Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

nešto kao pakettreger

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

nešto kao pakettreger

Postaj by sju_rod on 25/7/2009, 15:19

evo da vam pokažem sa čim sam se zabavljal oko tjadan dana negdje poslije šest sati popodne u prevručoj garaži. S obzirom da ja nisam nekakav stručnjak ali po savjetu sveprisutnog Kroka napravio sam pravi pakettreger za moju ljepoticu od suze i sad mogu svašta staviti gore .Evo pogledajte

meni moram priznati uopče ne zgleda loše a svakako če poslužiti svrsi.Vidi se da šišmiši u garažama stvaraju čuda,od pijenja krvi koje je osnovna djelatnost i zadovoljstvo moram priznati,do montiranja ksenona,stvaranje kojekakvih pakettregera do tko zna čega sve ne,strašni smo nema šta,saaaamo mislimda bi to trebalo zalijat tak da kojim slučajem ne pukne ili neznam kaj.............

(Powered by frubar.net)

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: nešto kao pakettreger

Postaj by Borris on 25/7/2009, 16:23

Vidio uživo , vidio na slikama , i kaj reči ??? USPJELO TI JE!!!!(napravit pakettreger mislim) S obzirom na ograničena tehnička sredstva uspjelo je čist dobro i u svakom slučaju funkcionalno.... cheers Samo mi ni jasno kak to misliš zalijati s obzirom na osnovnu djelatnost ???? sismis Ak ti je na umu naša krvca da te upozorim da sam na ČEŠNJAKU!!!! A ak misliš s pivcem hladnim , preporučam se s štovanjem!!! Laughing zivili zivili zivili i tako dalje.........

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 25/7/2009, 20:00

pivce,naravno pivica mora pasti a krv pijem po noći,dogovorili bumo se za točan dan drugi tjedan pa da razbijemo flašu po -roštilju- onak ko na brodu.......... zivili

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 14:00

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 11/12/2016, 14:00.