Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

DOBRO DOŠLI NA FORUM ZA PRAVE LJUBITELJE MOTORA I PUTOVANJA

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

vručina....

Share
sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

vručina....

Postaj by sju_rod on 24/6/2017, 18:27

ovo je lagana katastrofa.........ovakve temperature su valjda još jedino u paklu......vozeći se doma  sa posla dolazim mokar ko da sam u autu a danas je motor u garaži a ja doma pod klimom i neidem nikam..........nadam se da bu malo popustilo pa možda da se malo najdemo i popijemo kakvu kavicu............
mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Re: vručina....

Postaj by mg750ie on 24/6/2017, 21:45

Danas sam na plus 37 bil na Dobrii, Jaska, Ozalj, Novi grad - Stari Grad na Dobri, Jarče polje i to s 5(6) motora marke Moto Guzzi i jedna ja maha 😎 baš je bilo goood

Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 24/6/2017, 23:32

stvarno neznam dal ti se pogoršalo,po takvoj temperaturi bit u jakni,kacigu na glavi i na koncu rukavice na rukama,to sve imati na 37 i nije baš pametno....... affraid
Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 24/6/2017, 23:59

neki nisu tak stari pa još mogu.....mada ja stvarno nisam za jaknu, kacigu i rukavice po takvojvručini....još da mogu sedit doma pod klimom (momentalno ju nemam) pa mi je jedino rešenje sest u auto i nafrljit klimu..... Laughing
mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 25/6/2017, 11:27

Kad se voziš nije vruće, a kad staneš skineš se i popiješ nekaj hladno, npr pivu

Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 25/6/2017, 16:51

Ja se danas, nažalost, vratio iz Dalmacije i makar su i tam paklene temperature ipak se puno lakše podnosi vručina.

Inače Rudek čisto sumnjam da si još na 40 godina!!!  Baš kak su dečki rekli koliko god paklene temperature u vožnji je sve OK! Ja nažalost ovaj put morao s autom prema jugu (a naravno da mi i klima krepala  No ) ali svako malo mi srce zaigralo kad sam svako malo susretao motoriste na D1!
sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 26/6/2017, 21:43

e sad,baš ste se našli...............kao prvo,neznam baš koliko godine imaju veze sa vručinom jer ak je vruče onda je vruče i onom od dvadeset i onom od "četrdeset" samo dok imaš dvadeset imaš i manje mozga pa te niš "ne jebe" i ajmo kud treba a kad dođeš u "zrelije godine" onda si misliš : ni mi baš treba se kuhati na toj vručini....ispada da se radi o koristivosti mozga.....
drugo:na posel (znači od Dubrave do centra) ja ne trebam nositi jaknu,prave rukavice i kaj ti ja znam kakvu opremu jer se vozim kratko i praktički po par sto metara (od semafora do semafora) ali nemrete mi reči da možete bit tak obučeni dok idete recimo Jaska,Ozalj i tak to...........jednostavno morate bit oblečeni kak se spada,lijepa prava,topla,čak vruča jakna,prave, malo deblje,jer su kožne rukavice pa i šuze bi bilo preporučljivo one prave bajkerske gdi ti se noga nutra kuha i di si sav kuhan jer se voziš ususret vrlo toplom fenu koji ni brža vožnja ne može ohladiti........naravno rekao bi Boris da uopče ne moraš biti tak oblečen da ali to onda nije niti sigurno niti po propisima pa o tome nemremo raspravljati............sve u svemu kad je vani preko trideset ako nemoraš nekam iči niti nejdi jer bu sutra malo niža temperatura pa se bumo ipak vozili.............do vidova lipi moji.. tongue
mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 27/6/2017, 16:20

Ja s uvjek propisno oblečem, i mogu reči da nije vruče, osim kad staneš minutu i više tak da bi i rudi trebal paziti nase

Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 27/6/2017, 22:16

ma da..........dobro,nek bu tak..............možda priznaš jednog dana ak niš drugo sebi..............

Sponsored content

Postaj by Sponsored content

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 21/4/2018, 17:18.