Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

MK MOUNTAIN RIDERS Delnice

Share

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

MK MOUNTAIN RIDERS Delnice

Postaj by Borris on 28/7/2009, 17:29

Ovaj vikend (31.07-02.08)je moto-susret u Delnicama u organizaciji MK MOUNTAIN RIDERS. U subotu je defile sa free cugom u 17.00 sati , posle su bajkerske igre ( bacanje cica u dalj, spora vožnja itd....)u 20.00 sati koncert grupe Tax free a u 23.30 sati grupe The Trio.....Ja mislim otič provozat se do Delnica pa me zanima jel ima zainteresiranih???? scratch bikerzivili drunken

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Re: MK MOUNTAIN RIDERS Delnice

Postaj by sju_rod on 28/7/2009, 18:57

gle,stari moj,meni se čini da bi bilo normalno onda i spavat tam,jer nema smisla vozit dvjesto km tam a onda istog dana dvjesto nazad,jer onda bi moral nazad več oko šest a to onda znači da i nisi bil na susretu.Evo zanima me tvoje mišljenje o tome,kaj napravit..... amen

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 28/7/2009, 20:42

Rudek , ja nemrem ostat spavat tam jel nemam šator , nemam luftič niti vreču za spavanje !!!Inače je osiguran besplatni kamp al meni to niš ne znači. Neutral Tak da sam ja mislil u neko doba (nije definirano) lagano se provozat do dole uglavnom da dojdem prije defilea (free cuga Laughing ) Posle malo pogledat igre , nekaj pojest i popit , malo poslušat mjuzu i u neko doba 9,10,11 h krenut laganini doma. Do dole ima cca 140km starom cestom tak da nebi trebal bit problem nakon par sati odmora otpelat natrag . A ako bum bil umoran postoji mogučnost vratitt se autoputem kao opcija . Ja sam si to tak zamislil jer nemam mogučnosti prenočit dole ....

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 29/7/2009, 08:25

Ili ste total senilni ili ne komunicirate s ženama? pa dogovor je da se najdemo v Delnicama u neko doba, obavimo defile, spijemo pivu, pojedemo bažulj, hitite cice, dojdemo k nama na Krk, u nedjelju izletiramo po Cresu i dalje ko kam mora, čini mi se da neko ima terapije. amen

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 29/7/2009, 08:34

dečki nije na vama da mislite nego samo pitajte žene kaj su odlučile Suspect
@ ruda: ideš u delnice preko austrije ili crne gore Question
a

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 29/7/2009, 15:53

HA;HA;HA very fany,ti kilometri se uvjek zaokruže,pa sad koji kilometar sim ili tam a i neznam baš da je do krka puno bliže,izglada da je baš nekak na pol puta pa mi je onda svejedno kam idem.No sad malo ozbiljno; neznam kak bi mogel vozit takvu turu na večer,relativno umoran i ak mi se spava,jer mi je glupo ne ostati duže na susretu ,kao da nisam ni bil.Na koncu bumo se još čuli,imamo vremena a i Boris je na Viru,pa dok se vrati bumo vidli kaj veli a ja sam u biti ZA, lep pozdrau sismis

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 30/7/2009, 23:28

Za vašu informaciju vratil sam se još jučer s Vira i napravil lepih 650 km Laughing tak da sam sad umoran ko pas...A kaj se tiče nejebelje i Cresa neznam kaj bi rekel dok ne vidim kaj je Julija skuhala????( a ona sad spava jer pretpostavljate umorna je ko kusa....kaj da je ona vozila !) Tak da kad mi ona objasni bum rekel kaj mislim Question . I da , jebeeeeeeno je vozit po mraku kad imaš mrenu i relativno loša svetla ( nova Suza , suza za svetla) Čujemo se popodne cheers

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Postaj by juli on 31/7/2009, 06:06

Sory Giga, kad smo pripovedale o Delnicama sam delala, pa sam jednostavno registrirala samo motosusret u Delnicama ovaj drugi dio o Cresu ni je zbegel između (dobar dan, izvolite),tak da sam ovu svoju djelatnicu pitala samo za subotu (a i na nju je zafrkala z nosom i mam rekla da u nedelju nemre jer se već dogovorila), tak da sam ja mislila da bi se mogli najti prije sustreta u Lokvama i prejti na jezero (koje uvijek kad idemo na more gledamo odozgora s ceste i zgleda fenomenalno i naravno nikad se ne spustimo dole jer naravno nemamo vremena idemo na more), pa sam si mislila da bi ovo bilo idealna prilika da ga vidim zbliza jer je samo 8 km od Delnica. Tak sam ja mislila da bi mi krenuli iz Zg oko 10h i do tam je lagane vožnje oko dva sata pa samo u podne tam, razgledamo jezero i Lokve, pojedemo obavezne (po Dragecu nema vožnje bez sendviča) sendviče najdemo si zgodnu birtiju popijemo par pivi i bambusa i prejedemo na motosusret u Delnice na defile i bažul, ostanemo kolko nam paše pa doma. Kaj se tiče vašeg predloga za Cres, Boris i ja smo sad nakon ovih 650 km na Vir i natrag u dva dana skužili da nam je to malo preveč kilometri da bi to ponovili samo s jednim danom odmora, a ja moram delati u nedelju popodne pa mi tak i tak izlet na Cres otpada, no ak se Rudeku dopada vaš predlog se bute dogovorili, kaj ne.Za sad lepi pozdrav.

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 31/7/2009, 14:16

opet mi niste odgovorili za posle jer meni ne predstavlja problem dojti tam nego nazad,mislim da nemrem punog želuca i po mraku voziti oko 150 km i to je ono kaj me je...Niš krenite vi sami a ja ak se zmislim bum došel a ako ne onda niš,kaj da vam velim drugo,ježi ga nekak sam preveč umoran,možda su to jebena leta a možda kaj sam zadnjih dva tjedna delal ko konj pa sam zato tak sjeban,bumo vidli Crying or Very sad

juli
Biciklist
Biciklist

Postaj by juli on 31/7/2009, 19:34

Mi bumo krenuli sutra u 11h, idemo do Lokvi i na Lokvarsko jezero i tam se bumo našli sa GigaAberima, a možda nam se pridruže D@do i Iris koji su sad na Krku. Kak su Lokve 8 km od Delnica za čas bumo na motosusretu i defileu, ostati čemo nekaj duže da poslušamo mjuzu i da se odmorimo,a vračali se bumo po autoputu da smo prije doma i da se ne patimo po noći.

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 1/8/2009, 08:27

sju_rod je napisao/la:opet mi niste odgovorili za posle jer meni ne predstavlja problem dojti tam nego nazad,mislim da nemrem punog želuca i po mraku voziti oko 150 km i to je ono kaj me je...Niš krenite vi sami a ja ak se zmislim bum došel a ako ne onda niš,kaj da vam velim drugo,ježi ga nekak sam preveč umoran,možda su to jebena leta a možda kaj sam zadnjih dva tjedna delal ko konj pa sam zato tak sjeban,bumo vidli Crying or Very sad

na stranici http://82.193.221.213/GElin2/ možeš precizno računati kilometražu u HR, od doma do delnica imaš 150 km a do malinske 65, dobro znaš da ovdje možeš uvijek doći, dakle tvoji monolozi i recitali su lol!
a

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 1/8/2009, 18:22

ZNAM da mogu doći, NEZNAM dali mogu više voziti sa pivom ili dvije u guzici i po noći i tri metra a kamoli tolke kilometre,žao mi je,ne zamjeri....

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 1/8/2009, 22:21

Vratili smo se živi i zdravi, bilo je odlično kao i uvijek u Delnicama, ako Bog da i iduće godine smo tamo. Pozdrav svima Wink

juli
Biciklist
Biciklist

Postaj by juli on 1/8/2009, 22:38

i mi se vratili živi i zdravi, je bilo je odlično, idemo i iduće godine. slike sutra

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 3/8/2009, 09:13

Pozdraf nakon dijela GO.
Danas je sutra, a gdje su slike????

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 3/8/2009, 13:40

Evo ,evo samo male strpljenja......Sad sam došel od dr.

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 3/8/2009, 16:12

evo da si poslušaš dok šalješ slike
http://www.youtube.com/watch?v=OIi22TucBy0&feature=related

Cool
a

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 3/8/2009, 17:38

DOOOBAR !!!!!!!!!!!!
A pošto je sutra danas raport je tuuuuu!!!!

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 02:49

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 6/12/2016, 02:49.