Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

DOBRA VOŽNJA.....

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

DOBRA VOŽNJA.....

Postaj by sju_rod on 4/6/2016, 20:55

I eto nakon cijelotjednog nagovaranja Branka da idemo nekam na kavu,konačno smo i otišli.....Dragec i ja..............Branka nigdje.................jeeeee,ali on ima fenomenalan izgovor zakaj je ostal doma ali to nek vam on ispriča slikom i riječima.
Dakle nađemo se Gec i ja kod njega (mislim kod Geca)  i krenemo prema Karlovcu.....nakon prve kave u birtiji kod........ krenuli smo dalje za Karlovac.Obišli mnoga sela i gradove i konačno došli do Korane i nakon sladoleda i kave krenuli prema Jaski jer nas je tam čekal Zlatko..........kad smo došli, popili smo i tu kavu jer se kava mora svuda probati,pa smo se onda išli naći sa Brankom u Samoboru.Do Samobora je ulogu bika predvodnika preuzel Zlatko i mogli smo se uvjeriti da do Samobora vode i totalno nepoznati putevi ali bože moj,važno je da se vozimo,kaj ne ? Kad smo konačno došli u Samobor tam nas je več čekal Brankec i normalno i tam smo morali probat kavu (zlo mi je) pa nakon ugodnog druženja krenuli smo prema doma jer je za jedno pol vure trebala početi utakmica Hrvatska -San Marino(kaj ima veze) koju smo uzgred budi rečeno dobili sa rezom 10:0..........lijep rezultat.No da nebi baš sve prošlo tak lepe,tam negdje poslije Leda me je čopila kiša i tuča pa sam moral jako usporiti i zbog toga sam malo pokisnul,mokra koljena rukavice i to je to.Sve u svemu prekrasan izlet gdje smo napravili jedno 150 km (barem mislim,Gec ispravi me) ugodno se družili,nasmijali,NAPILI se kave za cijeli mjesec i sad su baterije pune,kak se ono veli.Evo i par slikica...
kava se ne vidi jer je konobarica rekla da im fale šalice paaaa.......

AFRIKAAAAA....

i sad reci Branko da nismo bili u Africi na kavi...............kaj si moral nabrajat sva ona mjesta,viš kam nas je to doneslo..

predivna Korana......

Gec ovjekovječuje............nešto......

u Jaski smo slučajno pronašli Zlatka....

ovo kaj vidite,motoristu u kratkim hlačama,vam se samo čini...........

i konačno Branko.............a tak smo se dugo dogovarali za kavu......

i sva tri mušketira....

kavaaaa..........KaVa......kAvA......kAVa..........Kava...............a baš dobro zgleda.................

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Re: DOBRA VOŽNJA.....

Postaj by mg750ie on 5/6/2016, 05:40

Bila je kavica baš po mjeri batsa, kaj ne 👻🚬

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 6/6/2016, 09:34

Ma bitno da ste se vi lijepo proveli! Ja sam nažalost bio spriječen, ali mislim da sam ulovio vrijeme kad ste se vi (Gec  Cool ) vratili u ZG.

Mislim da je svima jasno tko je ovo dovukao do ZG:

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 6/6/2016, 15:44

Skužio sam da mi je malo lakše kad svoj oblak podijelim s vama, a taj me je ljubomorko sad sasvim napustio, pa ja s oblakom i kišom više nemam problema.

A na filmu, moram priznati da me je od kiše i bujice više iznenadio moćan zvuk te makine s koje je filmić sniman. Opasna neka pila...

Spritmonitor.de

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 18:17

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Similar topics

-

Sada je: 4/12/2016, 18:17.