Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Velika Paka - druženje uglavnom kvartovskih bikera

Share

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Velika Paka - druženje uglavnom kvartovskih bikera

Postaj by Dragec07 on 27/10/2008, 14:51

Prošlo cijelo proljeće i ljeto a društvo iz kvarta (većinu nikada nećete vidjeti na ovim stranicama jer se bave nekim drugim poslovima) konačno se odolučilo za izlet i Malu fešticu u Velikoj Paki. Sv. Florijan je pomogao da onovljeni vatrogasni dom pruži utočište šarolikom društvu željnom dobre zabave, jela i pića, a cijela se okolica spremno odazvala tom izazovu. I dostojno potpomogla feštu, tko je kako i koliko mogao.

I tako se sve od malog "kvartovskog" druženja pretvorilo u subotno-nedjeljno:
- piće dobrodošlice,
- defile 20 km i 15 motora, uz dva stajanja u lokalnim sponzorsim birtijama,
- fešta u Vatrogasnom domu Velika Paka, uz pečenog pajceka i domaću rakiju i vino, i nezaobilazni ples...
- striptizeta (slovenska, al prepozno ja malo bosanskog naglaska),
- fešta u lokalnom noćnom klubu,
- obvezna policijska kontrola na povratku (svi prošli, pa pili smo naravno samo kavu),
- spavanje po kućama uz samu Kupu. Mare i ja otkrili zašto se soba u kojoj smo spavali zove "ribička", pod balkonom teče Kupa!
- jatarnja kavica i analiza što napraviti od nočas odstrijeljenog vepra,
- povratak u Zagreb u ranim poslijepodnevnim satima.

Iz bogate kolekcije slika eva samo malo ugođaja na slikama koje su prošle strogu cenzorsku kontrolu:
http://picasaweb.google.hr/GTI006/20081025VelikaPakaMKBezKintos

Filmići ni u kojem slučaju ne dolaze na ove naše čedne stranice!

Zadovoljno društvo i posebno simpatični domaćini otkrili su nam da će uskoro ova fešta dobiti svoj nastavak vjerojatno u novom moto klubu. Još je tajna, no sve mi se čini da će se zvati Bez kintoš. Iskreno im želim svu sreću i uspjeh u tom novom izazovu. Pa gdje će naći mjesta u kalendaru uz sve te lovačke, vatrogasne i ine proslave???

Spritmonitor.de

Giga
Moped
Moped

Registration date : 03.02.2008

Re: Velika Paka - druženje uglavnom kvartovskih bikera

Postaj by Giga on 27/10/2008, 19:23

Uz dobru ekipu je sve lakše, Bezkintošima sretno, a za mjesto u kalendaru ne treba brinuti, ak znaš da ti bu negdje dobro ideeeeeeššššššššš cheers cheers
  • Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 11/12/2016, 10:05.