Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

donji Miholjac KAMIKAZE

Share

tamigo
Biciklist
Biciklist

Registration date : 02.02.2008

donji Miholjac KAMIKAZE

Postaj by tamigo on 26/5/2008, 17:41

Kako moj ljubimac još boluje, a nama se nije dalo sediti doma, odlučili smo se da na put krenemo DAS AUTOM. Ruta :Zagreb-Bjelovar-Đurđevac-Pitomača- Virovitica-Slatina-Čađavica-Donji Miholjac. Cesta odlična, priroda prekrasna i tih 220km prošlo u trenu. Sami Miholjac je jako lijepo mjesto sa prekrasnim starim gradom i perivojem u centru grada. Motorijada je bila smještena na dobrom mjestu, a površinom i organizacijom mogla bi stati uz bok i jačim motorijadama. Za svaku pohvalu organizatoru je bio defile. Najviše nas se dojmilo mjesto za pauzu. Seoski eko turizam u mjestu BLANJE. PREKRASNO.Da ne zaboravim reči, bilo se skupilo otprilike 250-300 motora, i stvarno ih je bilo lijepo vidjeti na defileu. Doma smo se vračali rutom:Slatina-Daruvar-Grubišno Polje-Hercegovac. Tu smo stali na pertiju RĐAVIH ŠKLJOCA, i naletjeli na ekipu patriota u veselom izdanju. Malo smo se podružili, popozdravljali sa ostalim ekipama, popili piće i popapali slani gulaš i kad je počelo turiranje motora, krenuli smo dalje. Put nas dalje vodi preko Garešnice-Kutine-Popovače-Siska i konačno stajemo u Petrinji. "BIG ČIF" tak bi to otprilike bilo u prevodu. Motorijada na kojoj je bila cijela Petrinja, previše gužve, puno čekanja i kako sam pročital na Cro chopper forumu, i krađa vezanih kaciga, i još svašta. Jedina svijetla točka ovog susreta su bile jako lijepe i kvalitetne majce po 40kn. Za ostalo mogu reči: dođoh, vidjeh i otiđoh. Pa smo se na kraju ipak otputili kučici Sisačkom cestom i doma pročitali cifru od 523 pređena km. Za danas dosta.

tamigo
Biciklist
Biciklist

Re: donji Miholjac KAMIKAZE

Postaj by tamigo on 26/5/2008, 17:46

evo još malo slikica

Mare
Moped
Moped

I mi bi to.....

Postaj by Mare on 29/5/2008, 08:01

Opet serija slika od kojih sline cure...... Ja volim pile, pa ga ne bih ispod peke...

Tamigaći, kad ćete i nas voditi tamo?

Sponsored content

Re: donji Miholjac KAMIKAZE

Postaj by Sponsored content Today at 19:46

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Similar topics

-

Sada je: 2/12/2016, 19:46.