Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Marin ročkas

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Marin ročkas

Postaj by sju_rod on 19/7/2009, 09:56

evo par slikica,bilo nam je lijepo,samo šteta kaj nismo išli sa motorima,ha,ha,ha

BILO JE TU I SVIRAČA

evo to je sve nažalost,slike i nisu neke kvalitete jer su snimane mobitelom ali kaj je tu je.Hvala Mari i domačinu Zvonku na ugodnom druženju. Mare sretan Ti rođendan.

Mare
Moped
Moped

Registration date : 02.02.2008

Re: Marin ročkas

Postaj by Mare on 19/7/2009, 10:08

Rudi,slike su super,ima i Dragec nešto,pa kad dođe sebi, bude stavio.....slike mislim. Ostali mi do skoro 2h,uz žubor potoka i na brrr temperaturi,pa kad se Borisu zgrijao auto ja čak malo ubila oko do Zg. Hvala što ste mi bili na fešti,bilo mi je jako lijepo ali sam malo pretjerala s coca-colom pa sam danas mamurna i buba me žličica,eto zašto ne valja piti "gazirana pića" ha,ha. Pusa svima.

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 19/7/2009, 13:20

Dobro je to Mare najavila da ću se ja slikicama pojaviti malo kasnije, tj. malo malo više kasnije, odmah nakon buđenja.
Rođkas je bio prva liga, naravno zato što su gosti bili prva liga.
A jutro baš i nije nudilo neku nadu budući da je osvanulo kišno i vjetrovito i prohladno. Pa sam se već kod buđenja prvo sjetio pajceka, no on je bio u sigurnim i stručnim Zvonkovim rukama.

Spritmonitor.de

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 19/7/2009, 13:22

A glazbene mogućnosti nekih naši forumaša lako su provjerljive na ovom video uratku:

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 20/7/2009, 10:07

Evo da i ja konačno metnem slike s Marinog rođendana...Ispričavam se na kvaliteti slika al je slikano s mobilnim teletom ( il tak nekak )

počel sam sa slikama konja...

a onda i kobila

Kakve fine kobase i viršli na okupu

ko je konj???(ili kobila)

Rudek si je to bacil na kipec a Juli u bušku...

Dragec je imal puuune ruke posla.....treba žedne napojit

Ak neznate gde je završila glava od odojka(skup z jabukom) poglečte si oblik Dragecovog trbuščiča.....Kaj se tam skriva????

Rudek si je kad je to videl mam moral nekaj spiti....

a onda su nas naši dragi domačini (jer smo se očigledno dosta zdebljali) otpelali ko Ivicu i Maricu do kučice u šumi ( ni bilo zločeste vještice)

Ma kučica je prekrasna i na fenomenalnom mjestu...(mada se našla i vještica na sliki)
Zahvaljujemo Mari i Dragecu na trudu da napoje gladne i žedne(vjerujte to je bilo teško) i na lijepo provedenom danu i djelu noči... Bilo nam je pučko veselje!!!!
(Powered by frubar.net)

Giga
Moped
Moped

Registration date : 03.02.2008

Postaj by Giga on 20/7/2009, 19:12

O vidim bilo vam je prekokrasno, to se jelo, to se pilo, pjevalo i plesalo (ruke u zraku), a bilo je i điha Đoli. Kauboji ste vrhunski, jašite konje ko motore. Sve vas pozdravljamo i nadamo se skorom druženju barem uz roštilj ak već ne odojka, makar ni to nije lošaideja cheers

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 22/7/2009, 09:34

U Marino i svoje ime zahvaljujem svima koji su svojim prisustvom ili podrškom pridonijeli stvarno prekrasnom vikendu.

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 22/7/2009, 16:02

Ma nemaš problema !!! Možemo mi to ponoviti ! Samo neznam kaj buš s bubnjarima??? Laughing cheers

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 08:10

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 4/12/2016, 08:10.