Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Pod tendom kod Juli i Borisa

Share

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Pod tendom kod Juli i Borisa

Postaj by Dragec07 on 7/6/2009, 20:45

Kad se nitko nijr prvi sjetio, evo gdje SMO BILI. Znam da ima komentara i u temi za dogovore, ali dogovore kaj se tiče tende smo riješili.

Juli i Boris i sva djeca i sve životinje podnijeli su lavovski teret (sorry psi, mačke i ptica) i pripremili kraljevski doček motoristima.
A što reči: hvala, bilo je nezaboravno.
I što je najvažnije, osim hrane niš drugo nije pojedeno. A bilo je mogućnosti da nam pojedu i Kroka (kaj mora gledat psu u oči).

Kako ja nikad nisam uspjevao uloviti prave trenutke svojim slikopravom, evo što je ostalo zabilježeno od sad do vječnosti.....

Budući da sam došao prvi imao sam jedinstvenu priliku podmiti kućne ljubimce čokoladicama:

Roštilj je zahtijevao stalnu pažnju, ali i količina klope je bila kao na većem moto susretu:

Svojim dolaskom Abergige i Krokaći posebno su oduševili:
Pogotovo naoružani Kroko

I ograda se preskakala zbog mirisa sa terase

I svi su bili vrijedni i veseli do kasno u noć

Hvala svima na super večeri.

Spritmonitor.de

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Re: Pod tendom kod Juli i Borisa

Postaj by Dragec07 on 7/6/2009, 20:54

A ovaj se link ne smije zaobići:
http://forum.adventurer.hr/index.php?topic=280.msg60260#msg60260

jer je prepun Krokovih slika poput npr. ove:

Spritmonitor.de

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Postaj by juli on 7/6/2009, 21:42

Drago pučanstvo isprike kaj još nisamo deli i naš pogled na susret pod tendom sa slikicama, ali danas sam malo umorna, morala sam ostatak meseka speći na mom malom štrujnom roštilju, a puhal je tak jaki vjetar i počela padati kiša da sam naravno nakon klope opet opala u nesvet na trosjedu i tek sad sam se zbudila. Zato sutra vjutro to bu prvi zadatak.LP

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 8/6/2009, 12:24

kava Dragi moji putnici i adventureri!
Konačno sam došel k sebi (ako je to opče moguče) no dobro, sel sam se za komp i primil vruke omraženu tastaturu (pošto kljucam z jednim prstom) da i ja opišem naš susret. Zbog istine ,susret oliti druženje nije bil pod tendom jel je jako puhal vetar, al je bil na terasi Smile . Kad je došla s posla Juli se mam primila kremšnita kak je i obečala ,a ja sam zvadil (sram vas bilo,kaj ste pomislili) meso z paca ,pripremil rost i metnul cugu hladit jel za čas bu pet vuri....Ali došla petica ,prošla petica a ono nema nikog ? No Tam negde prije šestice došuljal se Dragec (bemti motor kojeg ni ne čuješ) i veli: sori kaj kasnim , malo sam se vozil ! Ma kaj bi kasnil ,došel je prvi! Siromak se v majci običnoj vozil po karlovačkom 270 (no dobro...) da ne zakasni ....Zahvaljuči tehniki (mobilnoj) saznali smo da i ostali prihajaju , al su i oni se malo zgubili po zagorju ! Nakon dobrih vijesti Julija se mogla primit roštilja .Ja se moram ispričati jer pokušavajuči bit dobar domačin , zaboravil sam poslikati dolaske dragih ljudi! ali na sreču ima slika od Drageca i Kroka kaj je meni zmaklo!

Julija u znoju lica svoga , rost je mali al je mesa puno Laughing

Gigaberti i Krokači su se lepo smestili (al bez tende)

Giga proučava Julijin posel u nevjerici da bu na tak malom rostu spekla tolko mesa

iza onog lepog plavog auta vidi se konjica putnika i adventurera, samo jedan motor fali (pogodite čiji)

razgovori ugodni

stol je pripremljen ,Juli je vredna a Giga se i dalje čudi

Dragec nas napustil , jel nogomet je nogomet.....(al ni dugo zdržal bez obzira kaj si je bezeciral fotelju Shocked )

došlo ih je još !super! dopelala koza (pardon KLE) Dadu i Iris . Oni su išli za nosom i nisu se zgubili ko Aber i Giga kojima je očigledno nos zaštopan ( od bažulja s feferonima ???) Da ni bilo Kroka (koji ima dobar nos-u više smislova) avanturiste koji je iskusan u bauljanju svikud pa i po Beverlygaju vjerojatno bi još lutali putevima čudnim Borongajskim... Laughing

sad je nastala gužva, pa smo na brzinu prištekali još jeden stol

Kroketa iGiga su mam zele alat v ruke , zasukale rukave i primile se posla cheers

Kroko se primil onog kaj zna....

Kroketi to čist dobro ide , tak da se zna

najte se bojati , nič ne gori to se samo dimi (ah to meseko...)

konačno smo se mogli primit ozbiljnog posla tj. tamanjenja svega nepodobnog

al ti velki jelci kaj mogu vola pojest baš i nisu tak velki (osim po gabaritima) Ja pripremil čuda toga da slučajno neko nebi ostal gladan , a glečte kaj je ostalo!!!
I tako uz Julijine kremšnite( ja nesmem falit da se ne uobrazi),al zato da pohvalim Kroketine kolače z orehima bili su odlični, proveli smo ostatak večeri i nekaj malo noči u vrlo ugodnom druženju kava zivili .
međutim ,kak svemu lepom dođe kraj tak su i naši putnici morali iti... No . Kak ja velim jer im se mala deca doma plačeju!

nakon kaj su nam dragi gosti prešli ,Julija je imala pune ruke (peri ,peri jemput i ti !!!)

A terasa (bez tende) je ostala prazna i tiha u noči.....
Bilo nam je jako lepo i drago kaj ste došli i počastili nas svojim prisustvom .
Nadam se da bumo opet se ovak skupili ! Daj Bog čim veči kup i nedaj Bog dugog čekanja !
Bilo mi je pučko veselje !!! Laughing
PS. Giga , za tebe bumo uvek imali komadić klupice ! (bu ja odrezal jen komad i na tanjuru ga spremil u frižider!)
PS2. Kroko , tebi bi savjetoval da si zemeš par sati trbušnog plesa , jer je tvoja izvedba stripetetetiza bila katastrofa!!!(a i peseki su ostali gladni)
PS3. Kroketa , oni tvoji orehi delaju čuda ! affraid . Kaj si ti to metnula nutra???
(Powered by frubar.net)

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 8/6/2009, 19:04

svaka vam čast,sve se vidi na slikama,prava fešta,kapa dole domačinima

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 9/6/2009, 20:54

Fala Rudek i da znaš da nam je bilo žal kaj niste došli Slavek i ti .A mislil sam baš na tebe s mladom piletinom bez masnoća.... Crying or Very sad

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 10/6/2009, 18:31

ma,bit če još fešti i fešti,ne brini

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 00:09

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu