Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

treba znati kad si glupan

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

treba znati kad si glupan

Postaj by sju_rod on 25/1/2009, 23:15

tek toliko za vašu informaciju da vam pokažem kakav sam glupan.Nešto prije božića,možda nekih desetak dana ili tu negdje,javi mi se admin Patriota,pretpostavljam Pale sa e-mailom da ako se hoću registrirati na njihov forum da to i učinim,jer poslije te " ponude" kasnije više nemogu.Mislim si svaka čast čovjeku,želi da zakopamo ratne sjekire i da okrenemo novi list,neki bolji valjda.Lijepo se ja registriram i svaki put kad se pojavi nešto zanimljivo i ja se ukljućim u spiku.Kako vrijeme prolazi,primječujem da na nijedan moj post nema nikakvog komentara,jednostavno kao da se i ne javljam,kao da me nema.Neznam koga me vraga zvao ako me ne šljive pol posto.Neki dan doznam da Švabo više nije predsednik UBMC-a,da je dal ostavku i krenem na njihov forum da vidim o vidim o čemu je riječ.Saznam da je informacija točna i napišem svoj komentar u stilu da žalim za onim vremenima kad smo svi bili dobri,kad smo bili jedna klapa.Znate tko se našel da mi odgovori......Deda.On mi je spustil "blago rečeno"što sam takvo nešto napisal.Na svom forumu nije imal muda da mi išta odgovori a na tuđem se javil.Tek sad sam skužil koji sam ja glupan,pomislil sam da ipak ima dobrote,tolerancije među ljudima,međutim očito vrijedi ona stara zagrebačka SELJAK OSTAJE SELJAK takvima niš nemre pomoći da budu normalni.Oprostite kaj vas uopće maltretiram sa glupostima,samo sam htio reči kakav sam naivac kaj se tiće određenih ljudi.Hvala bogu nisu svi takvi.Pozdrav od glupaca.(tak je moja kćer govorila dok je bila mala-glupac-)

coprnica
Roler
Roler

Registration date : 10.02.2008

Re: treba znati kad si glupan

Postaj by coprnica on 27/1/2009, 19:47

Rudek,Rudek kak si ti još uvek dete u duši i cijeniš druge prema sebi al ja te tak i tak imam rada flower

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 28/1/2009, 09:19

Ja sam odavno prestao shvaćati forume kao mjesta za neke diskusije.
Osim možda par foruma tipa motor.hr i vwclubcroatia.hr koji imaju sasvim odvojene stranice za ozbiljne teme, informacije i šaljive kutke i birtije.

Zato mi je sasvim dobra i ova stranica na kojoj se skupimo bez obaveza i pišemo iz srca i po želji.

A za utopiti bol u tuzi ipak nam ostaje najava jednog druženja, jer popit pivu zivili preko interneta i nije neki gušt kava .
Malo me ovaj rukomet okupirao zakon zakon , a naši dečki patriot patriot patriot igraju tako da jednostavno izazivaju ovisnost, pa je sve nekako u drugom planu....

Spritmonitor.de

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Hladan kao led....

Postaj by Dragec07 on 28/1/2009, 14:18

I Rudi, ostani hladan kao led...

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 28/1/2009, 16:47

svaka mu čast,pokušaću i ja biti hladniji samo kaj u mom slučaju to znači mrtav,no nadam se da se više sa njima nebum živciral,u ostalom pripremam i ja jedno iznenađenje i to onak za moju dušu a oni nek se grizu kolko hoće

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 6/2/2009, 21:14

moral bi ovo navesti kao ispravak netočnog navoda valjda jer danas sam se čul sa dedom koji mi je objasnil neke stvari tak da ispada da na forumu ubmc-a njegov post upučen meni, ja nisam dobro shvatil,tj. on sa tim nije niš loše mislil.Pa vjerovatno je tak.Na koncu ja ne želim neprijatelje na sve strane.Još mi je ispričal neke nevjerovatne stvari za koje jednostavno nemreš vjerovati da su istinite ali čujemo se mi da sad ne pišem preveč.

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 22:23

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 2/12/2016, 22:23.