Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Ljudi jeli to moguče

Share

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Ljudi jeli to moguče

Postaj by juli on 24/6/2009, 16:19

Zamislite na Borongaju sija sunceeeeeeeeeeeeeeeeee......... sunny sunny sunny sunny ,
samo u daljini se vide debeli crni oblaki, i to tam negde na Trešnjevki. Kaj da vam velim odmah je drukče raspoloženje!!!!!!!! Ak bu lepo u subotu popodne da zapalimo nekam na vožnju treba zaliti suzukijaaaaaaaaaaa.

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Re: Ljudi jeli to moguče

Postaj by sju_rod on 24/6/2009, 19:18

ak bu lepo,dobro pitanje,kak je krenulo sumnjam,ali to nas nebi trebalo smetati,zer ne?

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 26/6/2009, 07:24

biker ok biker da biker svakako biker

I petak i subota.....

Onaj oblak iznad Trešnjevke pomaknuo se nad Žumberak, ja na plac danas idem MOTOROM.....

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 26/6/2009, 19:24

pa ak vas mogu utješiti ja se svaki dan vozim motorom pa i danas na onoj oluji,SVE MI JE BILO MOKRO.oprostite mi na izrazu ; jebem više ovo vrijeme,prokleta kiša da bog da da počne padati naopak,sve ovo kaj je palo da se digne i natrag na jebene oblake,vidi se da ne pijem jebene tablete,lud sam više od jebene kiše,prokleta bila,uh....oprostite mi ali sav sam bil mokar do kosti,neznam kaj bi vam više rekel,ostajte mi suhi.

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 26/6/2009, 23:45

Rudek je napisal:SVE MI JE BILO MOKRO.
Zar baš sve??? cccc.....
A sram te bilo na želji -ostajte mi suhi , ak ti ne piješ vupi to ni razlog da meni drob ostane suhi.... zivili

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 27/6/2009, 20:38

znate kaj,danas opet isto ta fakn kiša me jebe gdje god stigne.Fino ti ja danas završim posel(delam keramiku kod sina od sestre)pogledam kroz prozar vrema ko grom(sopot)izađem van,stavljam bubrežnjak,zatvaram jaknu a ono počne kiša,stavljam kacigu na tikvu i oblačim rukavice a ono pljusak,sjednemna motor zapalim ga i otfuram se par metara pod jedno drvo a ono jebeni prolom oblaka,kiša pada ko luda,uopče ne vudiš dalje od deset metri kakav je pljusak,odlučim da ču par minuta pričekati pa idem ko ga jebe i stvarno za par minuta ko da malo mane pada i kranem polako doma.Ha ko da me je čekala kad sam izašao ispod drveta udri po meni ko luda opet se pojačala ko luda,ja po gasu,na autoput i doma.Negdje kod Okija niti pada i ceste su suhe.Dolazim u naselje sunce djelatnica ko ludo,cesta suha a JA MOKAR KO MIŠ,opet mi je sve mokro do gača.Mislim da se sve promjenilo prije je kiša pratila Drageca,izgleda da je našla drugoga koji se strašno nervira,kune, a ona se smije i uživa,nadam se da bu opet našla nekog drugog,samo ne iz našeg društva

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 27/6/2009, 20:44

sad kad sam čital ovo gore kaj sam napisal,nemrem verovati kaj sve piše,to su takve pravopisne greške da jednostavnonije normalno,mora da sam tak živčan,da je u meni takav bijes protiv te kiše da više i ne vidim kaj pišem ili je možda kriva žarulja kaj je pregorela pa sad niš ne vidim kaj tipkam,užas

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 27/6/2009, 21:21

A da obrišeš oči od kiše možda bi nekaj i videl... Razz I da ....potroši malu plavu pa buš mirniji drunken , a žalosno kaj ti je ono u gačama ostalo suho...(napisal si da ti je mokro sve do gača) Shocked

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 27/6/2009, 21:30

Da Rudek moj dragi zaboravil sam ti skrenut pažnju na činjenicu da kiša jebe od kad sam JA kupil novi motor , tak da bi i to mogel bit razlog zakaj pada Embarassed . A kakva je prognoza do srede mogu se vozit jedino po podrumu.... Vatrenoljut2 Kisnoljut Neljut u pm.... Bum i ja jednu plavu na eks drunken

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 00:22

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Similar topics

-

Sada je: 3/12/2016, 00:22.