Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

TOP CASE NOSAČ HB

Share

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

TOP CASE NOSAČ HB

Postaj by mg750ie on 22/8/2015, 09:40

bok(s) Rolling Eyes 
kao kaj neki znaju, prošlo leto na Sardiniji (lipanj 2014), mi je puknuo nosač HB za Top Case Neutral 

to sam u međuvremenu popravio, tj čak sam ga ojačao i otišao sam u renoviranu tvrtku NOVEMA-NOVA u Draganiću, (gdje sam kupio nosač i top case), pa sam i uložio reklamaciuju na puknuti nosač,
tamo mi je rečeno da imam pravo na reklamaciju i da će mi poslati novi nosač, Laughing pazi to je bilo pred godinu dana,
i da sad ne duljim - nakon više puta kontaktiranja tvrtke Novema-Nova u tijeku jeseni i zime 2014 - svaku put sam dobivao odgovor, biće ili poslali su krivi dio, pa pls ponovo pošalji sliku, pa su na sajmu pa na nekom važnom poslu itd....
Već sam dignuo ruke od toga i sad prije metar dana sam s Gecom išao u Novema-Novu po novi kofer koji je by the way - zgubil nazočni gospodin, a ja sam usput i kupio novi pokrov za svoj topcase te upitao vlasnika Sinišu, kaj je s mojom reklamacijom? opet isti odgovor biti sigurno slijedeći put ... tj nazovi me za tjedan dana itd..
nebudi lijen ja nazovem i tad dobijem odgovor da će nosač doći sa slijedećom isporukom iz HB,
i tako ....
Hvala Siniši i tvrtki koja mi je ipak nakon godinu dana ispunila obećanje dato pred godinu dana Laughing
nakon 14 dana dobijem info da je nosač došao, odem ja s Gecom po njega- bez njega nikud ! Rolling Eyes
i pazi sad -

Orginalan prospekt nosača - u kojem se vidi da ojaćanje nije napravljeno What a Face

Orginal prije modifikacije

PROTOTYPE no : 001 - moje rješenje problema pucanja

Nosač stari - koji sam ja popravio i ojačao na mjestu puknuća, jer je nosač bio oslabljen na mjestu varenja i tu je volio puknuti Idea

HB kako je dobio moje slike puknuća i rješenje tj popravak istoga, oni su nebudi lijeni primjenjuju rješenje koje sam primjenioi i novi nosač pojačaju na istom mjestu istim rješenjem

Orginal poslije mog prigovora i slanja rješenja - rješen je problem i sad sam jako ponosan na to - bravo ja Cool

i poučak iz toga: netreba odustajati od nečega do kad god ima nade da se to bude rješilo

lp forumašima - koji ga još čitaju  Cool

Zadnja promjena: mg750ie; 23/8/2015, 09:09; ukupno mijenjano 1 put.

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Re: TOP CASE NOSAČ HB

Postaj by sju_rod on 22/8/2015, 14:54

bravo Brankec,vidi se da nisi od jučer.................dapače od pun kufer jučera.............
  a apro po onih bisaga koje si mi rekel dati,tražil sam na sve strane dal ko ima polovnih nosača,nemreš verovati da to nema NIKO............neznam dal bi ja to sam mogel uopče napraviti i koliko bi uopče koštali novi iz dučana tak da sam ti u velikoj dilemi.........

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 22/8/2015, 17:21

Sve ti možeš samo treba htjeti, ak si mogel narediti zic za play station onda o čemu pričamo  😎

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 22/8/2015, 19:58

A kaj sad ovdje plačeš Branko!  Trebao si zaštititi autorska prava i patentirati preradu pa tek onda slati fotke za reklamaciju!

Sad su iskoristili tvoju pamet i oni pobiru vrhnje!

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 22/8/2015, 20:01

ha,ha,ha............ono je nekaj drugo,"simulator sam napravil od daski od starog ormara a za nosače mi treba spešl materijal.........no bumo vidli,moram doć do tebe da izmjerim na papir kak izgledaju ti nosači...........

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 23/8/2015, 06:27

Ne cmizdrim za prolivenim mlijekom, baš suprotno, hvalim se a i HB je pametno iskoristio ponuđenu ideju koju je pragmatično odmah bez birokracije  i gubitka vremena implementirao 😎

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 23/8/2015, 08:03

ovog Franca treba pozvati na naša druženja Cool  koja su sve rijeđa ali .. zivili

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 23/8/2015, 13:37

Ma ja ipak mislim da bi on brzo posustao kad bi vidio koliko mi možemo popiti Laughing Laughing

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 16:13

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 4/12/2016, 16:13.