Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

ZAGREB AUTO SHOW

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

ZAGREB AUTO SHOW

Postaj by sju_rod on 7/4/2016, 21:18

A evo da vam podnesem izvješče da sam bil na auto showu i dobro je da se takav sajam vratil gdje i pripada,nadam se da bu i dalje tu.Kaj da vam velim svi auti su super,lijepi,novi,izglancani tak da ni jedan nije ružan ali su skupi.........to je nevjerovatno kolko su auti u biti skupi..........da znam da su izložbeni primjerci sa full opremom i da u nekoj drugoj varijanti sa puno manje opreme su i jeftiniji ali ko bi auto bez ovoga ili onoga.Možete reči da sam pristran ali najviše me se dojmila udobnost i osječaj da je napravljen baš za mene kod nekih auta a to su redom ;Renault Talisman (kao da si u fotelji,nevjerovatan osječaj) pa Peugeot 508 (odmah do Talismana),visoko treče mjesto Mercedes CLS (fenomenalan osječaj za volanom) i stavit ču tu još i BMW 420 Gran Coupe (vozačko mjesto kao krojeno po meni i fenomenalan kožni volan),naravno ima tu još auti koji su super ali su svi oni preskupi za moj džep.Naravno ima i motora a i opreme i zamalo sam kupil kožnu jaknu za 900 kuna,mislil sam da je polovna za te novce ali mi je mačka rekla,ne,ne,to je novo,baš ima svega za prihvatljivu cijenu,evo recimo kaciga od karbona za 1600 kuna,nemoguče.....rukavica za 120 kuna,ma el dorado ali naravno ima i kožnih jakni za 3800 kunića...........no evo malo motorčeka,tek tolko....

- poslastica za kraj........GT-Rudi

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Re: ZAGREB AUTO SHOW

Postaj by Dragec07 on 7/4/2016, 23:37

Bome Rudi onaj XR je kao stopljen s tobom, a GTR bi ipak najviše pristajao uz GTR.

Spritmonitor.de

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 7/4/2016, 23:42

I ja sam bil na auto sajmu ali sam izgleda fulao paviljon...tj. nije bil "onaj pravi"

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 8/4/2016, 14:37

ha,ha,ha da GTR uz GTR..........ne bi ni ja imal niš protiv ovog GTR-a,ma najbolji sportski auto,izgleda ko limuzina,možeš s njim na posel,klince u školu otpelat i otiči u kazalište na večer a po noći raspalit 600 konja po branimirovoj,naravno dok ne dođe murja a onda doma u garažu...........he,he.....

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 8/4/2016, 16:18

Nema FIAT, Lancia,JEEP, Chrysler, Volvo .... Itd..lijepih cura, boli glava a za mene je maca A klasa 🚗

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 9/4/2016, 19:28

Drago moje društvo, čini mi se da ni u drugom pokušaju nisam pronašao Zagreb show, "onaj pravi".

Jer ja nisam vidio ni jakni na popustu, ni 20% jeftiniji Zagreb show (jer je s frendovima ulaz besplatan), a nisam vidio ni tih močnih automobilia za posao i utrke.

Pa podnosim i ja svoje izvješče....

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 9/4/2016, 20:31

ha,ha,ha..........dobri stari Gec.........pokazal si ono kaj ja nisam i hvala ti na tome...(mada sam ti ja to sve videl i dobroooo promotril,bez obzira kaj sam bil sa Slavekom)...pa par slika imam kaj su me snimile te mačke jer Slavice nije bilo u blizini pa sam moral njih moliti da me metneju na kipec a one su to bez razmišljanja i napravile i ja im sa smješkom i lijepom riječju zahvalil............ Laughing

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 18/4/2016, 23:09

Kad je dobro poznati VLOGer vidio kojeg GTR-a su nam dopelali na Sajam, mam se javio s pravom pilom da nas malo utješi.

Zaključio je kako je GTR koji smo vidjeli na Sajmu vjerojatno za naše platne mogućnosti, a budući da je kuvajtski dinar nešto jači, eto GTR-a i za njihove mogućnosti... (tu i tamo potišajte ton...)

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 19/4/2016, 21:30

Ma jebeš auto koji se vozi u haljinici !!!!!

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 2/5/2016, 22:42

A onda možete uživati u break danceu by Dragec...

Spritmonitor.de

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 3/5/2016, 13:38

Gec, to ni auto Smile

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010