Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

RUJAN FEST -ZAGREB 09.

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

RUJAN FEST -ZAGREB 09.

Postaj by sju_rod on 27/9/2009, 17:52

Kam bi poslije Lonjice pitanje je sad? Ma na rujan fest na još malo zabave,dogovor je pal.Gigaberi i mi šišmiši po gasu i natrag za zg.Poslije su nam se pridružili D@do i Iris,Kroko i Kroketa i šou je mogao početi.Mi smo prvo došli na feštu Slavonskih Lola i bilo je ludo,ko zna kolko tisuća ljudi pjeva sa njima sve pjesme i mi naravno sa njimaludo.Onda je došao ostatak ekipe pa smo lunjali Bundekom.Kroko i Žac(Aber) su hteli na one male autiće-gokarde ali nisu svi radili a oni nisu htjeli čekati ali iskreno nebi stali u njih a kad bi i stali nebi išli brže nego kaj hodaju obadva.Ali smo išli na simulator formule 1 i tu je Kroko došel do izražaja,skoro je prevrnul cijeli taj bunker.Uz puno smjeha i zezanja krenuli smo na egzotično mjesto zvano CEZAR,na cugu i malo odmora i razgovora i da konačno odmorimo malo noge jer ipak mi nismo naučeni puno hodati.Več negdje oko jedan razišli smo se iz Cezara.Bilo je super.Od super provoda u Lonjici do Bundeka i Cezara(cajke na repertoaru) fenomenalno proveden dan,da bog da da nam se priključe jednog dana i Mare i Dragec pa makar išli i autom samo da su sa nama,živim za taj dan.slike su malo lošije ali to su SLAVONSKE LOLE

sad znate ko je raširil ova drva kaj su lijepo bila spojena(tužite ga Bandiću)
ovo na žalost nismo probali jer nije bilo gotovo...
motoristička banda na okupu i dok jede
egzotični kafić
i naši konjeki odmaraju dok mi pijemo...
nadamo se brzom ponovnom druženju.....

(Powered by frubar.net)
  • Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 6/12/2016, 02:51.