Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

PAKOŠTANE--LIPO MISTO

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

PAKOŠTANE--LIPO MISTO

Postaj by sju_rod on 13/7/2009, 17:30

e pa ljudi to vam je bilo ovak.Kad smo se ujutro u petak digli oko šest sati prvo sam se setil Drageca i njegovu satelitsku snimku,na kojoj se vidi sve sunčano ili sam to samo ja videl.Nebo crno ko ugljen i razmišljanje;motorom ili autom? ma kakav auto,jesmo mi bajkeri ili nismo a na koncu neide Dragec sa nama da nam donese kišu i krenemo mi ipak sa motorom i to u šest sati(digli smo se u pet).Krenemo odmah na autoput i do Jaske izdržimo bez kišnjaka.Tam se obučemo i krenemo dalje.Negdje od Karlovca je padal pljusak pa do Like.Več smo tak bili mokri a naročito ja(sjetil sam se kak sam rekel da ču namakati jaja u moru)da su mi jajčeka več odavno se ftapljala i bez mora.Ispod jednog prelaza za živine stanem a ono s druge strane niš ne vidiš kakav je pljusak i pitam Slavicu ;hočemo ješ do prvog odmorišta pa se bumo tam probali malo zgrijat i osušit a ona jadna veli;kak hočeš,KAK HOČU JEBO SVE PO SPISKU OVOJ KIŠI pa kaj baš sad mora ovak padati.Pogledam još jednom u nebo(koje se uopče ne vidi od pljuska) prokunem u sebi(jebo te Dragec) i krenemo ponovo u pljusak.Vozimo se,neznam ni ja kolko još i dođe odmorište,neznam kak se uopče zove valjda Dobra i tu stanemo i naručimo si kavicu.Tu kiša uspije malo stat i mi krenemo dalje.Još jednom stanemo,zbog klope jer sad možemo jesti kiša je stala.Na trečem zaustavljanju,na benziskoj odlučim skinuti kišnjak jar mi ide na živce a kiša više ne pada nego je samo oblačno.Krenemo dalje,vrijeme je crno ali ne pada i dolazimo do svetog roka....nastavak slijedi....

sju_rod
Admin
Admin

Re: PAKOŠTANE--LIPO MISTO

Postaj by sju_rod on 13/7/2009, 17:45

LJudi moji uđemo u tunel vozimo se sa najcrnjim mislima,pun mi je kufer zadnjih mjesec dana i usrane kiše i tad izađemo iz tunela kao da sam izašao iz crvotočine na drugi planet,ko u fantastičnim filmovima vani nama oblačka,plavo nebo,sunce sija ko nekad u Zagrebu,nemogu vjerovati,HVALA TI BOŽE.

ovo je to drugo zaustavljanje

(Powered by frubar.net)

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 13/7/2009, 19:14

ali evo joškod benzinske gdi skidamo kišnjake

na naplatnim kučicama Benkovac

i napokon Pakoštane,dok se Slavica rasprema frend mi želi dobrodošlicu rakijom

priprema se gablec

pogled
ovo sam čekaldva šišmiša(joj da me čuje)

kaj velite na oldtajmera(mislim na AUTO)

putovanje sa brodom na otok VRGADU i plaža na istom

brod budučnosti(na žalost)

povratak u Pakoštane i u luci Yelou Submarine
KLOPAAAA

reklama za Slovence--dobrodošli u hrvatsku
i povratak u lepi moj Zagreb

malo egzotike
i konačno Čulinec.Šta reči,bilo nam je super,šteta da i vi svi niste mogli biti sa nama,no bit če još putovanja Thats all Foks

(Powered by frubar.net)

(Powered by frubar.net)

(Powered by frubar.net)

(Powered by frubar.net)

(Powered by frubar.net)

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 13/7/2009, 20:07

Lepo ,lepo ,jako lepo.....Fala Bogu kaj ste imali i lepo vreme tak da ste mogli uživat u moru i suncu sunny Dok sam gledal slike i mali Borek je dobil volju da se brčka u pjesku Smile . Samo nisam videl nikakvu živu prirodu kaj diže i mrtve Question Question Question .Ma glavno da ste se dobro proveli!! cheers

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 14/7/2009, 11:15

Prekrasno, isplatilo se zdurat malo kišice zbog svega kaj ste prošli, brčkali se pa čak i oživili cheers

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 15/7/2009, 00:26

Sad sam tek videl uvodni dio !???? Ne kužim kak ga nisam prvi put videl??? confused . I kad sam to pročital ni mi jasno kaj se čudiš kaj je kiša padala kad ste išli dole ??? Pa čovječe shvati da se i Bog plakal kaj ste se tak rano digli !!! U PET ;Ponavljam u PET SATI !!! affraid Horor! Da ste se digli u vreme kad i sav pošten svet , znači oko osmice i krenuli oko devetke stigel bi i Slaveka zgrijat i vozil bi se po suncu jel bi onaj gore blagonaklono na se to gledal ! sunny . I opet bi stigel na vreme .... Tak da ti to bu pouka za ubuduče!!!... cheers tongue

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 15/7/2009, 12:03

Vidim da vam je na kraju ipak bilo super, ali za sliku ljeta ipak biram:

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 15/7/2009, 13:55

Zgledi kaj pokisnuta (da ne velim popišana) žaba !!! Ha,ha,ha

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 15/7/2009, 17:20

Slika govori više više nego 1000 riječi. I moj glas ide za sliku ljeta Kisnoljut

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 15/7/2009, 19:58

kao prvo kiša je padala i u dvanest sati u zagrebu (kak sam čul) tak da bez obzira kad da smo krenuli pokisli bi ko pi...a kaj se tiče slike sav sam bil mokar i smrznut a Slavica samo čeka priliku,kaj se može? Interesantna vam je fora;slika ljeta a na slici neko ko izgleda kao da je jesen ili neka mlada zima.......

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 10:06

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 11/12/2016, 10:06.