Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Zadovoljstvo mi je primijetiti nove članove

Share

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Zadovoljstvo mi je primijetiti nove članove

Postaj by Dragec07 on 7/2/2008, 16:53

Nikako ne mogu ne primijetiti koliko bikera iz prijateljskih nam klubova možete pronači kao naše nove forumaše na ovom forumu.

Posebno mi je zadovoljstvo što gotovo svi pristupaju forumu u pravilu barem jedan puta dnevno. Nadam se da će si i oni vrlo brzo uključiti u rad ovog foruma svojim komentarima, idejama, pozivima i sl.

Posebno mi je zadovoljstvo primijetiti i novog člana (koji se još nije predstavio, no stigne, pa ćemo ga posebno pozdraviti kasnije): cro.chopper. Mladi kolega iz izuzetno perspektivnog, popularnog i (...sve naj) internetskog kluba i foruma cro.chopper, foruma koji je trenutno po dizajnu najbolje ocijenjeni europski forum posvećen moto temama. I naravno, moramo se i mi pohvaliti, oba su foruma rađena na istoj programskoj platformi i na istom serveru.... pa se nadam i nekoj suradnji u skoroj budućnosti....

Spritmonitor.de

cro.chopper
S pomocnim motorom
S pomocnim motorom

Registration date : 07.02.2008

Re: Zadovoljstvo mi je primijetiti nove članove

Postaj by cro.chopper on 15/2/2008, 06:59

Dragec07 je napisao/la:Nikako ne mogu ne primijetiti koliko bikera iz prijateljskih nam klubova možete pronači kao naše nove forumaše na ovom forumu.

Posebno mi je zadovoljstvo što gotovo svi pristupaju forumu u pravilu barem jedan puta dnevno. Nadam se da će si i oni vrlo brzo uključiti u rad ovog foruma svojim komentarima, idejama, pozivima i sl.

Posebno mi je zadovoljstvo primijetiti i novog člana (koji se još nije predstavio, no stigne, pa ćemo ga posebno pozdraviti kasnije): cro.chopper. Mladi kolega iz izuzetno perspektivnog, popularnog i (...sve naj) internetskog kluba i foruma cro.chopper, foruma koji je trenutno po dizajnu najbolje ocijenjeni europski forum posvećen moto temama. I naravno, moramo se i mi pohvaliti, oba su foruma rađena na istoj programskoj platformi i na istom serveru.... pa se nadam i nekoj suradnji u skoroj budućnosti....

a nisi trebal dragec Embarassed Embarassed Embarassed

naravno suradnja i pomoć u svakom slućaju cheers cheers

Sada je: 3/12/2016, 00:20.