Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

O D U S T A J E M

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

O D U S T A J E M

Postaj by sju_rod on 16/4/2015, 15:22

žao mi je ali trenutačno ne mogu obašnjavati sve kaj me muči,možda bum sutra ili preksutra ali -odustajem- od motora...................

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Re: O D U S T A J E M

Postaj by Dragec07 on 16/4/2015, 16:24

Samo po malo i smireno. Zivot je prepun iznenađenja i nitko nikad ne zna gdje ga sreća čeka.

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 19/4/2015, 15:09

Tak uvjek završi kad se tak silno čeka 😈

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 19/4/2015, 20:16

na žalost (mada je nevjerovatno.........a možda i nije) nemam više love.........ja sam u biti krenul po Kawasakija ZR7R i na putu prema novom zagrebu u glavi mi je bila očito viša matematika i dok sam zbrajal i oduzimal shvatil sam da još imam pun kufer toga za napravit po kući (fasada,struja,pločice na tri terasice i stepenice,popravak 206-tice(cca 3000 kuna) i kaj ti ja znam kaj još sve ne) i ako kupim motor, na kojeg isto treba uložiti oko 300 eura ja više to sve ne mogu napraviti jer nema tolko love i sa groznim osječajem tuge i bijesa okrenul sam auto i natrag doma,Slavica me pitala kud sad idem,rekao sam bijesno:DOMA..................nazval sam frajera i ispričal mu se da ne mogu uzeti motor i prekinul vezu.Da.žal mi je,strašno mi je žal ali ipak kuča ima tj.mora imati prednost..........jednostavno sam moral birati ili motor ili kuća..............neznam..........valjda tak mora biti..............možda samo privremeno tko zna?.............možda uzmem nekaj tek tolko ali i to je pitanje............joj,uopče neznam kaj da velim............toliko sam se veselil da bum opet sa vama na vožnje a sad...................strašno................

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 19/4/2015, 20:50

Kad si već spomenul fasadu jesi li se raspitao za ove subvencije kaj se dobivaju za energetsku učinkovitost? Navodno se dobiva dobar dio love za fasade, zamjenu starih prozora i vrata, itd. Možda ak tu nekaj ugrabiš ipak nešta ostane za pilu.

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 19/4/2015, 21:12

na žalost nije to baš tak kak se na televiziji priča............moraš prvo napravit čitav elaborat,troškovnik i na kraju imat svu lovu a onda ti oni "vrate" oko 40 posto,ma u glavnom komplicirano ali da uređujem cijelu kuču sa prozorima i vratima i naravno da imam tolko love onda bi to i napravil..........mi bumo to puno skromnije,bez prozora i vrata.........

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 19/4/2015, 21:39

Blago tebi ak za novce koje si mislil dat za motor možeš napravit fasadu....
a kolko znam nekakvu fasadu imaš.....pa si mislim jel baš tak hitno...????
uostalom ti znaš najbolje....

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 20/4/2015, 17:51

Čovjek planira, bog određuje.  Ja samo znam da love uvek fali i prioreti su oni koje sam određuje 😠

Brzi
Moped
Moped

Postaj by Brzi on 20/4/2015, 21:05

Rudek jesi li to pitao ili je rekla - kazala? Malo ih EU tlači pa su navodno odustali od elaborata, troškovnika i sličnih gluposti. Navodno se traži samo ono mjerenje toplinskih gubitaka koje ti naprave za 500-600 kn. 

Ja znam da je nas fasada prije desetak godina koštala ok 30 000 kn i da je bilo imalo šansi da dobijem 40-70% te love nazad u vidu nekakve subvencije prevrnuo bih svaki kamenčić i ZG da doznam što i kako trebam napraviti. Prijatelj je u pripremi izmjene krova (skida salonitke) i kaže da je procedura skroz jednostavna i kad završi odvest će mu salonitke na zbrinjavanje i dobit će više od 60% love natrag.

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 20/4/2015, 21:17

ma ja ti imam malo drukčije prioritete..................

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 21/4/2015, 07:18

Upravo sam krenul u skupljanje dokumentacije, povrat novca je u iznosu do 40, a ušteda energije mora biti minimalno 30% od sadašnje. Elaborati 2 puta po 700 brzih, projekt je isto toliko, skupljanje ponuda te sa pripadajućim dokumentima na ovjeru, izfinancirati sve u iznosu 100%, te zatražiti povrat novca povrat ide ko bliže kopanji prije dobije do 40%, a može i manje.  Puno trčanja za c a 4 do 5000 kn. Kod mene je cca 12000 kn fasada plus 2000 kn certifikacija 😠😀😠

Brzi
Moped
Moped

Postaj by Brzi on 21/4/2015, 19:06

A fuck! Ipak znači ništa nemožemo bez tone papira i harača!

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 21/4/2015, 20:05

pa kaj veliš ?????????????

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Postaj by juli on 21/4/2015, 22:31

Rudek ja bum ti rekla samo jedno pred tobom nisu desetlječa vožnje na motoru jer nemaš 25 ili 35 let, već par godinica ak bu sreće, ne misliš valjda da buš sa 63,64 ili 65 hitil jajca na motor i Slavicu od 60 iza sebe pa bute prešli kampirati na more. To kaj pripovedaš o kući sve je to lepo i ak te ispunjava onda je to OK, al to su samo zidovi i beton, nemoj da ti posle bude krivo kaj nisi iskoristil zadnji vlak za voziti se na motoru, budimo realni skoro svi na ovom forumu debelo smo zagazili u 50desete i svako malo nam je neki ku..ac, te te boli ovo ili ono (barem je kod nas tak) i love se dobri dani za vožnju, a i kad se ne osećaš baš najbolje sedneš se na motor i kad se vrneš doma skužiš da ti je puno bolje nego prije vožnje.

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 22/4/2015, 10:49

ispravak, ja sam zagazil u 60-te, već ima koja godina i još se nedam barem dva tri leta, mislim Shocked

juli
Biciklist
Biciklist

Postaj by juli on 22/4/2015, 11:17

I ja se nadam MG još koju godinicu se voziti na motoru, silna mi je želja da se još jenput otpelamo do Crne Gore i pogledamo propušteno od zadnji put, sve odgađamo radi love jer bi šteli to proči u barem 10 dana, a to je onda i dosta love, al vreme nam curi ni Borisu više lako voziti nas, ipak smo mi z motorom pola tone, znači treba i puno više stajati i odmarati se. Tebi I Dragecu je ipak osjetno lakše ne morate voziti iza sebe 2 vreče cementa, tj mene od nježnih 100 kila. Si ga videl kak je mahal z nogicama i glupiral se na motoru kad su se vračali z Bedekovčine
kad je bil oslobođen od tereta tj mene hehe.

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 23/4/2015, 16:15

prvo i osnovno :ja imam nategnutih četrdeset,dakle imam još pun kufer vremena za vožnju samo kaj nebum imal novce za motor,a kaj se Slavice dotikavlje ona je rekla da se i neče više voziti tak da mi je i to jedna briga manje,tj.nije da se nebu vozila uopče,nego onak uvijek.............pa ak baš hočete znati kupil sam nekakav jebeni skuter,tek tolko da se prepelam sim i tam a za motor bumo vidli na kraju balade..............evo,fasada se več dela a rolete dolazi za tjedan dana paaaaa..........bumo vidli..............

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 24/4/2015, 09:26

Drugo i nepobitno : nemaš ti ni petnajst kolko god da nategneš......
jebeno dobro si kupil jebeni skuter......bolje da si kupil jebenu Jawu ili MZu ma kaj god mislili o dotičnim....ipak su nekakvi jebeni motori i na njima se voziš ko na motoru....( a vjerojatno su i jeftiniji od jebenog skutera)   i da... zamisli i njima se možeš prepelat tu i tam....skup sa Slavekom !
 Joj ,oprosti ....zaboravljam da si ti još mlad .....pa ko svi klinci prvo si na skuteru a kad malo ostariš onda gruntaš o motoru....
Sorry, jebi ga , moral sam....

juli
Biciklist
Biciklist

Postaj by juli on 24/4/2015, 10:46

Fiju stari moj kaj se ti daš povleči za jezik zenazmaj

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 24/4/2015, 18:41

neka,neka,on mi je prijatel pa može reći kaj mu je vola............mada ima istine u tome ali mi je bil pun kufer svega pa jednostavno nisam bil sav svoj............no kaj je tu je,još sljedeći tjedan sam u poslu a onda vam dojdem u pohode onak da vas vidim tek tolko.............

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 25/4/2015, 20:10

Mislio sam da će ovog našeg novog skuteraša ovo prelijepo vrijeme izvući na moto susret, pa sam se i ja uputio tamo.

affraid affraid affraid  Ali skuteraša kao u priči, a nijedan nije bio Rudi  affraid affraid affraid

Kaj ste svi već zaboravili gdje je Leibnitz, a tam ste brdo love ostavili za kave i deterđente.

Naravno, nisu sve Vespe skuteri, tj. ni jedna ona prava nije skuter, ali ove nove, automatizirane.......sve su.

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 28/4/2015, 19:59

uskoro bu video uradak sa močnim,pardon sa običnim..........pardon,sa najobičnijim skuterom.........i moram reči kolko god je to DALEEEEKO od motora ja sam sretan da se vozim na dva kotača,jako sretan..............i mogu reči da mi je stvarno falilo sjest na,ma bilo kaj,samo da ima gas,pa se otpelat malo po gradu(uglavnom za sad samo poslovno) bude valjda i pravih motora danas, sutra,............važno je da se sad mogu popelati pa makar se to zvao i skuter...........baš sam ko dečec.............mislim sretan..........ma i po izgledu ak se malo bolje pogleda................pozdrav svima.....

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 29/4/2015, 16:09

Rudi glavno da si ti zadovoljan i sretan, jefeš ostale, valjda još bude koja baba s kolačima  Cool

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 02:46

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 6/12/2016, 02:46.