Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

ULICA

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

ULICA

Postaj by sju_rod on 14/9/2016, 20:54

Dečki su zapeli i u dva tjedna napravili ovo...

uglavnom sa susjedima kad razgovaram svi se slažu da smo se mi svi složili napravili bi to za jedno popodne..........ovi dođu oko 8 sati počnu delat u 9 da bi završili u 12 sati...katastofa na taj način do nove godine bu možda gotovo.....auto i motor mi je kod strica od žene koji je na kraju ulice pa tam mogu u dvorištu parkat ali mi je motor vani pa mi u jutro kad dođem po njega i vidim ga onak mokroga od rose srce puca a ovi idioti se zajebavaju..........užas,stvarno sam več lud od ove jebene države,pun kurac neradnika u cijelom sistemu a političari su prvi koji niš ne rade a seru da bolje ne mogu................

sju_rod
Admin
Admin

Re: ULICA

Postaj by sju_rod on 1/10/2016, 15:18

sorry,sorry,sorry.........zaboravil sam vam pokazat kak sad izgleda,da negdje oko tjedan dana kasnije se pojavilo ovo..

na kraju i nije ispalo loše ali je definitivno trajalo predugo,kaj da velim kad su oni sami priznali da rade na četiri gradilišta odjednom pa kak bi onda i bili prije gotovi...........sve u svemu sad ta ulica ipak na nešto liči a ne ono prije samo su krpali,milion puta kopali isto tak i krpali pa normalno da je bilo katastrofa....

vidi se razlika,kaj ne ?

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 2/10/2016, 19:39

Eto, koliko si jambral a kak lijepu ulicu sad imaš!

Zadnje dvije godine su pet ulica u mom kvartu tak uredili i potajno sam se nadao da bu ove godine i moja došla na red jer je već katastrofalna, ali ništ od toga, Jesen stigla a od radova ni r

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 3/10/2016, 07:06

Baš je dobra transformacija  cheers

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 3/10/2016, 19:12

pa dobro,sad je ok ali kolko su to delali,nije za vjerovat..........i kod mene su prije godinu dana napravili dvije glavne znači po kojoj se dođe i po kojoj se vračaš a sad kuku dana kasnije su očito došle na red i poprečne i hvala bogu moja je bila prva a sad kad budu još ostale tri pitaj......ove godine sigurno više niš nebuju radili i rezime je sljedeči za jednu godinu dvije,drugu godinu jedna a ove druge......ha,ha,ha tko zna......pa i nije loše,ulice su oko 100 metara dugačke dakle takve ima četiri a ove "glavnije" su dvije po nekakvih 150 metara.............pa ti sad reci........... Suspect

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 5/10/2016, 17:24

Tvoja je delana studioznije Rolling Eyes

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 07:51

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu