Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

VRIJEME JE........

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

VRIJEME JE........

Postaj by sju_rod on 7/11/2016, 20:26

U biti vrijeme je idealno za razne priče,storije iz života,kaj vam se dogodilo dok ste išli na posel,u dučan,u šetnju s pesom,bilo kam............sad je vrijeme da dok več nemremo van čitamo kaj se dešava nama i oko nas pa dajte krenite....vjerujem da bu zanimljivo.......(ionak nemamo kaj drugo delati)......... Laughing

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Re: VRIJEME JE........

Postaj by sju_rod on 14/11/2016, 22:17

ajde da ja otvorim onda ovu temu.....u subotu veli Slavica ajmo u Lidl jer je sad na akciji kava......bla,bla,bla..............neznam kaj sve nije i ajmo..........sednemo u auto i odpelamo se u Lidl i tam tražimo tu kavu i još neke stvari po njenom spisku....jebiga,nema niš,niš nije na akciji,kava puna cijena,čokolada za kuhanje puna cijena i još tak neke stvari niš nije na akciji.....ode Slavek pitati tam nekog šljakera a ja lutam po dučanu i gledam naravno "tehničke"stvari...dođe ona do mene i veli:ma akcija počne u ponedjeljak a ne u subotu....niš,veli ona idemo u ponedjeljak jer nedam za pol kile kave9 kuna više...ok,velim ja,idemo u ponedjeljak..........................prođe vikend i evo ponedjeljka,sinček i ja zmenjamo ljetne kotače za zimske(da uzel sam drugi autoali to bu druga priča) i sad kad je več tu velim ja nek ide on u Lidl jer treba još na benzinsku dopumpat gume pa nek navrati po tu kavu,čoksu i kaj ti ga ja znam..............vrati se sinček nakon pol sata i veli:ta akcija počinje u četvrtak a ne u ponedjeljak................inače mirna i staložena Slavica pokaže i drugu stranu medalje....jebo ih katalog,kaj mi je onda onaj idiot rekao da je u ponedjeljak,kaj moraju imat za svaku stvar drugi dan za akciju...........lagano sam se izgubil u sobu zapalil telkač i ostavil je u kuhinji......zlu ne trebalo..............

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 16/11/2016, 19:58

HA, ha  tak je mene jednom zeznula Lidlova "super subota" jer nisam pazio pa sam došao subotu prerano  Laughing Laughing  ... od onda ako me zanima neka Lidlova akcija dobro pazim na datume kad koja akcija počinje!

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 16:13

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 4/12/2016, 16:13.