Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

KRUG ZA MARU I DRAGECA

Share

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

KRUG ZA MARU I DRAGECA

Postaj by Borris on 23/8/2009, 16:35

Subota 22.08.09. dogovorili se Rudo ,Slavek ,MG750 ,Juli i moja malenkost da popodne oko 4sata napravimo vožnjicu za Maru i Drageca preko Marije Bistrice (da se pomolimo za njihovo zdravlje) do Oroslavja na susret Hollistera gdje je bio i nezaobilazni Yzzy....
Našli smo se na benzinskoj kod Badela (no,no bez grešnih misli...) i krenuli starom Varaždinskom pa prek Adamovca i Moravča (cesta je čist dobra za laganu vožnjicu) do Marije Bistrice.
Tam smo prvo stali da zalijemo novog Guzzija od MGa i speremo prašinu iz grla Laughing

Tak okrepljeni mogli smo krenut prema svetištu da se pomolimo za zdravlje dragih nam Mare i Drageca...

Dao Bog i Majka Božja da što brže ozdrave !!!

nakon toga smo cestom dosta lošom i s dosta pjeska u zavojima No preko Stubice i Oroslavja došli do hipodroma Mokrice na susret Hollistera.....Parking mekana livada (nema dašćica za podlogu.....) Zato smo hlad našli u sjeni oronulih konjušnica a pored Yzzyjevih palačinki! Laughing

Slavica je čak kleknula nebili dobila palačinku!!! Razz

kak su dobre.....(mislim palačinke) one levo su bolje....

sendvičinke su nekaj kaj nemreš odolit (sir,kuhana šunka i sušena vratina....) mljac!!!

onda su se cure primile sviranja...gitara ni zvučala loše...

bilo je čist dobro, međutim posle 9h počelo je fest grmit , nebo se opako zacrnilo s oblacima koji nisu obečavali niš dobrog (sjurod i mg su otišli več ranije) pa smo mi pametno odlučili zbrisat doma prije potopa....Odluka se kao takva pokazala dobra..... Smile
Tolko od mene..Lijep pozdrav svekolikom pučanstvu!
(Powered by frubar.net)

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Re: KRUG ZA MARU I DRAGECA

Postaj by sju_rod on 23/8/2009, 20:57

kao što se vidi iz gore navedenog šišmiši ponovo jašu ili lete kaj ja znam,evo još par slikica

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 23/8/2009, 21:10

neznam zakaj nemrem to složit kak treba,ali evo da vam velim da smo na susretu vidli i neke nama poznate face kao ekipa iz UBMC-a,sa Kostom na čelu,Frenkija iz Patriota inesmijem zaboraviti i neizostavnog Lukija bez kojeg nemre ni jedan moto susret.Žal mi je kaj smo morali ranije zapalit ali nemreš biti na dva mesta odjedanput.Pri povratku smo navrnuli do mg750ieaou i kaj ti ga ja znam,popili piće popričali i sa njegovom boljom polovicom i zapalili na ročkas,stigli smo na vrijeme,ha,ha(kasnili dva sata).Sve u svemu bilo je dobro i sa mislima na Maru i Drageca okrečemo se novom druženju i nadamo se da nam se budu brzo pridružili.....

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 23/8/2009, 21:14

Sve ste dobro odradili samo ste fulali našu slastičarnu, mislim na onu gdje smo s Marom i Dragecom jeli najbolji sladač u ovom djelu lijepe naše, ali daj Bože da tu grešku ispravimo čim prije u njihovom društvu

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Postaj by juli on 23/8/2009, 21:46

je Giga nismo išli na sadoled kad smo prije zalili novi MG od Branka, pa na bambus i pivu ni pasal sladoled, ali kak veliš bumo mi to ispravili drugi put.

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 24/8/2009, 07:44

Boks svima koji su i koji nisu bili, bilo je supač laganini đir s odličnom ekipom i svrhom doći zapaliti svjeću, zaželjeti (M & D) brzi oprovak, pokazati novu pilu i tako polagano kilometrima do prvog servisa, sve se poklopilo. Pozdrav Batmanima do skorog viđenja na novom điru.

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 24/8/2009, 18:54

ak niš drugo bilo bu to u nedelju na putu za VŽ sismis

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 29/8/2009, 17:25

Hvala svima što ste se i nas sjetili i mislili na nas i donijeli nam svetu vodu iz Marije Bistrice.
Žal mi je što niste smazali sladolede, ali ipak, slažem se da se ne mogu zalijevati novi motori sladoledom (ni prije ni poslije pive i bambusa).
Fotke su super, ipak su mi bar malo dočarale još jedan pravi moto susret.
Ali imam i ozbiljnu primjedbu, ali o tom u slijedećoj poruci....

Spritmonitor.de

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 29/8/2009, 17:30

sju_rod je napisao/la:

Ozbiljna zamjerka affraid : ŠIŠMIŠI su zaštičena vrsta, i ovak ih tiskati i gnjaviti nije dozvoljene, pa je čak i kažnjivo. Rudi, kakvu češ im kaznu odrediti to samo ti znaš....sismis

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 29/8/2009, 18:19

čuj šišmiši su u stvari mala stvorenja,tak da između dva simpatična hipopotamusa nije bilo šanse da dođem do izražaja..

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 4/9/2009, 20:10

Znam da sam nekaj ostal dužan, a to nije piva, evo i ja sam imal neki fotić i okinul sam koju sliku, pa ak koga zanima nek ima za spomen

bok do skorog druženja

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 17:42

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 3/12/2016, 17:42.