkeri i motoristi isti kurac !
A kaj se tiče muzike , zajebal si se da ja slušam samo Parplovce...ali naravno da mi nisu svi bendovi jednako dragi ili da mi se sviđaju....NPR. , Pinkiči su jedni od naj u svojoj vrsti muzike ( psihodelija da ne nabrajam druge ) , Parplovci u hard roku , itd , itd,......ali to ne znači da mi se moraju sviđat Nazaretsi ili neznam koji ( npr. plavi orkestar ) pa ih onda i ne slušam ako je po mojem izboru...
Detaljnija objašnjenja uz kavu...tongue

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 3/11/2014, 16:32

ha,ha,ha..........dobri moj Boris...............ma da naravno, sto ljudi sto čudi,pa ko bi nas sve metnul u isti koš...........moral sam te malo piknuti "a kaj znači".......samo gde si metnul plavi orkestar,pa to nisam slušal ni pijan............no dobro,da podvučemo............konkretno nazareti su ipak pravi rock band i tu nema govora kao i parplovci ili recimo rolingstonsi, pa može ti se neka stvar ne sviđat ali generalno su dobri jer sviraju takvu vrstu muzike..............a apro po bajkera i motorista vrlo dobro znaš da je to isto samo jedno na hrvatskom a drugo na engleskom pa prema tome to je isto a sad što ti hočeš biti samo na hrvatskom...poštivam................................................mada je to isto..............ubit če me..........

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 3/11/2014, 16:34

e da slažem se za daljnja objašnjenja uz kavu.............pa valjda bu pal neki dogovor...........

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 3/11/2014, 17:51

Može

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 3/11/2014, 17:52

sju_rod je napisao/la:......samo gde si metnul plavi orkestar,pa to nisam slušal ni pijan.......

Trebao si slušati, jer poruka je jasna (tamo negdje od 1 minute i 5 sekundi):

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 3/11/2014, 20:39

ha,ha,ha............pa zbog toga sam to i spomenul,samo što sam ja pjeval:bolje biti pijan,nego trezan........a gle,sve je to mjuza za zagorske brege.........

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 00:22

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 3/12/2016, 00:22.