Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Inženjerka i menadžer

Share

Giga
Moped
Moped

Registration date : 03.02.2008

Inženjerka i menadžer

Postaj by Giga on 8/9/2009, 12:45

Putnik u balonu izgubio je orjentaciju pa je balon spustio niže i ugledao neku ženu. Spustio se još niže i pozvao je:"Oprostite,možete li mi pomoć? Obećao sam prijatelju da ću se naći s njim, ali ne znam gdje sam." Žena mu odgovara:" Nalazite se u balonu, otprilike deset metara iznad zemlje, 49 stupnjeva 28 minuta i 11 sekunda sjeverne širine, te 14 stupnjeva, 28 minuta i 58 sekunda istočne dužine." "Vi ste sigurni inženjerka", kaže čovjek u balonu. "Jesam" potvrdi žena, "ali kako to znate?" "Pa, sve što ste rekli je tehnički gledano točno, ali ja i dalje nemam pojma što da radim s tim informacijama i još uvijek ne znam gdje sam. Niste mi bili od prevelike pomoći, samo ste mi produžili putovanje." Žena mu na to odgovori:"Vi ste sigurno menadžer." "Jesam", odgovara čovjek iz balona, "ali kako to znate?" "Tja," odgovara žena, "niti znate gdje ste niti kuda idete. Visoko ste dospjeli s pomoću napuhavanja. dali ste obećanje, a nemate pojma kako ćete ga održati, a očekujete od ljudi ispod vas da riješe vaš problem. Činjenica je da ste sada u istoj izgubljenoj poziciji kao i prije našeg susreta, ali nekako ispada kao da sam ja kriva za to."
  • Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 9/12/2016, 11:30.