Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

I VRATIO SE

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

I VRATIO SE

Postaj by sju_rod on 4/9/2015, 12:42

Eto ljudi moji, nakon osam prekrasnih dana u sunčanim Njivicama eto me natrag u zg koji je vidim, isto tako sunčan,hvala bogu.No evo par slikica...

nakon postavljanja šatora i valjalo je to malo zajest i popit............

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Re: I VRATIO SE

Postaj by sju_rod on 4/9/2015, 12:51

Nakon toga smo se bacili na pac...........i to je sav posel koji sam radil (pravo blaženstvo) 

ovo je slika u jutro oko 10 sati......milina,nigdje nikoga a voda super

znali smo biti na plaži do zalaska sunca pričajući......neprocijenjivo

a noćni život i dalje traje bez obzira na datum.

Na kraju moram reči da mi je bilo super,baš pravi odmor,kupanje,izležavanje i moja omiljena zabava na plaži-spavanje-........nema mi niš draže nego kad izađem iz vode pa dok se osušim leći na ležaljku i ubit oko pol sata.....milina.........nakon onog robovanja po kući ovo je bil melem za moju dušu.Kaj da vam velim za put.......kad smo krenuli u četvrtak ujutro vozil sam se od Dubrave do Lučkog 45 minuta a onda od Lučkog do samog kampa 1 sat i pol i to vozeči se uglavnom 130 km na sat,potrošnja sa tom vožnjom 4 litre,savršeno...............natrag, od samog kampa do naplatnih kučica 1 sat i 40 minuta a do doma još 19 minuta ukupno 2 sata..................2 sata do mora,fenomenalno...............zadovoljan ljetovanjem,zadovoljan morem,vožnjom,vozilom ma sa svime,vrijeme lijepo,sunčano,samo pol dana (mislim srijeda) do negdje 2 sata oblačno,poslije sunčano..........jednom riječju,super.......ha vidimo se i dogodine more moje...............

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 5/9/2015, 15:36

Dobro nam se vratili, tako odmoren i pun pozitivne energije 😎

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 08:22

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu