Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Ideja za izlet na Krk,Cres i Lošinj

Share

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Ideja za izlet na Krk,Cres i Lošinj

Postaj by juli on 16/6/2009, 08:25

Ja imam ideju.. cheers ..kako iskoristiti produljeni vikend 20,21,22. 06.09. Kako bi mi trebali u četvrtak otići po novi motor(a njega treba krstiti nekim duljim putovanjem),dobila sam ideju kako to ostvariti. Eto ovak, išli bi u subotu popodne oko 16 ili 17 h jer još vjutro moram delati, dojdemo do GigaAbera i odmorimo se. U nedjelju vjutro kad se zdignemo odemo trajektom na Cres i Lošinj i provedemo dan u lutanju po ta dva otoka, ponedjeljak procunjamo po Krku i popodne se vratimo u ZG.
Kak sam tu ideju već rekla Rudiju i Slavici i oni su zainteresirani za izlet, a i Rudiju paše subota popodne jer vjutro mora delati kak i ja. Giga mi je rekla da oni u subotu nemreju jer idu na svadbu,ali da bi nedjelja bila interesantna,pa bi probali dojti jer ni oni nisu bili na Cresu i Lošinju. Dragec je na godišnjem i tak sve si mislim da bi to mogli ostvariti.Trajekt je oko 65kn u jednom smjeru.Našla sam cjenik za Porozina- Brestova koja je dulja plovidba nego Merag-Valbiska s Krka tak ba bi trebalo biti i jeftinije vjerovatno oko 50 kn. Eto to je moja ideja pa se prosim izjasnite dali ste zainteresirani za nju.

Zadnja promjena: juli; 16/6/2009, 08:30; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : morala ispraviti krivo napisanu riječ)

Giga
Moped
Moped

Registration date : 03.02.2008

Re: Ideja za izlet na Krk,Cres i Lošinj

Postaj by Giga on 16/6/2009, 16:38

http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=Hrvatska&code=14006
Suspect
a

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 16/6/2009, 18:11

Ja sam na godišnjem cijeli slijedeći tjedan, ali kako sam rekao još kod Dade i Iris, u subotu, 20.6. sam na svadbi. No, ostaje cijeli tjedan iza, pa sve dolazi u obzir.

Svakako će za ovaj vikend biti problem vrijeme. Za nedjelju najavljeno je ružno vrijeme za cijelu Hrvatsku.
Stoga, izgleda da ću na ozbiljniji put moći krenuti tek oko ponedjeljka, a i kakva bi to svadba bila da mogu odmah iza nje na put. Vrijeme će odlučiti da li motorom ili autom.
Orangeljut To je za sada nažalost tako.Orangeljut

Spritmonitor.de

juli
Biciklist
Biciklist

Postaj by juli on 16/6/2009, 19:10

kak sam nesretna eto izvrsna ideja i ubije je kiša

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 16/6/2009, 20:34

paaa,bogme ni ja neznam dali bi išli i to iz nekoliko razloga;prvo nemam love,drugo pozvan sam u Novalju i to prije nego je Julija iznjela prijedlog,što sam frendu obečal da bum videl ak bu kaj love i treče,sory,ali ja nigdje nisam videl da nas Giga uopče zove tak da neznam kak bi MI otišli do Gige na Krk a oni su u Zagrebu na svadbi,to mi baš nije jasno. No sve u svemu 99% nebi išel,velim zbog love i Novalje.Ma bit če još putovanja ljeto je tek počelo.

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 17/6/2009, 11:05

Od subot će gori izgleda biti samo utorak, divno sam vrijeme pogodio za svoj godišnji.
Ako me prepoznate u autu, to sam ja. Svaka sličnost sa motoristom narednih dana nije moguća......

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 17/6/2009, 20:02

Izgleda da bu Julijinu ideju definitivno pokopal onaj gore.... Crying or Very sad A kaj se može? Bilo bu još prilika za taj izlet Smile biker

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 18/6/2009, 07:51

Ali izgleda da će biti sunčana rupa u predstojećem kišnom razdoblju, i to rupa u subotu, pa jedan manji krug po okolici uvijek dolazi u obzir.
Jer, voziti se mora....

A mora se vidjeti i nova makina, ja to nebum mogel dugo izdržati.....

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 18/6/2009, 08:20

E moj Dragec,ti veliš da nebuš mogel dugo zdržat dok ne vidiš novog a sad zamisli kak je meni....Trebal je bit doma jučer popodne ili najkasnije danas ujutro ali zbog banke u hrvata Vatrenoljut Vatrenoljut Vatrenoljut došel bu valjda tek sutra ak se opet nekaj ne zakomplicira ! Da pojasnim: zovu mene jučer iz banke da je kreda odobrena i da mogu doč podignut kredit . Ja sav sretan javim čoveku da dolazim popodne po motor! Kad tamo u banki mi daju papire za ovjerit kod bilježnika i vele da novce mogu dignut tek u petak!!! Da ne pričam kak se čovek osečal kad sam mu to javil.... Neljut Znači sutra ak Bog da... Laughing biker

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 18/6/2009, 09:01

Borris je napisao/la: Vatrenoljut Vatrenoljut Vatrenoljut ....Kad tamo u banki mi daju papire za ovjerit kod bilježnika i vele da novce mogu dignut tek u petak!!! .... Neljut ... Laughing biker

ima dosta radnih petaka do ljeta, pa i slijedeći tjedan ima petak, vidim da je uzbuđenje na vrhuncu i sjetim se kupovine Yamahahae.

Spritmonitor.de

juli
Biciklist
Biciklist

Postaj by juli on 18/6/2009, 11:48

Dragec ovo je zadnji petak do ljeta, jer ljeto počinje 21.06., no u zadnji petak do ljeta stiže nama makina pa se bumo cijelo ljeto vozili na katani.........

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 18/6/2009, 13:10

sutra bi trebalo biti još lijepo vrijeme pa bi mogli popodne do roostersa...
a

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 18/6/2009, 13:12

Giga je napisao/la:sutra bi trebalo biti još lijepo vrijeme pa bi mogli popodne do roostersa...
a
Jel to onaj kafić na kolodvoru u Sesvetama?

Spritmonitor.de

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 18/6/2009, 13:20

Basketball
san antonio=>sesvete
roostersi=>šoderica kc
a

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 18/6/2009, 14:03

Bum videl kaj bu meni z motorom (prenos,porez,mup) tj. neznam do kad bum gotov s tim. Ak bum na vreme bum vam se javil za biker

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 18/6/2009, 14:16

ha sad i ja, G, vidim nekakve ideje za zutra, al lani kad smo išli v Koprivnicu smo pokisnuli i moj muž valjda nije upoznat s činjenicom da sam ja zutra pri flizeru na farbanju i šišanju scratch

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 19/6/2009, 14:12

Giga je napisao/la:Basketball
san antonio=>sesvete
roostersi=>šoderica kc
a
A, Torčec, Drnje, Botovo...... sve 5.

Spritmonitor.de

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 19/6/2009, 14:15

Sad kad vidim gdje je to, i kad znam da mi popodne počinje u 18:00, odgovor se nameće sam po sebi.
Danas niš od tostera, ili tak nekak....roostersa...MK....

Spritmonitor.de

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 22:23

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 2/12/2016, 22:23.