Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

PREKO KRKA DO MUFFA

Share

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

PREKO KRKA DO MUFFA

Postaj by Borris on 20/8/2009, 22:37

Petak prijepodne (14.08.)dok smo čekali da Diana dojde s posla na miru smo spakirali stvari za trodnevno druženje s prijateljima i susret MK Muff Divers na Grobniku...Nakon klasičnog omuhavanjauspjelo nam krenut posle4h Embarassed pa odlučismo autoputem ......
url=http://fodi.frubar.net/files/6FF86D31-D706-2044-A528-FC7BA53CA42C.jpg][/url]
prvo zaustavljanje na Vukovoj Gorici pogađate da mi pušači popušimo jednu u hladu zahoda na opče nezadovoljstvo nepušača

drugi put smo stali na Tuhobiču -čik puza i kava.loša kava 10 kn!!!!!a moram priznat da nezainteresiranijeg i sporijeg konobara dugo nisam videl!

Bez obzira kaj je kelnerova fjaka zarazna krenuli smo dalje bez čikpuze do Malinske gdje nas je dočekala velka i opasna zvjer koja se odaziva na ime Lobo (ono kaj ima v ustima je ostatak od putnika-nesretnika....)

a gazdu smo vlovili u društveno korisnoj raboti (samo tako dalje!!!)

a sirota Holi gleda jel kaj palo z roštilja jer ni imala sreče da dobi svojeg putnika......

Aber je bil pun energije i nije posustajal....kak to dobro zgleda !!!

konjica zasluženo odmara u hladu

ja sam bil tak žeden da sem vodu pil (krigla je od litre!) a Giga nemre verovat očima.....

Aber i dalje ne posustaje a mi nestrpljivo iščekujemo ruku njegovih djelo

nakon sveg tog iča i pića i razgovora ugodnih spustio se mrak a nebo iznad Malinske zaista je lijepo....Vrijeme došlo za zasluženi počinak (preživanje , probavljanje , nazovite to kak hočete.....)

Nastavak slijedi......
(Powered by frubar.net)

Borris
Moped
Moped

Re: PREKO KRKA DO MUFFA

Postaj by Borris on 21/8/2009, 12:37

Dan drugi. Zora rana oko10h , treba se primit i posla....barem žemski dio Laughing

dok ja uživam u kavici i lijepom pogledu...

GigaAberi su imali posla pa smo Diana , Juli i ja odlučili malo provozat se po Krku i prošetat samim gradom Krkom. Evo par slikica....

u ovom malom dučančiču gde su Didi i Juli gledale điđa-miđa ispod staklenog poda je 2000 g stara preša za maslinovo ulje!!!

kak vreme brzo prolazi, morali smo se vrnut u Malinsku samo mi ni jasno kaj patkovi delaju na moru???(morti su na godišnjem-zalutali u magli???)

u četri popodne došlo vreme da se ode na susret na Grobnik...u defileu je največa gužva bila na freee pivi....

a majstor je pokazal kaj sve može

Aber u pozi modela , a levo od njega je bilo i interesantnih .....

Aber s komadom kaj je zabrijal da je baletan....a Giga si je na to mam morala spiti dve pive

povratak na Grobnik

smjestili smo se u hladu YZZYjevih PALAČINKI a kakve su palačinke to treba probat!!!! Ma nekaj fantastično!!!

prava mala motoristica kaj je došla u pratnji mame(na motoru)

počele moto-igre gde je Aber sve rasturil i osvojil prvo mjesto tj. panoramski let iznad Kvarnera (bravo Aber sporaču jedan!)

U razgovoru s Brunom , predsjednikom Muff Diversa (Bruno , jel ti dobra Borovnička-rakija , jel ima još???)

okušali smo se i u bacanju guma gde je Aber osvojil treče mjesto a ja sam bil malo lošiji.....

igre su na trenutak prekinute zbog doleta padobranaca sa klubskom zastavom a daljnje slikanje nažalost je prekinula krepana bakterija u fotiču...uglavnom posle smo pod imenom YZZYJEVE PALAČINKE navlačili štrik(konop) i naravno okrepljeni palačinkama pobjedili!!! Za nagradu smo dobili muške tange s logom MUFFA....a cure ko naj žemska ekipa su dobile od Brune litru Borovičke! (Bruno daj joooš!!!)Bilo je supeeeer i negde oko ponoči smo krenuli natrag u Malinsku....Nastavak slijedi.......
(Powered by frubar.net)

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 21/8/2009, 15:36

U nedelju ujutro sve nas je potresla vijest da su nastradali Mare i Dragec.....Jednostavno nismo mogli verovat.! Puni brige za naše prijatelje mi smo sa Davidom otišli na plažu a Aber i Giga na Grobnik na zasluženi panoramski let...

Obratite pažnju na boju Aberove majce....neznam jel to slučajnost ili....???? Samo mi ni jasno kak je stal nutra u tak mali aviončič????Između Abera i Gige je siroti pilot koji se dobro preznojil dok je pokušaval poletit .... Razz

posle leta i našeg kupanja svojim društvom su nas počastili Lavica i Yzzy koji su nakon radne noči (trebalo je speč tolke palačinke i nahranit gladne bajkere) došli GigaAberima....

trebali su se stvarno malo odmoriti....u razgovoru (najviše o Mari i Dragecu) došlo popodne i Didi , Juli i ja smo se spakirali jer treba krenut za Zg.....međutim nagla promjena plana nakon odluke: raspakirajte se, Yzzy bu pekel palačinke!!!!Ni nas trebalo nagovarati! Tak dobre palačinke se ne propuštaju.....A Aber je mam vlovil strateško mjesto (pri kopanji)

joj ! kaj mi možemo toga pojesti!!! kad su picačinke tak doooobreee!!!

kad se Yzzy umoril ,Aber se primil posla (išlo mu čist dobro)jer mi možemo čudo tog pojesti Embarassed

palačinki je na kraju bilo po svikud....A kolko Aber može pojesti... Shocked Kaj da velim...mi ponovo krenuli za Zg i vratili se natrag jer smo zaključili da nemremo vozit tak pretovareni.....Večer smo proveli u ugodnom razgovoru , a u ponedeljak ranom zorom (sunce je tek izlazilo!!!) dok su svi još spavali konačno krenuli za Zg....S obzirom da smo morali ujutro bit doma išli smo autoputom i za sat i pol sretno došli......Bilo nam je više nego lijepo!!!!

Puno hvala Gigi i Aberu na svemu !!!!Bilo je super! Također hvala Lavici iYzzyju . YZZYPALAČINKE SU NAJBOLJE !!!
(Powered by frubar.net)

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 23/8/2009, 15:48

DODATAK :
konačno sam došao u priliku da poslikam glavnu nagradu za najbolje navlačenje i utješnu (al jakooooo dobru!) za žemsku ekipu navlakačica....

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 29/8/2009, 17:46

O vidim da niste samo uživali već se i ozbiljno pomučili kako bi organizatorima odnijeli najljepše nagrade.
Sve čestitke na prvom, drugim i svim ostalim mjestima.
A za let iznad Kvarnera i Grobnika, što reč nego divota. Posebno mi bile lijepe slike grobničke staze i stadiona Kantrida, onak zbijenog između litice i mora.
A monitor mi je sav vlažan nakon pogleda na Yzzyeve palačinke, pogotovo nakon današnje bolničke večere.

Spritmonitor.de

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 21:48

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 3/12/2016, 21:48.