Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Evo me opet ...

Share

DAVORUBMC
Pjesak
Pjesak

Registration date : 03.02.2008

Evo me opet ...

Postaj by DAVORUBMC on 15/5/2008, 18:44

Pozdrav svima ma gdje bili. Pošto me cijelo vrijeme zanimalo di ste, kaj ste, s kim ste,(a lijepo je vidjeti da se družite i da radite podosta kilometara) evo, Pale je ponovo aktivirao moj accaunt na vašem forumu i sad bu te me opet morali trpiti Laughing .
Pošto je sezona uvelike počela, jedva čekam da se sretnemo "on the road again".
Još samo da skužim kak se barata sa vašim forumom ... Question
Ciao svima

tamigo
Biciklist
Biciklist

Registration date : 02.02.2008

Re: Evo me opet ...

Postaj by tamigo on 16/5/2008, 11:33

bok daj i ponovo dobrodošel, a kaj se foruma tiče ima nas još kaj smo po malo zgubljeni. pozdrav i vidimo se negdje na cesti

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 16/5/2008, 17:35

bok,nadam se da si ozdravil,da te nisu snašle traume od sudara i da je sve prošlost,pa krenimo ponovo na cestu i puno sretnih i sigurnih kilometara

Darko
Roler
Roler

Postaj by Darko on 16/5/2008, 19:37

Još samo da skužim kak se barata sa vašim forumom ... Question
Ciao svima[/quote]

Bok Davore ...crni Davore.Na ovo tvoje pitanje moj odgovor je sljedeći: Pošto imamo dva administratora rezultati su vidljivi. Sad Prvo je Dragan sve vodio,uređivao i.......odustao.E sad se tu javlja Pale i želi nastaviti gdje je prethodnik stao,da se forum nebi ugasio i pošto je taj isti Pale osmislio (ideja mu nikad nije nedostajalo)MK Patriote,osmislio uz sugestije nas svih i napravio amblem (viteza s mačem)...dakle čovjek želi dalje unapređivati naš MK.ALI........spomenuti Dragan mu nedaje odriješene ruke,Pale se trudi i dalje.Odjednom (vjerojatno misleći da će izgubiti na važnosti)Dragan se OPET pojavljuje kao admin i dolazi do "auzmeša".E sada ja mislim da smatra da je forum njegovo vlasništvo jel ga je pokrenuo Question Tako da se Pale koji je kreativac sputava i naravno bojim se da polako gubi volju za daljnji rad.To ti je otprilike u najkračim crtama.

DAVORUBMC
Pjesak
Pjesak

Postaj by DAVORUBMC on 16/5/2008, 22:23

Uf, treba odgovoriti na sve ovo. Pa da počnem:
Ozdravil jesam (kolko je to moguće) al su mi ostali lijepi ožiljci na glavi a super mi je, kaj se tiče sudara, nisam sa splašil ni sekunde. Tak mi je sve to bilo normalno da nemreš vjerovat (naravno, kad sam skužil da sam živ i da mrdam svim prstima). Vrlo neobično.
A na Dedin post bi rekao da će problema uvijek biti i da uvijek treba stati na stranu onoga tko radi na dobrobiti cjele ekipe i pomoći mu da svoje (dobre) ideje ostvari.
Pozz svima i vidim se negdje na kava

Pale
Roler
Roler

Postaj by Pale on 17/5/2008, 07:23

moze kava kad god zelis (zelite).... imam dane otvorenih vrata... Laughing upravo sam zenu i sina sprasio na more tjedan dana... zivili

Darko
Roler
Roler

Postaj by Darko on 17/5/2008, 20:34

DAVORUBMC je napisao/la:Uf, treba odgovoriti na sve ovo. Pa da počnem:
Ozdravil jesam (kolko je to moguće) al su mi ostali lijepi ožiljci na glavi a super mi je, kaj se tiče sudara, nisam sa splašil ni sekunde. Tak mi je sve to bilo normalno da nemreš vjerovat (naravno, kad sam skužil da sam živ i da mrdam svim prstima). Vrlo neobično.
A na Dedin post bi rekao da će problema uvijek biti i da uvijek treba stati na stranu onoga tko radi na dobrobiti cjele ekipe i pomoći mu da svoje (dobre) ideje ostvari.
Pozz svima i vidim se negdje na kava

Kaj veliš da si ozdravil? scratch Smile Daj pokaži nalaze......... Twisted Evil affraid

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 17/5/2008, 20:56

drago mi je da si dobro i da je sve prošlo dobro a ovo kaj ti BREVA piše ne obaziri se na to jer te to u krajnjoj liniji i netreba interesirati kaj ko radi ili ne radi,mi ostali bumo to riješili (bez dede jer on se ionak ne javlja na forum) i takve stvari su u biti naša unutarnja stvar i netreba tebe kao gosta uznemiravati sa ovim ili onim.Budi ti meni zdrav i nadam se da se vidimo na nekoj vožnjici.

Darko
Roler
Roler

Postaj by Darko on 18/5/2008, 11:23

sju_rod je napisao/la:drago mi je da si dobro i da je sve prošlo dobro a ovo kaj ti BREVA piše ne obaziri se na to jer te to u krajnjoj liniji i netreba interesirati kaj ko radi ili ne radi,mi ostali bumo to riješili (bez dede jer on se ionak ne javlja na forum) i takve stvari su u biti naša unutarnja stvar i netreba tebe kao gosta uznemiravati sa ovim ili onim.Budi ti meni zdrav i nadam se da se vidimo na nekoj vožnjici.

Darko
Roler
Roler

Postaj by Darko on 18/5/2008, 11:27

Dragi Rudi i Slavica ispričavam se što sam Vam ometao rad u MK Patriot.Obečavam da više nebudem.

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 09:45

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 8/12/2016, 09:45.