Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Nagradna igra

Share

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Nagradna igra

Postaj by Dragec07 on 18/4/2009, 12:46

Budući da je ovo posebna nagradna igra, po prvi puta u povijesti nagradnih igara, nagradna igra bez nagrade, morao sam smisliti i malo teže pitanje.....

Što povezuje ove 3 fotografije snimljene sa balkona VIPove zgrade u prekrasnom okruženju Centra male privrede na Savici?

Question Question

Za odgovor ostavljam cijeli vikend....... pa si dajte mašti na volju.....
Nebu vas tu ni Pepek prosvijetlio......

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Re: Nagradna igra

Postaj by sju_rod on 19/4/2009, 13:18

DIM,čovječe u VIP-u se puno puši

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 19/4/2009, 17:15

sju_rod je napisao/la:DIM,čovječe u VIP-u se puno puši

Točno -- tko puši dobar je u duši (i crn)

Ali to nije pravi odgovor na pitanje, pa ostavljem mašti na volju još jedan dan....

Spritmonitor.de

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 19/4/2009, 17:26

A kaj ti radiš na balkonu VIPove zgrade u toku radnog vremena, ha?

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 20/4/2009, 18:17

nije to balkon to je antena,svi djelatnici VIP.a dežuraju po njih par na anteni da bi imali dobar prijem,eto sad je bil red i na Drageca i tak bu to dok im ne stigne još jedna štanga,kaja je sad trenutačno u podrumu di komadi delaju ono znate več kaj na štangi se dela.I dok god im se više sviđa da štanga bude u podrumu,tak dugo buju viseli po anteni.Pola VIP-ovaca u podrumu pola na anteni,posle se menjaju; kaj ti je firma.

Mare
Moped
Moped

Postaj by Mare on 21/4/2009, 14:20

Jel vidite vi ali samo na dvije slike ptičurinu,to je zajedničko,na trećoj je nema,to nas Dragec malo z.... valjda je odlepršala od tolikog pušenja na balkonu.(uvećajte pa bute vidjeli)

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 21/4/2009, 19:28

a i Mara je pobrkala tabletice,veli;na dvije slike je ptičurina a na trečoj je nema to je zajedničko???????????????? PI
TANJE GLASI KAJ JE NA SVE TRI SLIKE a ne na dve pa plus jedna ili jedna pa plus dve ili dvije i treča i tak nekak
i to nije ptičurina nego mali fazančić

Mare
Moped
Moped

Postaj by Mare on 21/4/2009, 22:40

Ja stvarno ne vidim tog fazančića na trećoj slici,tko zna što se dimi tamo dole ,na dvije je bio i gle,na trećoj ga nema,jedino možda neka ženka trčkara okolo i traži bećara. A taj dim mi je jako,jako sumnjiv,čula sam da tamo kod vip-a ima" brzinski gulaš od zalutale divljači",e pa sad vi meni recite,gdje je fazan na trećoj slici i gle koje li slučajnosti da je Dragec baš na balkonu i ko fol slika,ha,ha, a zna se kakav je gurman.

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 22/4/2009, 12:02

Kao prvo, Mare ispada iz konkurencije zbog sukoba interesa..... A i vrijeme je za zamjenu cvikera (onih za čitanje i gledanje ovakvih slika bez XXX predznaka).

Gigaberovi ljubimci lako bi riješili ovu zagonetku. Ovako sočan zalogaj ne bi promakao ni jednom predatoru.

A zajednički je na sve tri slike naravno jedan fazan:

A kako su to lijena i "pametna" stvorenja, ne vidi se na slikama, no priča dalje slijedi ovako:

Vidi fazan da je preko puta ceste bolje, pa se dostojanstveno uputi tamo.
Uz škripu kočnica, neki lokalni kamionet pokušava ne pregaziti primadonu.
A naš fazan sa slike samo malo ubrza korake, nema šanse da bi se za takvu priliku još i krila upotrijebila.

Spritmonitor.de

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 22/4/2009, 13:56

Mogu samo reči da kad Mare krene okulisti pozove i mene jer sam ta sitna bića jedva vidjela i ovak zaokružene Embarassed

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 22/4/2009, 15:29

moram priznati da ja niš ne vidim ni sa naočalama ni bez njih,sva sreča da se ovo da povečati jer bi me mogli muljati i da je medo na slici (mada je medo slikal) i na kraju svaka čast Mari koja je ako niš drugo barem načela riješenje(na dve slike ha,ha,ha) i normalno pošto je zamalo i pogodila da ju je žiri diskvalificiral jer nema nagrada pa nemaju kaj dati.Eto to vam je nagradna igra na hr. način; zamagli a ako ko slučajno ipak vidi izmisli nekaj da ga od.........Super,ovo je bilo super za animirati ljude u ova kišna vremena.Moje čestitke organizatoru i polu pobjednici zapravo dvotrečinskoj jer ipak samo dve..............Bilježimo se i za drugi put ma šta bilo.

Mare
Moped
Moped

Postaj by Mare on 22/4/2009, 21:17

Rudi hvala što si mi dao podršku,ja mislim da je fazančić na ovoj trećoj slici fotomontaža da nebih odnijela pobjedu,ha,ha,a i moj Dragec ovih dana kao nije gladan doma ,jer jede na poslu,ma on je tu najsumnjiviji a i pisalo je u "vjesnik u srijedu" da je sve manje ptičica i ostale peradi na Žitnjaku kako se Vip doselio iz grada. Nešto treba poduzeti,zar ne?

Mare
Moped
Moped

Postaj by Mare on 22/4/2009, 22:28

Giga,ja sam prije god.dana bila kod okuliste,izgleda da sve manje vidim.Spremam se do Božića opet,jer mi se dioptrija povećala sigurno.Pošto ne volim baš hodati oko doktora,bojim se bijelih kuta,ja zovem i tebe,pa ćemo mi ženske brzo rješavati ovakve testove,a ne da nam trebaju dani i dani.Pozdrav tebi i Aberu.

Mare
Moped
Moped

Postaj by Mare on 22/4/2009, 22:31

Sory Dragec,sad sam tek skužila da mogu dva puta povećati sliku,eto ti laika. Nikad nije kasno nešto naučiti.Izgleda da je na sve tri stvarno fazan ili fazanka.

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 23/4/2009, 08:48

Mare je napisao/la:......Izgleda da je na sve tri stvarno fazan ili fazanka.

Nema tu ili, ili. Obzirom na ljepotu ptice više nego očigledno je da je
F A Z A N

a ne neka tamo fazanka!!!!

Spritmonitor.de

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 23/4/2009, 12:32

Dragec07 je napisao/la:
Mare je napisao/la:......Izgleda da je na sve tri stvarno fazan ili fazanka.

Nema tu ili, ili. Obzirom na ljepotu ptice više nego očigledno je da je
F A Z A N

a ne neka tamo fazanka!!!!

Dosta o mom autu, pričajmo malo o meni What a Face

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 23/4/2009, 20:44

točno,sve muške živine su ljepše od ženki jer se moraju svidjeti i imati sa čim kočepiriti dok osvajaju ženke a i mi ljudi tj.muški se isto tak dotjeramo da bi osvojili ženku,pardon komada,ops,mislil sam na naše ljepotice,naravno.
evo ovo je jedan prekrasan mužjak a ženku neću ni pokazat kak užasno zgleda,strava
(Powered by frubar.net)

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 11:29

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 9/12/2016, 11:29.