Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

obala je naša

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

obala je naša

Postaj by sju_rod on 5/8/2009, 21:32

sutra tj.četvrtak ,moj Slavek i ja krečemo u pustolovinu života,putujemo po jadranskoj obalo bez ŽURBE,bez plana,bez moram ovo ili ono,kud nas put nanese tu stajemo,gdje vidimo dobru plažu tu stajemo,gdje nam se nešto sviđa tu stajemo,bez struje,televizora,sveg luksuza,samo Slavek i ja i naš prelijepi suzuki,bez određenog dana kad stižemo,kad se vračamo,predivno,o tome sam uvijek maštal da odem baš na takvo putovanje.Pošto više nebum videl vaše postove sve dok se ne vratimo,želim vam da se ugodno provedete dok nas nema jer kad se vratimo jaoooooo........budite pozdravljeni društvo moje staro........ Laughing

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Re: obala je naša

Postaj by Borris on 6/8/2009, 15:44

Rudek moj dragi kakva avantura života??? Pa ideš samo do velkog plavog a ne na rally Pariz-Dakar !!!Ili tam negde u Afriku !A kolko te poznam , to je normalno stanje za tebe da ideš bez žurbe i plana..... tongue .Jedino me malo brine ono kaj si napisal : bez određenog dana kad stižemo.........??????? pa ja sam mislil da ideš samo do Jadranskog mora ??? il sam nekaj propustil scratch Rekel si da ideš sa Slavekom Ipreljepim Suzukijem ! Kaj bu vas Slavek obadva nosila??? Pa nemreš bit tak okrutan prema njoj No . Kad se vratite ono jaoooo je zato kaj bute nas vidli ??? I da.....kaj sam štel reči - želim vam sretan put , ceste bez rupa , puno sunca i komarci i lepo se provedite...... Plavi

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 8/8/2009, 07:45

Prema posljednjim tajnim informacijama pretrpana Suza viđena na srednjem Jadranu, tamo negdje oko Zadra, autokamp Borik, 4 šator lijevo od mora, u dubokoj hladovini.

Javljaju da bi i Slavek i Rudi mogli biti tam negdje u blizini!!!

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 8/8/2009, 19:54

Ak se odluče pokrenut dalje trebalo bi policiju obavjestit da se u okolici Zadra mota specijalni teret (izvan normi nosivosti naših cesta.....) A možda bu Ruda othrkal u hladu do povratka....??? Sleep scratch

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 10/8/2009, 16:01

Gdje su nam sju-rodaći sve bili saznati ćemo tek kad se vrate sa najljepšeg mora na svijetu.

U međuvremenu, tajnim kanalima (MMS), stigla je samo jedna slika, pa je odmah stavljam na forum

Koliko se sjećam, ovo je pogled iz autokampa Borik, na prolaz između Ugljana i rta Petrčani, a tamo je kažu najljepši zalazak sunca na svijetu. Zašto je Rudi ulovio umjesto sunca svjetiljku na šetnici, e to će morati posebno objasniti uz jednu kaznenu pivu.....

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 13/8/2009, 17:31

ha,ha,ha,ha,pravi ste,nema kaj,sve je točno kaj ste napisali i spaval sam u hladu i pretovaril sam bajk ali murje nije nigdje bilo pa neznam dali bi me čopili ili ne a kaj se tiče sunca na onoj slici sa zalaskom ha,ha,mogu ti reči da su svi mislili da je sunce a ne lampa a trebalo je samo gledati,kaj se tiče pive i to KAZNENE,no problemo i to može več sad za Veliku Gospu ak bute slobodni pa gremo nekam a sad idem pisati izvješče sa puta a to moram drukče nasloviti nego kak je bilo prvotno -obala je naša-...... sismis

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 00:10

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 8/12/2016, 00:10.