Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Dan branitelja grada Zagreba

Share

lukylipik
Roler
Roler

Registration date : 03.02.2008

Dan branitelja grada Zagreba

Postaj by lukylipik on 14/5/2008, 19:59

Preuzeto s foruma MK Veterani (napisao Klek)! ...pa ako ima zainteresiranih???

Evo nekoliko informacija prije vremena kako će se odvijati defile.

1. U 9 sati se polažu vijenci i pale svijeće:

Polaganje vijenaca i paljenje svijeća na Gradskim grobljima i spomen obilježjima Domovinskog rata od strane predstavnika braniteljskih udruga i predstavnika Poglavarstva Grada Zagreba te predstavnika Gradskih četvrti u Zagrebu, u znak sjećanja na sve poginule branitelje u Domovinskom ratu.
Vijence će polagati predstavnici Poglavarstva Grada Zagreba zajedno s predstavnicima lokalne zajednice i članicama Zbora BUDRGZ.

OBAVEZNO PRISUTNI SVI ČLANOVI MK VETERANI

2. U 12 sati je Sveta misa u Zagrebačkoj Katedrali Uznesenja Bl. Djevice Marije

Uz polaganje vijenaca i paljenje svijeća na sva spomen obilježja hrvatskim braniteljima u Gradu Zagrebu, u Zagrebačkoj katedrali predviđeno je služenje koncelebrirane Svete mise za sve poginule i umrle hrvatske branitelje. Koncelebriranu Svetu Misu predvodit će msgn. Juraj Batelja, rektor Katedrale, a misno pjevanje predvodit će mješoviti pjevački zbor župe Sv. Josipa iz Zagreba.

ODLAZAK NA MISU JE PREMA ŽELJI I POTREBI, MOJA PREPORUKA JER TAKO ŽELE ONI KOJI NISU MOTORISTI, ŽELE NAS VIDJETI NA MISI

3. U 15.30 JE Braniteljski moto-defile do Trga bana Josipa Jelačića

Članovi MK Veterani zajedno s članovima Moto kluba Blue Knights iz Zagreba, kao i predstavnici ostalih moto klubova, moto-defileom ulicama Zagreba podsjetili bi na braniteljske kolone koje su iz Zagreba odlazile na ratišta diljem Hrvatske i veličanstvenim povratkom pobjedničke vojske na Trg bana Josipa Jelačića.

OBAVEZNO PRISUTNI SVI ČLANOVI MK VETERANI

U defile Marko Perković - Thompson mi je obećao da će 99% biti na motoru i s nama sudjelovati na defileu. A na upit za Bleiburg isto je rekao da ide, ali kada je vidio datum, na žalost spriječen je kumstvom.

4. U 20 sati počinje koncert na Trgu bana Josipa Jelačića

Želja organizatora obilježavanja Dana branitelja Grada Zagreba jest da se ove godine na Trgu bana Josipa Jelačića održi koncert s glavnim gostom pjevačem i braniteljem Markom Perkovićem - Thompsonom. Osim Thompsona nastupili bi i znani branitelji - pjevači.

PRISUTNI SVI ČLANOVI MK VETERANI

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Re: Dan branitelja grada Zagreba

Postaj by Dragec07 on 15/5/2008, 09:44

Razgovarao sam s Memphisom već o tome. Vrlo bih rado da se i svi Patrioti koji to mogu i žele priključe. Znači, moj glas ZA.

Zadnja promjena: Dragec07; 15/5/2008, 09:44; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Sivi kursor na sivoj podlozi je divna stvar)

huš
S pomocnim motorom
S pomocnim motorom

Registration date : 13.05.2008

Postaj by huš on 16/5/2008, 14:56

ajd stavite na forum mjesto i vrijeme okupljanja ima nas još zainteresiranih.

lukylipik
Roler
Roler

Registration date : 03.02.2008

Postaj by lukylipik on 16/5/2008, 22:14

huš je napisao/la:ajd stavite na forum mjesto i vrijeme okupljanja ima nas još zainteresiranih.

....znam da je to 30.05.; pretiti ću obavijesti i napisati na vrijeme....

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 17/5/2008, 20:47

nis od mene. Na Zrmanji na raftingu sam sa svojim Vipnetovcima.

Spritmonitor.de

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 10:05

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 11/12/2016, 10:05.