Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

TKO IDE PRVI U LOUIS

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

TKO IDE PRVI U LOUIS

Postaj by sju_rod on 10/1/2016, 11:48

Ovo sam maznul od KLE foruma i mislim da je stvar super za podmazivanje sajli pa tko bu prvi u Louis da nam kupi tko več naruči naravno...  https://www.louis.at/artikel/bowdenzugpflegeset-300-ml-oeler/10059017?list=137416874&filter_article_number=10059017    a ovak se to radi..... ( od 2.00 na dalje) https://www.youtube.com/watch?v=aQnMdOL09uY&app=desktop

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: TKO IDE PRVI U LOUIS

Postaj by Borris on 10/1/2016, 19:56

Ja si podmazujem sajle otkad znam i bez tih novotarija...... tongue

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 10/1/2016, 20:30

A vi ih i podmazujete !?  Shocked

lol!

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 10/1/2016, 20:34

Sviđa mi se kako tip u videu prvo objasni kako to radi stara škola (“old school way” ) - uključivo Borisa, a onda gotovo da ne veli ..a ako ste Amerikanac, onda vam treba i dodatni alat kojeg možete kupiti.

Stoga, Rudi, odbijam ti s gnušanjem kupovinu tog alata (iako mi vinjete za Sloveniju i Austriju vrijede još do srijede)!!!!

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 10/1/2016, 21:12

ha,ha,ha...........ne znam kojem da se više nasmijem...............pa naravno da podmazujemo sajle (brzi), zadnji put mi je za kuplung sajlu trebalo pola dana da probije ulje a onda mi je tjednima motor bil crn na mjestu izlaska iz bužira (Boris), nekad smo gledali crno-bijeli televizor,je bil je dobar,zato jer za druge nismo znali niti ih je bilo,danas imam plazmu 129 cm 3D televizor..........hmmmm,stvarno neznam dal da i dalje gledam crno bijeli jer i na njemu vidim film (Gec)...........dečki,dečki.........normalno da bumo podmazivali kak ko može i zna (pa i na način sa krajem vrečice) ali ako su izmislili nešto novo,kvalitetnije i valjda bolje ONDA BUMO I MI TO KORISTILI........dakle Gec,ne zaje....nego kad buš išel u Louis zemi meni ako ne treba ovim drugim indijancima jedan primjerak jer ja imam stari motor i nemam love........lako tebi koji imaš novi motor i ak ti rikne sajla odeš na servis i pljuneš kolko god treba.....ja delam u državnoj firmi i mi se nemremo meriti sa vama iz privatnih firmi.........nadam se da vam je sve jasno.......... tongue

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 10/1/2016, 21:17

Gec,nema veze kaj imaš vinjete još do srijede,ja nisam ni mislil odmah,nego u toku godine,pa kad to god bilo,u prolječe,u ljeto,u jesen..........u zimu ne,dakle kad god to bilo jer ja sigurno neidem u Austriju,pa ako bi kad god išel neko drugi....super..............bumo se dogovorili kad i ako za to dođe vrijeme,bez brige kume moj..............

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 11:32

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 9/12/2016, 11:32.