Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

moto-jakna old timer

Share

Mare
Moped
Moped

Registration date : 02.02.2008

moto-jakna old timer

Postaj by Mare on 24/4/2008, 19:26

jučer ujutro dođoh do auta i ugledah razbijeno zadnje staklo,al što staklo,nego nema moje jakne stare 30-ak god. Plač i suze. Pa ljudi ako je negdje vidite vičite. Kriva,kriva priznajem. Što je držah na zadnjem sjedalu,bljesa.? Žaaoooo mi jakne. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad No No

Giga
Moped
Moped

Registration date : 03.02.2008

Re: moto-jakna old timer

Postaj by Giga on 24/4/2008, 19:35

I meni je žao jakne.
Nije mi jasno zakaj misliš da si kriva? Pa kam bi došli da svaki puta kada izlazimo iz auta vadimo sve kaj bi se dalo odnesti?
A da bi mulcima trebalo jajca odrezati bi i to malo po malo

Mare
Moped
Moped

Postaj by Mare on 24/4/2008, 19:44

A da bi mulcima trebalo jajca odrezati bi i to malo po malo[/quote]
Bravo Giga! vjeruj da si me utješila. Ovako ti to ide: a zašto si ostavila mamac,brat kaže,e hebi ga. Sestra ,pa što je tebi itd. Mad

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 25/4/2008, 15:25

vjeruj mi bit če još jakni i to bolje nego ova,znam da je bila stara ali nemreš imat na sebi nekaj takvoga kaj je duplo starije od tebe,zato se bu stric drago isprsil ,otfural te u MOTORMANIU preko puta velesajma,gdje imaju predivne jakne(ja viđe) i reći će:biraj ljubavi moja,sve za tebe ha kaj veliš na toznam ja GECa to ti je pravi kit

tamigo
Biciklist
Biciklist

Postaj by tamigo on 25/4/2008, 15:38

ma idemo mi ovaj vikend na hreljića, pa možda tam najdemo i jaknu, ko zna? A ovo kaj je Ruda rekel, ja bum u pratnji Drageca da ne zbriše prije blagajne. Ma zeka peka, bit će još jakni, samo da se ti i dalje možeš s nama vozikati.

lukylipik
Roler
Roler

Postaj by lukylipik on 27/4/2008, 19:47

...ak vidimo lopova bude dobio soli na rep!!!
...a onda :fight:

Mare
Moped
Moped

moto-jakna old timer

Postaj by Mare on 27/4/2008, 20:59

Ma dečki,super ste.....ja tek sad vidjeh vaše utješne riječi,hvala.

lukylipik
Roler
Roler

Postaj by lukylipik on 28/4/2008, 13:36

Mare je napisao/la:Ma dečki,super ste.....ja tek sad vidjeh vaše utješne riječi,hvala.

...i dečkica ti je pisala!!!

Pale
Roler
Roler

Postaj by Pale on 28/4/2008, 14:59

uhhh mare, ja redovito radim tvoje greške...... hvala bogu do sad sam bio pošteđen, a od sad pazim... Sad

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 15/5/2008, 11:47

sju_rod je napisao/la:vjeruj mi bit če još jakni i to bolje nego ova,znam da je bila stara ali nemreš imat na sebi nekaj takvoga kaj je duplo starije od tebe,zato se bu stric drago isprsil ,otfural te u MOTORMANIU preko puta velesajma,gdje imaju predivne jakne(ja viđe) i reći će:biraj ljubavi moja,sve za tebe ha kaj veliš na toznam ja GECa to ti je pravi kit
Odoh prvo popiti jednu tableticu za srce.....

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 15/5/2008, 12:50

Dragec07 je napisao/la:
sju_rod je napisao/la:vjeruj mi bit če još jakni i to bolje nego ova,znam da je bila stara ali nemreš imat na sebi nekaj takvoga kaj je duplo starije od tebe,zato se bu stric drago isprsil ,otfural te u MOTORMANIU preko puta velesajma,gdje imaju predivne jakne(ja viđe) i reći će:biraj ljubavi moja,sve za tebe ha kaj veliš na toznam ja GECa to ti je pravi kit
Odoh prvo popiti jednu tableticu za srce.....
popij srećo tabletu za srce i putovanje ak treba, a onda Maričku u auto ili na motora i pravac Louis Graz svi znamo da tam ima baš takvih Twisted Evil

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 08:24

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 5/12/2016, 08:24.