Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Dobar jutrić svima koliko vas ima

Share

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Dobar jutrić svima koliko vas ima

Postaj by juli on 2/6/2009, 05:52

Dobro jutro svima koliko vas ima, a u zadnje vrijeme ima vas nekaj malo na forumu, svi ste mi potolnuli u depru zbog ove kiše,ali najavili su lepše sunčanije dane.No dok oni ne dođu mogli bi organizirati neki susret pod tendom,brajdom ili nečim drugim. No od kad je ovaj moj dobil novu tastaturu i ja se mogu ulogirati samo u vrijeme dok gospon spava,a to je u ovo doba kad je to njemu rana zora,a rolete glume mrak u sobi. Lijepi pozdrav od mene.

Zadnja promjena: Dragec07; 3/6/2009, 10:25; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Jurić = jutrić)

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: Dobar jutrić svima koliko vas ima

Postaj by Borris on 2/6/2009, 09:07

Ma nemoj ! Meni 7 vjutro NIJE rana zora , nego MRKLA NOČ (bez obzira na rolete!) Da se pjesnički izrazim to je tiho doba noći kad svi pošteni ljudi snivaju! amen

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 2/6/2009, 09:47

Boris, ne skreći sa teme: .... mogli bi organizirati neki susret pod tendom,brajdom ili nečim drugim....

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 2/6/2009, 12:36

Ma ne skrečem ja s nikakve teme ! Vele, ne it leve ,ne it desne , same ravneeee pa dojdeš do nekakve terase s tendom ! Rost je za sad još nažalost na štrom a ne na vuglen, al služi svrsi. pig Nažalost nema delicija poput kelja ,zelja......a za ostalo se lahke dogovorimo! (smo ljudi ) U prijašnjem postu sam samo probal objasnit da počnem funkcionirat oko podne (nisam crnokurac, niiiisam !) Bilo bi mi drago Dragec da se skupimo ispod tende! zivili Vatreniljut

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 2/6/2009, 20:22

aj grid

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 2/6/2009, 22:54

Nisam ni sumnjal!

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Postaj by juli on 3/6/2009, 06:06

ako ste za susret ispod tende ovaj vikend,mi smo za, u subotu popodne ili u nedjelju cijeli dan kad god vam paše, dajte se javite da se dogovorimo, i meni bi kao i Borisu bilo jako drago da se najdemo i družimo.

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 3/6/2009, 10:38

A da otvorite novu temu na "Dogovori za putovanja i druženja" pa malo preciznije gdje, kad, što tko donosi i sl? I osvojite još po koji bod na vašim profilima (tam je sve po 5 bodova!). Sve mi se čini da je ovo jasan odgovor da sam i ja ZA Kosati.

Spritmonitor.de

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 22:22

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 2/12/2016, 22:22.