Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

na posel a kam bi ja

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

na posel a kam bi ja

Postaj by sju_rod on 5/3/2009, 20:21

jučer negdje pred večer ja strogo odlučim SUTRA idem sa motorom na šljaku,vidio sam pun kufer pravih bajkera kak se voze a ja picek sa autom,nema šanse ,idem sa motorom.Na novoj tv,dnevnik,vremenska prognoza samo oblačić iznad zagreba,nema kiše,super velim i vrijeme je na mojoj strani.Danas ujutro se lijepo dignem u šest sati skuham si kavicu i lijepo čitam si motoreviju,nakon toga obučem moto odijelo i krenem van.Da zaboravio sam reči da me malo i vrijeme za je... pa moram požuriti.Izađem van i ne mogu vjerovati lije ko iz kabla,pa gdje sam ja videl jebenu prognozu.Kaje tu je sjednem na motor i djelatnica na posel.Kad sam krenul skužim da nisam uzel kišnjak a dobro znam da mi hlače puštaju kod jebenih jaja no sad više nemam vremena i ja po gasu.Dođem u firmu i ovi moji se ne mogu načuditi-koji idiot-sav sam mokar.Dečki moji,velim ja njima,to je mokro samo izvana,iznutra je sve suho,to vam je pravo odijelo.Skinem ja jaknu i velim;jel vidite sve je suho.Skinem ja hlače a oni umru od smijeha,sve oko bogate izbočine samo kaj ne curi,jadan se sav smrzo,sve debelo oko prednjeg dijela mokro da više nemre bit,ludnica.Cijeli jebeni dan ona pada i pada.Negdje oko jedan dođem doma po kišnjak jer sad još i doma moram doći.Velim Slavici jel vidiš pedere kak nemaju pojma o prognozi a ona meni veli kaj pričaš ja sam gledala oko ponoči prognozu i rekli su kišu po cijeloj hrvatskoj.Skoro sam i njoj nekaj rekel.U pola četiri krenem se oblačit za doma i mislim si kišo sad se je.. sad imam ja kišno sad mi nemreš niš i obučem totalno mokre hlače tam na onom mjestu gdje sam vam več rekel.Užas opet sam se vozil mokar i to bez Drageca a vi velite da pokisnete samo dok sa njim idete na vožnju.Da,vozeči se doma nisam videl ni jednog bajkera.
  • Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 9/12/2016, 15:21.