Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

imam sreće ko glineni golub

Share

Giga
Moped
Moped

Registration date : 03.02.2008

imam sreće ko glineni golub

Postaj by Giga on 13/4/2008, 08:08

I sad recite da je ovo normalno, slobodan vikend, mogla bi kam oću, a vrijeme mi se ruga. Izgleda da sam ja ipak samo za po doma Sad

lukylipik
Roler
Roler

Re: imam sreće ko glineni golub

Postaj by lukylipik on 13/4/2008, 09:07

...dođite na kavu!!!

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 13/4/2008, 09:48

znaš kaj ovo vrijeme mi ide na nekaj,kad se malo vratiš unazad skužiš da u biti več pet tjedana stalno pada kiša sa više ili manje par dana prekida i da je to u biti pravo prolječe i da tu nemremo niš,to jednostavno tak mora biti i gotovo ali to znači da ljeto bude kak treba valjda pa nas to treba veseliti,nemojmo se žalostiti bit če još vožnji i zato imajte vjere moji PATRIOTI sve vas volimo moja najdraža i ja čao

tamigo
Biciklist
Biciklist

Registration date : 02.02.2008

Postaj by tamigo on 13/4/2008, 14:31

[quote="Giga"]I sad recite da je ovo normalno, slobodan vikend, mogla bi kam oću, a vrijeme mi se ruga. Izgleda da sam ja ipak samo za po doma Sad[/quote

A za kaj su babe drugo nek za po doma, mi muski se ionak samo ponapijamo na susretima i onda nas vi žempske morate trezniti i bedinati, a ovak nam, kad takvi dojdemo doma (ak potrefimo), samo obrnete rit i nek si mi onda mislimo kaj nas ide. Ma sad sam se usmrdil kolko sam težak i još malo, al mi je baš tak došlo. Kaj morem. Gigačica, naj se sekirikati, bu došlo i tvojih dvajesetpet minuta, kad tad. Ajd sad zam stvarno do kraja zasmrdil ode ja ajd bok!

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 09:49

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 8/12/2016, 09:49.