Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Moja nova pila......

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Moja nova pila......

Postaj by sju_rod on 17/5/2015, 16:36

opet na sedlu...........gramatička greška mog sina,trebalo je biti "Ponovo u sedlu"..........mladi sve brzo zaborave ali dobro kaj je tu je... [You must be registered and logged in to see this link.]

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Re: Moja nova pila......

Postaj by Dragec07 on 17/5/2015, 16:45

Rooodney, ti si zakon i opet si u sedlu.

Ti si naš Rossi.

Film je super, ovih novih deset pogleda dolazi od mene!!!

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 17/5/2015, 17:01

Ono kad ga prešaltaš na Branimirovoj (1:48) ..... !!!!!  cheers cheers cheers. Neponovljivo...

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 17/5/2015, 17:06

ha,ha,ha..............da,dobro je ispalo...............

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 17/5/2015, 20:53

Sad sam zbunjen! Kaj si nam to predstavio?  Jaknu, cipele ili kacigu lol! 

Ma bitno da je široki osmjeh na tvom licu, samo guštaj!

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 17/5/2015, 21:28

pa na kraju sve vidiš jer glumim voditelja auto-moto emisije............

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 18/5/2015, 16:55

Meni nedostaje Borisov i MGov komentar. Znam da oni šaltaju na le(h)r gasu jer nisu ni vidjeli kazaljkicu turncelera u crvenom (neki ni nemaju turnceler) zadnjih 20 godina.....

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 18/5/2015, 22:20

Pa nema se nekaj komentirat....shvačam nedoumicu Brzog a vizavi toga ne shvačam nedoumicu Rudija....znam da se večina nebu složila z menom , al ak nemaš za motor onda nemaš ni za opremu...koji bu mi kurac oprema ak nemam motor...dobro , ja i ovak nemam opremu...a kaj se pile tiče , nemrem skužit jel cvajo ili ???? muči me auspuh...a isto tak moram priznat da meni bolje zvuči 26ks,350ccm i 4ganga iliti 19ks,250ccm i 5 ganga a za iste ili manje brzih.....ali to sam ja....a kaj se tiče Rudija , osmjeh na njegovom licu kad je skinul bacigu......NEPROCJENJIVO !!!!!

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 19/5/2015, 12:16

film je good, akteri su good, rudi je sretan, to je važno, (nebu dugo), kaj je tu je, zvuk je gorenje mlinac za k.., brzina taman za city,
vozi se, a to je važno, i promenil je kacigu za ovu jurilicu više karbonka nije dost.
dobro došel među skuteraše, pada kava kad se vidimo Smile

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 19/5/2015, 21:23

dečki,dečki...........neznam jel vi to mene........ ili kaj.....................
ako vas muči zvuk motora, da to je dvocilindrik i od dukatija je,fino smo ga nakalemili na moje lažno šaltanje.............namjera je bila da od ovog skutera(kojeg sam platil 500 eura) učinim malo zabave pa kao da je prava pila i uspjelo mi je,vidim...................on ima naj običniji zvuk jedno cilidričnog kineskog skutera i nema brzine i nema čuda................čudo je kaj sam ja toliko sretan kaj se vozim na dva kotača da to vidim,nemrete pojmit.Ma apsolutno se slažem sa Borisom,u svemu je u pravu,samo nije u mojoj glavi.Pošto sam ipak odlučil završiti poslove po kući (fasada,Struja,rolete,tri terase i stepenice u pločice) nemam više ili bolje reći trenutačno love za motor a kak više nemrem a da se ne vozim odlučil sam da bum uzel skuter za malu lovu da se vozim dok ne kupim motor i sad sam došel i do tog zaključka da ovo kinesko čudo ne bum ni prodaval nego da bu mi služil za dučan,posel i kojekakve kratke vožnjice jer malo košta i malo troši (pun rezervoar 50 kuna,vožnja skoro 15 dana) a motor,dakle ozbiljan motor za duže furke i pravi istinski gušt.Dakle nisam htel kupovati kojekakve Jave i MZ-e jer neznam kaj bi snjim posle (samo bi za njih imal sad love) a sa skuterom je druga priča.Dakle ovo je bila samo fora sa posuđenim zvukom od dukca da vas malo zabavim i ništa drugo.A to da sam sretan što se VOZIM na dva kotača pa makar to bil i samo skuter,jesam sretan sam,nisam sretan sa prometalom ali sam sretan što se vozim da vam ne mogu reči............kad god sam videl na cesti neki motor da prođe u meni je sve drhtalo,toliko sam htel se voziti na nečem da je to več bilo ko ovisnost,ne možeš bez droge a motor je moja droga toliko ga želim i volim da to več zabrinjava.............eto ljudovi,zato sam sretan,obožavam se voziti.............i sad kad sjednem na taj skuter i dam mu gas,makar neče ni povući kak treba,niti se sjedi kak treba, na mom licu se pojavi ogroman osmjeh (samo kaj se ne vidi zbog kacige) i samo kaj se ne rasplačem od sreče kaj se ponovo vozim na dva kotača............to mi je toliko falilo..........

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 21:50

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 3/12/2016, 21:50.