Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

kiša pada,neka pada

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

kiša pada,neka pada

Postaj by sju_rod on 23/6/2009, 18:56

vidim da ste se svi začahurili u svoje TOPLE domove do vani lije te lije fakn rein.Konačno muževi slušaju malo žene i valjda i žene slušaju malo muževe jer dok je toplo;ajmo na vožnju a ovak dok je hladno i kišovito možemo se malo i razgovarati i o drugim stvarima,recimo o kući,o računima,o klopi za iduči tjedan,o familiji sa kojima več dugo nismo bili jer se svaki vikend nekam vozimo,ma ima još puno tema za proči o kojima nismo več dugo razgovarali jer se svaki vikend nekam vozimo i morali bi posvetiti malo brige i o sebi jer nemam vremena kroz tjedan jer radim a vikendom se vozimo.Kad sve to vidim mislim da puno propuštamo kad je lijepo vrijeme,kao da nam nekak brže život prolazi i ne stignemo i "obične" stvari raditi u životu i to zbog lijepog vremena i vikenda na motorima.Hmm,da dobro da postoji i takvo vrijeme ružno i kišovito........Uhh.kad će opet lijepo vrijeme i vikend..........

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: kiša pada,neka pada

Postaj by Borris on 23/6/2009, 21:00

Gleč vraga , pa ima i živih ovdje na forumu!!!! Bok Rudek ! Vidim da je tebe ovo usrano vreme bacilo u filozofe...Ni to loše...A da ti velim da znam zakaj je takvo vreme? Zato da se ja nebi slučajno vozil z novim!!! Prije ove kišurde uspjelo mi je dopelat do doma i otič do tebe (ukupno cca 20 km) No a mislim ga zalit u društvu a ne na kiši! Bar bum stigel ulje zmenjat. Znaš kolko košta faking Motul 10w40??? za ne verovat 100 kuna litra!!! Neljut A moram ga zmenjat....Strašno. Tak da mi kiša čak i ne smeta bounce . SAd sam se izlaprdal.....Budite mi svi živi , zdravi i debeli Laughing

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 24/6/2009, 07:53

Nakon ovih monsunskih kiša, ja bum ostal bar živčan i debel.
Godišnji polako curi, motori spavaju u garaži, Dragec na kutnoj garnituri, TV se pregrijava.
Je"s"en ti život bez stresa....

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 24/6/2009, 19:15

apropo ulja pa kak to može biti kad ga u servisu prodaju za 60 kuna ili si ti kupil neku ful sintetiku sa dodatkom ko zna čega,kaj se tiče vremena sve bumo mi to nadoknadili,buš videl.Dragec premjesti se na drugi čošak kutne(govorim iz iskustva) jer buš tu napravil rupu

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 24/6/2009, 21:16

Kaj se ulja tiče stvari stoje ovak : ulje je MOTUL 5100 ester 10w40 polusintetika (to je točeno u servisu Eurorent na 6000 km a to i Suzuki preporuča) a cjene su ovakve:
-Eurorent 99 kn litra
-Bencony 112 kn litra
-Motormanija 100 kn litra !!!!
Istina da je to ulje u servisu Eurorenta 2007 g. koštalo 60 kn+pdv (imam i račun) ali nažalost DANAS košta kak sam napisal!
A kaj se tiče tvog savjeta Dragecu , nebi se moral premještat kad bi bitno skinul kile Wink ....ali lakše se premestit tak da je savjet za 5 cheers

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 02:46

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Similar topics

-

Sada je: 6/12/2016, 02:46.