Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

PRVI POSJET

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

PRVI POSJET

Postaj by sju_rod on 29/8/2016, 19:43

Evo prošlo je skoro mjesec dana kak nam je otišel naš Gec pa nakon što sam saznal gdje mu je vječno počivalište Slavek i ja smo odlučili doči i zapaliti mu sviječu.Došli smo naravno motorom kako i dolikuje kad se dolazi frendu motoristu i onda katastrofa,nigdje polja 254 tražili smo i tražili išli po nekoj logici ali to kod nas ne pali jer poslije 252 nema 253 i dalje nego 277 gore,lijevo 300 i bok 254 nema i gotovo.Nakon što mi je Branko poslal "satelitsku " sliku tlocrta groblja uspjeli smo pronači grob.Sav sam se oznojil,bil živčan ko luđak i skoro odustal jer je več i mrak počel padati,dam se kladit da se Gec negdje gore smijal i valjda rekel :Rudi,Rudi,čim nema mene više niš neznaš naći...........bogme je tak on je uvijek vodil i bilo je dobro..........no sad znam pa više ne bu problema mada ko je delal taj raspored polja mislim da je bil i čorav i gluh i glup jer ta polja nemaju nikakvog smisla jer je to njegovo 254 odmah uz 220 pa sad vi recite............no evo ovo je moj prvi posjet Gecu na njegovom posljednjem počivalištu pa predlažem da kad mu bude rođendan onak grupno odemo do njega i zapalimo mu sviječe,to je sad najmanje kaj možemo napraviti...

ma samo sam još htel reči da je to 21.04.pa da si svi memoriramo taj dan za posjet našem dragom Gecu........

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Re: PRVI POSJET

Postaj by juli on 3/9/2016, 17:47

Rudek na kojem groblju? Čini mi se Miroševac, al nisam sigurna,na Miroševcu su svi naši pokopani pa bumo svaki put skočili i k Dragecu.

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 4/9/2016, 15:50

da,na Miroševcu i to polje je odmah lijevo od onog velikog platoa na početku i još samo malo gore i tam je to polje...

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Postaj by juli on 4/9/2016, 17:56

onda znam gdi je naši su na polju 220.

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 5/9/2016, 14:03

e odmah do je 254.............nemrete fulati.............

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 05:43

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 6/12/2016, 05:43.