Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

IZVJEŠČE

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

IZVJEŠČE

Postaj by sju_rod on 27/5/2009, 21:11

evo bil sam kod doktora koji me poslal na vađenje krvi.Jučer su mi izvadili litru do dve i ustanovili da su mi trigliceridi vriti,tj, imam ih u izobilju,dopuštena doza je 1,7 a ja imam 4,35 ko zna kak i zakaj.Dobil sam neke tablete koje moram piti tri mjeseca i naravno i za smirenje Normabele jer sam previše ŽIVČAN i upute kaj smijem jesti i piti i kaj ne smijem piti i jesti,tak da sam sad vriti.Eto pomislil sam da vas možda interesira dal sam u opče bil kod doktora a kamoli kaj mi je.Uglavnom još uvijek mi se malo vrti i nadam se da bu prestalo pa da opet mogu svama bilo kuda kiki svuda jer prelepo mi je bilo sa vama a da sad više nejdem,užas,valjda bu opet sve vredu,bok društvo moje.

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: IZVJEŠČE

Postaj by Borris on 27/5/2009, 22:31

Mogel si i k meni doći ,ja bi ti z guštom zvadil krv ,a ne prek ku..a kak doktori. S tim da bi ja zvadil 2-3 galona ,a ne litrice Laughing .Kaj se tiče triglicerida(to ni isto kaj i nitroglicerin) kad buš ih imal 8,96 kak ja onda mi se javi cheers .

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Postaj by juli on 28/5/2009, 05:30

Dragi Rudek ma ni to niš strašno, to ti je od zuba, lepo ti je rekel Aber pročitaj najgornji red na nalazu pa buš videl dijagnozu, sad bu ti Slavica kuhala dijetnu papicu i bil buš ko zvonček, tak ti je i s ovim mojim čim mu malo zagusti mam si počne lešo kuhati i za čas je ko bog.

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 28/5/2009, 13:23

Uf dobro da sam gore ipak pitala kak je. Kolko se ja kužim u medicinu: zaboravi špek i sve kaj je fino i jedi samo zeleno, kuhano, lagano i pij vodu i sve bu v redu. Morali smo te malo zezati, a ak si previše živčan nabavi igle za štrikanje i udri za čas bu zima a nama svima trebaju kape i šalovi. Boris ajde ne pretjeruj pa kaj će ti toliki trigliceridi

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 28/5/2009, 14:21

To sam se i ja pital? Nije ni doktorima baš jasno,vele moraš jesti bez masnoća zelenje,zelenje,zelenje affraid , a ja velim : pa jedem zeleno i niš ga ne mastim! A kaj mogu kad je meni naaaajbolje zelenje od pajceka! Embarassed

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 28/5/2009, 19:50

nakon duuugog razmišljanja došel sam do zaključka da ti ona kemija kaj piješ otapa masno tkivo i šalje ti ga u krvotok, a piješ premalo alkohola koji bi masnoče neutraliziral u krvi....
dakle manje kemije više rakije
a

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 28/5/2009, 21:02

pa vi ste poludeli kakvi leševi ja to nebum jel,možda se malo smirim sa špekom i pivom ali nemojte preterivati pa sad se najemput više niš nesme,kaj vam nije dobro a kaj se tiče onih glicerina to kaj ih ti imaš Boris to ne znači da je to normalno pa tak ispada da ja još imam vremena,niti ja a niti ti nismo zdravi i trebamo se potruditi da bumo,makar i teško bilo ali ja bi se htel još dugo voziti sa vama pa zato svi kaj imate neke probleme vrijeme je da se uhvatimo u koštac sa time i pokušamo to riješiti.Ako to podrazumjeva ne jesti ODOJKA,onda ga nemojmo jesti barem dok se malo ne oporavimo ili piti pive bez veze svaki dan,to nam netreba,kad je kakva posebna prilika onda u redu pivica,dve ali svaki8 put hamper nema smisla.Sve je super dok si mlad i zdrav ali kad te nekaj stisne onda je ipak bolje malo pripaziti.Kad se sjetim da je i Dragec i Boris imal infarkt ovo moje je mačji kašalj ali nas ipak upozorava da vrag ne spava.Pa društvo moje drago ja se želim sa Vama još dugo voziti,želite se vi sa mnom?

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 28/5/2009, 21:10

Niš ne brini, kroz tjedan i vikend kad ne ideš nikam herbalife, a kad je potreba prvo rakiju kao podlogu onda odojka pa pivu da razrijedi masnoće i to je to. U idučoj rundi mi dofuraj i komprese

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 28/5/2009, 21:22

jes mem

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 28/5/2009, 21:26

Sad ja vidim kaj fali na ovom forumu: Jeremija kutak geek

Pa tu je počelo natjecanje tko će više tih glicerida skupiti.

Rudi nedaj se!!!! I manje s onih pola litre gratis, s tim se trinitro - gliceridi obožavaju skupljati.....

A Jeremija kutak ću zbog kamuflaže (a i budućnosti) nazvati ZDRAVLJAK. Pa da vidimo pobjednika.

Ja sam ZDRAVKO Dren.

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 28/5/2009, 21:29

a neee JA sam zdravko dren

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 29/5/2009, 17:46

Ma kaj vi lupetate ? Ja i samo ja sam ZDRAVKO HREN !!! Onak mladi naribani , zaliven s finom govedskom juhicom(da nebu ljuti) i prilogom u obliku meseka ! I kak onda nebi bil ZDRAVKO ........ a u ku..c . Sad sam videl da piše dren .a ne hren! Kaj vam je pak to ? Pa to ni za jest !!! scratch

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 29/5/2009, 18:17

Borris je napisao/la:Ma kaj vi lupetate ? Ja i samo ja sam ZDRAVKO HREN !!! Onak mladi naribani , zaliven s finom govedskom juhicom(da nebu ljuti) i prilogom u obliku meseka ! I kak onda nebi bil ZDRAVKO ........ a u ku..c . Sad sam videl da piše dren .a ne hren! Kaj vam je pak to ? Pa to ni za jest !!! scratch

Još nis čul da je neko zdrav ko hren. Ali svidjelo me se, ovog trenutka mijenjam svoj potpis.... albino

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 30/5/2009, 16:09

kak da si ja metnem -pozdravlja vas ZDRAVKO KELJ

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 30/5/2009, 17:17

Kaj sam ja onda ZDRAVKO MASNI ???

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 31/5/2009, 20:53

odgovor je točan idete dalje ili ostajete na ovoj debljini?

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 31/5/2009, 23:39

Pa do sad sam svakog dana sve više napredoval rabbit ,al si nekaj mislim da prebacim u rikverc ! Znaš onu spiku, dolazi ljeto ,pa da se na plage pokažemo u punoj formi ! pig

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 1/6/2009, 19:04

umreču

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 1/6/2009, 22:32

Sigurno očeš , al pričekaj malo da prvo bacimo koju (deset,sto,miljon) vožnjicu kad složim (il nabavim drugi ) motor ! biker

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 2/6/2009, 20:20

bolje ono nabavim

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 3/6/2009, 19:29

To si i ja mislim , al opet nisam niš dobil na lotu! Sad Tak da mi i dalje ostaje presipat iz praznog u šuplje a i oni polovnjaki kaj gledam su bezobrazno skupi . Neljut Ali ne gubim nadu , jel kak bi Dragec rekel: voziti se mora ! Plavi

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 3/6/2009, 21:56

Boris, bolje da još nisi dobil na lotu, treba se to još malo nakupiti. 5 milja ojrića je sad već OK.

Spritmonitor.de

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 18:17

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 4/12/2016, 18:17.