Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Oroslavje

Share

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Oroslavje

Postaj by mg750ie on 29/8/2009, 19:06

Znam da su neki bili u Oroslavju prošli tjedan na fešti Holiča, ali sutra je tradicionalna gradska (ulična) trka OLDTIMER-a, jasno da to organizira MOTO GUZZI HRVATSKA i sudjeluje sa svojim izuzetnim i starim članom koji vozi Falcone 500 iz 70.
Dođite, zezancija počne ujutro u 8 i traje čitav dan, trka je planirana iza podne. bounce
Znam da Vas bude pogodilo kaj nemate svi baš V twin, ali i ove kante kaj furate su dobrodošle kao navijači i gledatelji. Cool
special pozdrav M&D
Izvod iz flyer-a:

Ove godine Moto guzzi klub se po prvi puta predstavlja na utrkama oldtimera. To će biti promotivno pojavljivanje, a nadamo se da će slijedećih godina, uz stećeno iskustvo, ekipa i ozbiljnije nastupiti na pokojoj utrci u Hrvatskoj, a možda i van granica (Slovenija i Srbija).

Moto guzzi klub classic racing team „TKT“ će u Oroslavju 30.08.2009. nastupiti u klasi S.O.S. ( Sound Of Singles) na guzziju 500 nuovo falcone racing. Zahvaljujući entuzijazmu Tvrtka (vlasnik takmičarskog motora i sponzor), Krune (iskusnog vozača oldtimer utrka) te Tome (konstruktor i glavni mehaničar), nadamo se uspješnom predstavljanju na ovoj utrci.

Zasigurno motor nije među najbržima u klasi, ali ekipa obećava da se neće predati bez borbe i da „...puške nebu hitila v kuruzu...“!

Poruke svim članovima kluba i ljubiteljima naše marke da dođu podržavati navijanjem ovu „mladu“ ekipu (zajedno imaju oko 150 godina) a dobre utrke, kao i prekrasni oldtimer motori će i ove godine oduševiti sve koji dođu u Oroslavje 30.08.2009.

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Re: Oroslavje

Postaj by mg750ie on 1/9/2009, 20:05

bok svima,
bil sam u Oroslavju koje je bilo okupano suncem i trke su bile dobre, nastupilo je 7 ili 6 kategorija.
Dečki su vozili različite pile, a bil je prvi puta i MG V7 iz 70-tih godina. Slike drugi put, ali zato imam specijalitet da vidite kak trkaće pile zgledaju u tim retro godinama.
Mala povjest MG.

al da sve nije bilo lako još par starih MG iz privatne zbirke familije SANDI iz Travisio Italija,

juli
Biciklist
Biciklist

Registration date : 12.05.2009

Postaj by juli on 1/9/2009, 21:18

Bravo MG slike su super

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 2/9/2009, 08:38

Stvarno prekokrasne slike.
To bi bilo lijepo vidjeti i u stvarnosti i iz bliza.

A svaka pohvala i MG-u na svladavanju frubar tehnike dodavanja slika

Spritmonitor.de

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 05:41

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 6/12/2016, 05:41.