Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Boris - pobjednik prve nagradne igre foruma "Ja putujem"

Share

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Boris - pobjednik prve nagradne igre foruma "Ja putujem"

Postaj by Dragec07 on 4/7/2009, 11:23

Nakon bespoštedne i žestoke borba konačno je sve jasno: Boris je pobjednik 1. nagradne igre foruma "Ja putujem".

Čestitajmo pobjedniku i osvajaču provjeska za novi motor (znakovitog loga Alkohol), privjeska za novi auto kad dođe (zadnji auto je uvijek mercedes) i laganog ruksaka u boji motora za suvozačicu i družicu Juliju.
Ne treba zaboraviti i osvajača drugog mjesta, našeg Rudija, koji je ujedno osvojio i nježni privjesak (primjerene tvrdoče i veličine!), također za motor.

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: Boris - pobjednik prve nagradne igre foruma "Ja putujem"

Postaj by Borris on 4/7/2009, 16:38

Zahvaljujem se svima tj. svekolikom pučanstvu koje je svojim bodovima i zahvalama nagradilo moje jednoprstno kljucanje po tastaturi ! zakon Laughing .Vi ste ti koji su zaslužni kaj sam prvi ! A baš mi je trebal privjesak za ključeve za novog motora . Pogotovo sa tak znakovitim natpisom.... drunken . HVALA!!! Ja sam dobil privjesak kaj mi je trebal , Julija je dobila grbu kaj je zaslužila Smile , a zahvaljujem se Rudiju na oštroj i fer borbi u kojoj je zaslužil privjesak ! Nek mu visi!!! cheers

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 4/7/2009, 19:13

čestitke Borisu na osvojenoj prvoj nagradi na forumu -Ja Putujem- tim više je ona vrednija što Boris ulazi u povjest kao prvi pobjednik na forumu a to se pamti.Iskreno nisam očekival niti drugo mjesto jer mislim da ga zaslužuje Giga ali bogme neznam kakvi su ti bodovi ili kaj su več i ko kak stoji sa tim.No kaj je tu je,danke schen na privjesku sad imam dva jupiiiiii. Kosati

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 19:44

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 2/12/2016, 19:44.