Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

na dobrim momcima

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

na dobrim momcima

Postaj by sju_rod on 9/2/2009, 18:09

Gigaberi,Tamigači i Slavek i ja bili smo na winter partiyu od starih dobrih momaka.Okupili smo se kod prvo pomenutih i od tam krenuli po kiši koja se nije dala prema pionircu.Uglavnom ekipa je bila poznata i stara.Jedino kaj me malo iznenađuje je što ništa više nije isto,onaj kaj je bil u onom klubu sad je u ovom i obratno,ima i dosta novih klubova pa to daje dimenziju više.Izgleda da je sa klubovima fora ko i sa strankama,ovaj ode iz hdz-a u hss a ovaj iz SDS-a u hns(ha,ha,ha) Sve u svemu i nije bilo loše,popili smo par pivica,malo poslušali muziku i oko ponoći krenuli domeka,šteta kaji vi(Mare i Gec) niste bili sa nama.Naravno slikice nemamo jer niko od nas nije imal ono sočim se snima,tak da mi morate verovati na reč.

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Re: na dobrim momcima

Postaj by Dragec07 on 10/2/2009, 14:06

Ni ne sumnjam da vam je bilo lijepo, a to što nije bilo Mare i mene ispravit ćemo na nekom od slijedećih partija.
Kako ne lutam previše po forumima, malo sam izgubio "kompas" kad se što događa, no znam da svakako ne smijem propustiti Bedekovčinu i Umag, sve ostalo kako se uklopi u svakodnevne obaveze.

A kad bi nam se još vrijeme malo nasmiješilo i preko vikenda.... Ovako iz ureda gledam sunčane dane i motoriste koji špartaju ovom mojom industrijskom zonom....

A i ja sam se jučer malo provozao na skuteru. Do centra. Isto nemam slika, ali jedno crno velebitsko još je dijelom u meni... zivili

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 10/2/2009, 19:45

baš si me mogel i zvati jer i ja sam bil na ljutoj pili i moram se pohvaliti da več par dana motorom idem na posao,mada sam prije par minuta slušal prognozu i opet najavljaju fakn kišu i snijeg.U svakom slučaju si u pravu,sljedeći put ste u koloni,ha,ha,ha

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 10:04

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 11/12/2016, 10:04.