Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

DOBRO DOŠLI NA FORUM ZA PRAVE LJUBITELJE MOTORA I PUTOVANJA

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

NOVI-STARI MOTOR...

Share

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: NOVI-STARI MOTOR...

Postaj by Borris on 22/2/2018, 23:50

mislim da si se zajebal s izborom guma......trebal si stavit zimske......a inače očigledno da ti nije dosadno....ili je ????  baš me zanima kak bu zgledal u živo.....nekak mi ovak zgleda kaj da ima preveč crnog ????

Brzi
Moped
Moped

Registration date : 01.06.2010

Postaj by Brzi on 23/2/2018, 21:55

Ode nam Rudek u Darkere  Smile

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 23/2/2018, 23:37

pa nije baš sve crno....ostal je agregat srebrni,recimo,pa....volan,pa vizir je ostal proziran a ispočetka sam ga htel pofarbat u mat crno...evo još par slika dok ne dođe video koji bu lijepo prikazal ono što je bilo i sad....

nema više one grde ogrebotine

i beba spava

da,da..sad se odmara...

iako su oči otvorene ipak spava.....još malo...

(Powered by frubar.net)

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 24/2/2018, 16:15

Pofarbal je žlajfe u crveno, /crveno+crno/ ključ muške njege 💫
sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 25/2/2018, 12:28

danas sam ga konačno ispelal iz "kuhinje" malo van na foto sešn i da malo radi pa onda natrag u garažu kam i spada...

(Powered by frubar.net)
na početku ima par slikica kak je bilo a kak je sad i onda posle samo u najljepšem svjetlu...
sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 27/2/2018, 21:49

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 8/3/2018, 20:41

evo stigli podizači i več su gore.....hmmm,nije baš bilo tak jednostavno,stigli su jučer i naravno da sam odmah se bacil na posel ali (uvjek mora biti taj "ALI" ) lajtung od kočnica prekratak pa sam danas kupil duži i sad zmontiral no kak se to sve odužilo nisam stigel probat pa bum sutra, jer vjerovatno bu trebalo korigirati položaj a možda i ne ali to bumo ustanovili samo vožnjom pa čujemo se sutra sa još malo slikica....

(Powered by frubar.net)
sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 10/3/2018, 16:30

danas u subotu imal sam pravu probu i nisam bil baš zadovoljan sa položajem pa sam još malo pomaknul prema sebi i sad je bolje,puno bolje,no nekak mi se čini da nije potpuno kak bi mi odgovaralo ali možda samo trebam voziti da se priviknem na taj položaj.......u svakom slučaju 100 puta bolje nego original....ali kak se lijepo voziti,ma predivno,ne bi silazil s motora ali sam se ipak malo smrznul pa sam odustal od daljnje vožnje....malo je još šljiva,bez obzira na kratkotrajno sunce....
sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 11/3/2018, 18:00

i danas (nedjelja,oprosti Bože) završena je šljaka po motoru....danas je zmontiran nosač kofera i kofer i to je to.....mislim da sam završil sa radovima,sad jedino da baš nekaj treba doraditi onda šljakam ali kolko sam se danas vozil ne treba ništa pa se nadam da bu tak i ostalo...dakle samo vožnja....jes da su rekli da bu cijeli tjedan padala kiša ali možda ne bu pa bum malo obišel vas dragi moji frendovi da vidite u živo crnog bandidosa....... Wink

(Powered by frubar.net)
Brzi
Moped
Moped

Postaj by Brzi on 11/3/2018, 20:19

Lijepo Rudač! Ja sam ovaj vikend imao turneju od blizu 800 km Slavonije, ali nažalost s autom. Ovaj tjedan bih i ja svog mogao malo uglancati i podmazati pa idući vikend da vidimo jesmo li zaboravili voziti  Cool
sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 11/3/2018, 22:34

e da,samo ak ne bu kiša a današnje prognoze govore da bu iduči vikend kišurina....
Brzi
Moped
Moped

Postaj by Brzi on 12/3/2018, 20:38

Dobro je, po današnjoj ništa od kiše za vikend ... samo snijeg   Shocked

Sponsored content

Postaj by Sponsored content

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu