Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Vozikate se

Share

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Vozikate se

Postaj by Dragec07 on 30/1/2016, 15:51

Vidim da vas je sve skupa ovo lijepo vrijeme izvuklo na ceste i da se vozikate na svojim izglancanim ljubimcima.

Zato samo rijetki navrate na ovaj forum.

Ja se zato idem psihički pripremati za brončanu medalju i jednako vjerojatnu sedmicu na lotu.

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Re: Vozikate se

Postaj by sju_rod on 30/1/2016, 16:48

muka mi je od ovih rukometaša,u biti samo od jednog "babića"smeče jedno glupo, forsira Alilovića koji nije obranil ni jednu loptu kaj je taj lik čorav.Ak je stavil Stevanovića protiv Poljske i ispalo je fenomenalno i onda ničim izazvan u sljedečoj utakmici protiv Španjolske stavi Alilovića i to nikome nije jasno,on je isključivi krivac i nadam se da bu dobil nogu kad se vrate.A dal budu osvojili broncu-ne budu i to čisto iz političkih razloga jer su se Norvežani žalili za tekmu sa Njemačkom (opravdano) i na kraju povukli tu žalbu tak da budu suci sudili za njih baš zbog te žalbe.Mogli smo biti u finalu i to sve izbječi,glupi Babić............a apropo vožnje,jučer idem u Pevec po šerafe (naravno sa motorom) jer sam danas mislil konačno iči montirati ralicu i neznam kaj mi je bilo nakon vožnje, na desnoj ruci me boli palac i to jako kao da sam istegnul ligamente ili već kaj,da li sam od kočenja više stiskal ručicu ili kaj se drugo dogodilo ...neznam...uglavnom danas niš od montaže,cijeli dan sam doma i sa voltarenom mažem cijeli taj zglob......možda bu sutra bolje...............inače vozit se na motoru je predivno...........

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 31/1/2016, 19:18

Tako ti je to kad stiščeš kočnicu umjesto gas. Meni moj Dario iz KMS-a uvijek nakon servisa kaže: " ... a sada samo po gasu...". Pa me boli sve osim palca....

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 31/1/2016, 21:35

palac prošel,voltaren gel super stvar............išel danas probat montirat ralicu i uspjel sam skinut sve i živo i mrtvo i boga(možda mi malo oprosti) i sve svece.........imal sam jedan komad od aluminija i jedan od pleha..........uglavnom sam ovaj od aluminija sjebal i to od tog jednog sam napravil dva komada nosača i uspjel oba dva sjebat,zvini sim zvini tam pobrusi i tu i tam i ode sve u kurac dobro da nisam u nastupu bijesa potrgal i samu ralicu..............izgleda tak sve jednostavno a komplicirano je ko sam vrag...........sad mi fali opet komad pleha za nosače..........popizdit ču.........dođem na odpad i tražim tam tipa par tih plehova a on meni da ne prodaju nego samo otkupljuju,velim mu ja pa onda mi dajte dva tri komada pleha svuda ih ima po podu a on meni da ne može,nek idem pitat gazdu,reko ja njemu idi u pizdu materinu i ti i gazda i otišel sam...........frend mi donese ta dva komada i ja uspijem sjebat taj jedan,ma neznam kaj bi rekel još sam uvijek bijesan a to sam radil oko jedanaest sati..........katastrofa..........

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 07:55

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 8/12/2016, 07:55.