Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Kamo idemo idući vikend?

Share

Pale
Roler
Roler

Registration date : 03.02.2008

Kamo idemo idući vikend?

Postaj by Pale on 11/2/2008, 11:12

Halo društvo, jel tko od vas ima kakav dobar prijedlog kamo ići idući vikend? bounce
Prvi susret je tek 23.02. Crying or Very sad

tamigo
Biciklist
Biciklist

Registration date : 02.02.2008

Re: Kamo idemo idući vikend?

Postaj by tamigo on 11/2/2008, 11:36

Znam ja, na cestu pa za farom i kud nas put odnese. Laughing

tamigo
Biciklist
Biciklist

Postaj by tamigo on 11/2/2008, 11:50

Sad sam pogledal malo vremensku prognozu i najava je sunčeko, ALI samo 3 celzijusevaca, pa nisam baš siguran da bumo nekam išli, barem ne motorima. What a Face Inače bumo zgledali ko ona dva bajkera iz Šibenika u G. Desincu na Cro chopperu

šina069
S pomocnim motorom
S pomocnim motorom

Registration date : 04.02.2008

Postaj by šina069 on 11/2/2008, 13:41

Ja vam samo mogu sugerirati da se najvjerojatnije okuplja ekipa u ovu subotu za odlazak u Novsku poradi rođendana malog Matije,a svima nam znanog iz raznih priloga tv-Nove u emisiji Istraga.Vjerujem da znate o kome se radi i da ste vjerojatno neki od vas bili prošle godine.
U subotu 16.02.je u Turopolju susret od Tur Bikera.
Eto ne morate čekati skroz do 23.02.

Pale
Roler
Roler

Postaj by Pale on 11/2/2008, 14:06

tamigo je napisao/la:Sad sam pogledal malo vremensku prognozu i najava je sunčeko, ALI samo 3 celzijusevaca, pa nisam baš siguran da bumo nekam išli, barem ne motorima. What a Face Inače bumo zgledali ko ona dva bajkera iz Šibenika u G. Desincu na Cro chopperu

zima, zima ako je zima nije lav.... šina ima dobar prijedlog samo treba odlučiti kamo... tko za?

kuna
Roler
Roler

Postaj by kuna on 11/2/2008, 16:38

Pale je napisao/la:Halo društvo, jel tko od vas ima kakav dobar prijedlog kamo ići idući vikend? bounce
Prvi susret je tek 23.02. Crying or Very sad

a falilo ti što nisi ovu subotu bio s nama ha Question

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 11/2/2008, 16:40

Bio je bio, vidio ga ja na slikama iz okolice Karlovca. Samo je Sljeme propustio, a i ja veliku većinu....

Spritmonitor.de

kuna
Roler
Roler

Postaj by kuna on 11/2/2008, 16:41

Dragec07 je napisao/la:Bio je bio, vidio ga ja na slikama iz okolice Karlovca. Samo je Sljeme propustio, a i ja veliku većinu....

Pa o Sljemenu i pričam... :D

kuna
Roler
Roler

Postaj by kuna on 11/2/2008, 16:43

Opet smo ostali do pola 3. Samo nitko nije bio za još jednu s nogu.
Ekipa odlična lol! (našli smo i stol za sjesti).

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 11/2/2008, 16:50

Pa što niste na forum stavili koju fotku i otvorili temu bili smo na Sljemenu. Tako da i ostali malo pate....
Ili štedite svoje ADSL megabajte....

Spritmonitor.de

tamigo
Biciklist
Biciklist

Postaj by tamigo on 11/2/2008, 17:19

Pa dobro, vas stvarno nemre čovjek pustit bez nadzora. Opet rani jutarnji sati. Pa kak to može biti? A da, skužil sam, tak to ispadne kad starci prolupaju. Još bute i alkići postali, a kaj buju imale nove generacije onda tek za pričat! No zeka peka, bilo nam je super s vama i ponovilo se uskoro. jocolor geek Sleep

tamigo
Biciklist
Biciklist

Postaj by tamigo on 11/2/2008, 17:30

Ovo kod "tur bajkera" bi moglo biti interesantno, nije preveć daleko, pa bi se eventualno moglo i motorima. Ako neko ima kakav predlog za kakvo druženje i preko dana, (auti/motori) nek na vrijeme javi. A ak se slažete, mogli bi se nači negdje i na kakvom pićencu, čajeku, sokiću ili po željicama. Moj prijedlog bi bio onaj restać kod save, jer tamo ima dosta mjesta i nema preveć gužve ni buke, a i cijene su provjerene. Ak se ne varam, petkom je i živa muzika, pa ak ko hoće, može malo i zatancat. Dosta sam puta napisal "AK" pa bum sad i završil, ak vam se ne sviđa, kaj vam ja morem. Ak.

kuna
Roler
Roler

Postaj by kuna on 11/2/2008, 17:59

Dragec07 je napisao/la:Pa što niste na forum stavili koju fotku i otvorili temu bili smo na Sljemenu. Tako da i ostali malo pate....
Ili štedite svoje ADSL megabajte....

nemre Luky do kompa ja slažem prezentaciju za obranu! Cool sutra kad sve bude gotovo prepuštam mu komp.:D

Pale
Roler
Roler

Postaj by Pale on 11/2/2008, 19:30

šina069 je napisao/la:Ja vam samo mogu sugerirati da se najvjerojatnije okuplja ekipa u ovu subotu za odlazak u Novsku poradi rođendana malog Matije,a svima nam znanog iz raznih priloga tv-Nove u emisiji Istraga.Vjerujem da znate o kome se radi i da ste vjerojatno neki od vas bili prošle godine.

šina, daj molim te neke detalje oko Novske.... thx

Darko
Roler
Roler

Postaj by Darko on 11/2/2008, 20:55

:D pravac Novskaaaaaa drunken drunken drunken drunken

kuna
Roler
Roler

Postaj by kuna on 12/2/2008, 08:42

šina069 je napisao/la:Ja vam samo mogu sugerirati da se najvjerojatnije okuplja ekipa u ovu subotu za odlazak u Novsku poradi rođendana malog Matije,a svima nam znanog iz raznih priloga tv-Nove u emisiji Istraga.Vjerujem da znate o kome se radi i da ste vjerojatno neki od vas bili prošle godine.

...za Novsku spreman!

lukylipik
Roler
Roler

Postaj by lukylipik on 12/2/2008, 08:46

...za Novsku spreman!

tamigo
Biciklist
Biciklist

Postaj by tamigo on 12/2/2008, 13:34

Deda, pa o tome sam baš malo prije napisal nekaj, a da se ne ponavljam, tak ti je to kad starci prolupaju. Ma i ja bum rekel Noovvvssssskkkkkkkaaaaaaaa!

šina069
S pomocnim motorom
S pomocnim motorom

Registration date : 04.02.2008

Postaj by šina069 on 12/2/2008, 20:01

Evo ukratko: Posjet malom Matiji ovog puta je zamišljen bez pompoznih najava,spektakularnog dočeka,tv itd.
Organiziranog polaska nema,a okupljanje je na trgu u Novskoj od 12-12,30 h.U poslijepodnevnim satima Matija
slavi rođendan u krugu obitelji i dijece iz razreda.Znači svi pristigli u Novsku otišli bi u 13,oo h do njega čestitali mu rođendan,malo ga razveselili,popili piće sa obitelji i krenuli svojim putem (kud koji mili moji).
Poradi nabave pića obitelj nas je zamolila da okvirno prijavimo broj osoba koje dolaze.
Molim vas da se vi između sebe dogovorite i da sutra najkasnije do 11 h netko stavi konačnu brojku u ovu temu.
Ako neko nije siguran nek se ne piše,jer ako nas dođe više nismo tak žedni da bu zafalilo,a ak se piše pa nejde ljudima bumo bez veze napravili trošak oko cuge.
Malo sam udavil,al nejde kraće...

kuna
Roler
Roler

Postaj by kuna on 14/2/2008, 08:39

šina069 je napisao/la:Evo ukratko: Posjet malom Matiji ovog puta je zamišljen bez pompoznih najava,spektakularnog dočeka,tv itd.
Organiziranog polaska nema,a okupljanje je na trgu u Novskoj od 12-12,30 h.U poslijepodnevnim satima Matija
slavi rođendan u krugu obitelji i dijece iz razreda.Znači svi pristigli u Novsku otišli bi u 13,oo h do njega čestitali mu rođendan,malo ga razveselili,popili piće sa obitelji i krenuli svojim putem (kud koji mili moji).
Poradi nabave pića obitelj nas je zamolila da okvirno prijavimo broj osoba koje dolaze.
Molim vas da se vi između sebe dogovorite i da sutra najkasnije do 11 h netko stavi konačnu brojku u ovu temu.
Ako neko nije siguran nek se ne piše,jer ako nas dođe više nismo tak žedni da bu zafalilo,a ak se piše pa nejde ljudima bumo bez veze napravili trošak oko cuge.
Malo sam udavil,al nejde kraće...

Ma piće si možemo i sami platiti ili ponjeti sa sobom, ljudima samo trošak raditi!

Nego možda bi bilo dobro Matiji nešto za ročkas uzeti? Ajd javljajte prijedloge!

tamigo
Biciklist
Biciklist

Postaj by tamigo on 14/2/2008, 10:35

Prosim da si pogledate temperaturnu prognozu!

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 08:11

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 4/12/2016, 08:11.