Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 22/6/2016, 19:07

Žao mi je što nisam i prije se javil ovom temom pogotovo što sam rekel svojima doma i na poslu da sigurno prolazimo skupinu čak da pače da bumo pobjedili Tursku i Španjolsku a sa Češkom igrali nerješeno pa je čak trebalo biti da i Češku pobijedimo ali zbog debila je završilo na način koji sam i pretpostavljal da smo odigrali 2:2..šteta mogli smo imati 9 bodova i biti najbolji na turniru.No dobro,saznali smo i sljedečeg protivnika a to je Portugal i mislim da niti oni nam neče biti problem,puno smo bolji od njih i prolazimo dalje.Zato,napred Hrvatska,napred vatreni............
da stavil sam malo obilježja,onak da se vidi....

ak dobro ne vidite,to ovak izgleda...

a ovak dok stojim na semaforu......a u vožnji ?.................................................neznam..............

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Re: SRETNO VATRENI ........

Postaj by mg750ie on 23/6/2016, 06:05

Kak misliš napred vatreni, pa oni su furt napred i sve buju dobili do jednog  😎,

Postaj by sju_rod on 26/6/2016, 08:23

nisam htel jučer pisat jer je glava bila vruča ali sad kad sam se digel iz kreveta mislim isto
ISKLJUČIVI KRIVAC JE čačić..........taj kreten od trenera je kao prvo rekel igračima da idu malo opreznije jer sad se ispada nema više bodova,greška,da su igrali kao u prve tri bilo bi sigurno drugačije i drugo jebale ga izmjene u predzadnjoj sekundi i to je radil u sve četiri utakmice ako vidiš da nekome "baš" neide mijenjaj,a najbolje kaj igračima veli da se idu zagrijavat a onda sat vremena neidu unutra,Manđo je trebal iči van barem u 60 minuti ako ne i prije,da ne pričam o Pjaci kojeg bi ja stavil od prve minute ali jebiga htel je ispast pametan pa je stvarno ispal.Naravno moram reči i da je Portugal iznenadil jer nije napadal nego je igral pametno na kontre i tu je sjebo čačića.........uglavnom kapa dole igračima koji su se stvarno trudili mada bi po meni Strinič bil samo na klupi i ulazil samo ako se Vrsaljko ili neznam ko ozljedi,čovjek jednostavno nije za repku i gotovo.U ostalom pazite podatak da u 90 minuta igre nitko  nije puknul loptu u okvir gola.......nemožeš vjerovati,koliko ti treba vremena da skužiš da ti treba promjena napadača ili još bolje staviti dva....i na kraju...bil sam protiv Čačića kad je izabran....poslije me iznenadil načinom igre (napadački) mada mi se nije sviđalo to što bazira igru na jednom napadaču,pogotova kad se igra doma ili protiv slabijih ekipa ali mislil sam da bu skužil kakve napadače oma pa bu se toga setil ali na žalost nije,sad kad smo izgubili isključivo zbog njegovog trulog razmišljanja vidim da sam bil u pravu još na početku.... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad