Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

ŠPANCIRFEST VARAŽDIN

Share

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

ŠPANCIRFEST VARAŽDIN

Postaj by Borris on 31/8/2009, 17:05

s obzirom na informaciju od MG750 da buju na špancirfestu svirali kredenci ( CCR ) nije bilo teško odlučit otič do Varaždina ,lepog grada.....I Sjurod i MG su rekli da buju možda išli i da bumo se našli tam. Tak da smo se dogovorili s novim članom Sašom i njegovom boljom polovicom Simonom da odemo na fest....Imali smo sreče pa smo našli parking blizu starog grada. Evo nekaj slikica sa špancira.

Tu sam Juliji govoril :još jedan korak natrag da bu boljša slika , al me ni štela slušat !

gde je tu Juli???

To se zove šaht

Juli i Saša te Simona i Didi

kupili smo i zlatnik a gužva je bila velka

morali smo i noge odmorit a vidi se da je konobar "brzi"

otkud su ovi došli???

EEEE to je prava birtija !

mlinar i njegov mlin (neznaš ko je stariji...)

evo i ljepotana ( R27 iz 49 )

bicikl s pomočnim DIZEL motorom iz 39 !!!

pošto je još bilo dost vremena do koncerta a noge umorne....kak nam je opet uspjelo nač "brzog" konobara???

pala noč i sve spremno za koncert...

dečki su baš dobro prašili a bubnjar kaj ima 72g posramil bi mnoge mlađe. bilo je i fest puno ljudi

nakon skoro dva sata dooobre svirke došlo vreme da se krene doma...Kolko sam shvatil Sjurod i MG nisu bili i nek bu im žal, bilo je baš dobro!!!
(Powered by frubar.net)

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Re: ŠPANCIRFEST VARAŽDIN

Postaj by Dragec07 on 31/8/2009, 20:38

Priznajem da mi je žao i da me je sram što do sada nisam bio ni na jednom Špancirfestu.
A prekrasne Borisove slike samo i pokazuju da se to ne smije propuštati.
A koliko sam čul, na koncertu CCR-a preko 10 tisuća oduševljenih sudionika. Tu godine stvarno nisu važne....
Ali to je problem količine vikend događanja. Čujem da u Oroslavlju nije bilo niš manje zanimljivo.
A o tom će na nam uskoro MG. Mali problemi sa učitavanjem slika na forum. Kolege, pomažite malo......

Spritmonitor.de

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

Postaj by sju_rod on 31/8/2009, 20:45

ja sam napisal da nebum mogel iči i da bu mi žal i sad mi je isto žal ali kaj je tu je,drago mi je da ste se vi super proveli,ajde barem neko... Rolling Eyes

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 10:05

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 11/12/2016, 10:05.