Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

ZBOGOM PRIJATELJU

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

ZBOGOM PRIJATELJU

Postaj by sju_rod on 3/8/2016, 16:10

svaki put kad se logiram na ovaj forum,vidim Dragec07,Dragec07.....a sad više nebu postova sa potpisom Dragec07............što više razmišljam o tom sve mi više fali moj Gec,mi smo se zvali kumovi...........kad je nazval on mene ili ja njega onda smo rekli:bok kume,di si,kaj si............to vam je od filozofije Black Batsa ,nema predsednika,nema tajnika,nema članarine,mi smo svi isti potpredsednici,frendovi,kumovi i to se njemu sviđalo zato smo se oslovljavali sa kume moj..........nakon UHBM i Patriota ovo je bilo osvježenje i njemu se to dopalo i zato smo bili u tom Family club-u........on je bil poveznica između svih nas,nemirnog duha uvijek spremnog na kakvu vožnju znal me nazvati i pitati:di si kume hočemo malo do tam i tam...........često nisam mogel iz kojekakvih razloga i bil je malo žalostan zbog toga ali ako je išel i još neko drugi bil je sretan jer se vozi,nekam ide,nije doma............često me znal pitati za neki savjet u vezi motora ali mislim da je i sam znal odgovor ali me jednostavno htel uključiti u svoj život na način da budem dio njegovih razmišljanja,odluka,sumnji...............kad je kupil GTR-a došel je do mene ushičen ko malo dijete kad dobije najljepšu igračku,htjel je tu svoju radost podijeliti samnom i hvala mu na tom,.......hvala mu na svakoj sekundi koju smo zajedno prošli jer je obogatil moj život sa svojim prijateljstvom prema meni...........
da....život ide dalje,ponovo bu sutra sunce zasjalo,ljudi budu i dalje išli na posel, u kupovinu,opet bu sve isto ko i jučer ali u mojim mislima, Gec moj,kume moj,uvjek češ mi biti i nikad te neču zaboraviti, nikad.... i ne mogu garantirati kad me kiša ulovi na motoru da mi suze nebudu krenule jer ču imat osječaj da si negdje ispred mene i da nas prati taj tvoj jebeni oblak............počivaj u miru prijatelju.............

Nana
Pjesak
Pjesak

Registration date : 05.12.2010

Re: ZBOGOM PRIJATELJU

Postaj by Nana on 6/8/2016, 17:14

Nekoliko puta sam dolazila ovdje kako bi ostavila svoj utisak,riječ...tek toliko nešto ''pametno'' vezano na tu temu.No nisam znala kako.....Nisam znala kako reći ono što mi je u mislima,na duši...Što reći za čovjeka kojeg sam uvijek gledala kao vrlo inteligentnu osobu,punu pametnih i interesantnih priča.Što reći za čovjeka kojeg sam voljela sresti i poslušati...što je novo vidio,gdje je bio,koliko kilometara je prošao...pravi bajker...gospodin..
Zauvijek će ostati u jako lijepom sjećanju...
Bila mi je čast poznavati te...
  • Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 8/12/2016, 00:04.