Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

WEST BIKE SHOW ZAGREB - 12-14-6

Share

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

WEST BIKE SHOW ZAGREB - 12-14-6

Postaj by Dragec07 on 4/6/2015, 17:24

Pravi bikerski spektakl održat će se od 12. do 14.lipnja u Westgate Shopping City-ju.

WEST BIKE SHOW ZAGREB zamišljen je kao prvi, veliki openair festival koji će okupiti bikere i ljubitelje motora iz cijele regije.

Trodnevni festival održati će se na jedinstvenom prostoru- vanjskom platou ispred Westgate shopping city-ja, nudeći novu perspektivu i jedinstveni doživljaj. Osim vanjskog dijela, gosti će moći prisustvovati izložbenom dijelu programa koji će se odvijati u prekrasnom interijeru Westgate shopping city-ja.

Na izložbenom dijelu gosti će, u sklopu tri dana događanja, imati prilike vidjeti primjerke različitih modela motora , moto opreme i sve vezano uz motosport.

Festival WEST BIKE SHOW ZAGREB će podržati svi moto klubovi iz zemlje i regije . Na festivalu će biti održano i natjecanje u sporoj vožnji i vožnji spretnosti te moto-alka, jedinstveno natjecanje na kojem će biti prisutne brojne osobe iz javnog života.

Na platou kod ulaza broj 4 sva tri dana biti će organizrana bogata ugostiteljska ponuda.

Vrhunski show zaokružiti će i tri rock koncerta na kamion-pozornici, a tko će od glazbenika uveličati najavljeni događaj, najavit ćemo uskoro!

Program događaja objavljujemo u petak!

info na: westbikeshow@gmail.com   

Spritmonitor.de

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Re: WEST BIKE SHOW ZAGREB - 12-14-6

Postaj by Dragec07 on 12/6/2015, 18:14

Uspio pobjeći od Nova TV, pa vam se nisam mogao javiti iz Dnevnika. Za sada vani samo oni isti HDovi koji su obišli sva mjesta Hrvatske. 
Nisamo stigao u sajamski dio unutrašnjosti, to ćemo sutra.
 A kako vi poznati bajkeri ne želite da vas vide u društvu motorista, bumo dogovorili nešto iz auto ekipe.

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 13/6/2015, 12:12

idem,idem.............

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 17:38

• Započni novu temu