Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

DDK 10 - u subotu 03. Listopada

Share

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Re: DDK 10 - u subotu 03. Listopada

Postaj by mg750ie on 3/10/2009, 18:51

Bilo je super,
slike govore više od soma reči.

Rudi mi uvek ispadne na levo
Kolegica Maja - iznenađenje
(u punom sjaju)

Gužva

Više nije bilo povlaćenja

Vidimo se u sledečoj sličnoj akciji

Giga
Moped
Moped

Registration date : 03.02.2008

Postaj by Giga on 3/10/2009, 21:03

Bilo je super. Lijepo vrijeme, 152 doze u Zagrebu i 45 u Rijeci je krasna brojka. Još da nam se Slavica oporavi i sve 5

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 4/10/2009, 17:44

Bio sam samo 5 minuta, toliko sam još mogao biti nakon Krapinskih na nogama.
Vidio puno poznatih i dragih, provjerio odokativno Aberovu težinu (meni izgleda sve pod kontrolom), upoznao Sašu uživo (kaj je je, velki je), pozdravio Tamigaće i Viragovce.
Palačinkom iznenađenja s dostavom u krevet inzenadiše me Borisovi, a Lavici posebno njam njam hvala.
Niste se iskazali u čuvanju Slavice, ali kak veli Rudi, mi šišmiši navikli smo krv uzimati a ne davati. Slaviček, drži se.

Spritmonitor.de

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 4/10/2009, 21:05

Da i ja stavim nekaj slika s DDK 10......čekali smo kolonu kod Savske i snimili predhodnicu

u Pitu je več bilo dosta motora

a onda je došla kolona

neke poznate face su več bile tam ( Saša)

s kolonom su stigli MG , Giga , Aber , Coprnica i Tamigo., a dečki su se primili posla oko rosta....

onda smo jeli , pili , zabavljali se i tako to pa mi je snimatelj odbil slikat...sram ga bilo! Moram priznat da je meso bilo jako dobro i obilno ! Žao mi je kaj iz znanih razloga nisu došli Slavica i Rudi..Želimo Slavici brzi oporavak ! ( Rudek pazi na nju!!!!)

(Powered by frubar.net)

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 9/10/2009, 20:38

vidim da vam je bilo lijepo i drago mi je da je tak,sa mojim Slavekom sve je u redu dobila je puno raznih sokova(borovnica,nar,brusnica,crno grožđe) i kad sam kupoval sve te crne sokove za nju kupil sam i sebi dva tomeka(o.p.tomislav -crno) da i ja popijem nekaj crnoga dok ju tetošim.Več su joj sokovi išli na vuha ( i na sve rupe-ak znate kaj oču reč) ali morala je biti pod mojom komandom i šlus.Hvala bogu brzo se oporavila i sad je ona stara,dobro ne stara ko stara nego opet ona......... Ma bit če još vađenja (bez nje) i fešti pa bumo to nadoknadili.....

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 10/10/2009, 09:04

Zna se da je za one kojima fali krvi najbolše crno vino.....a ne tam nekakvi sokeki....znači da se nisi dost dobro brinul za Slaveka....

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 10/10/2009, 10:15

sju_rod je napisao/la:vidim da vam je bilo lijepo i drago mi je da je tak,sa mojim Slavekom sve je u redu dobila je puno raznih sokova(borovnica,nar,brusnica,crno grožđe) i kad sam kupoval sve te crne sokove za nju kupil sam i sebi dva tomeka(o.p.tomislav -crno) da i ja popijem nekaj crnoga dok ju tetošim.Več su joj sokovi išli na vuha ( i na sve rupe-ak znate kaj oču reč) ali morala je biti pod mojom komandom i šlus.Hvala bogu brzo se oporavila i sad je ona stara,dobro ne stara ko stara nego opet ona......... Ma bit če još vađenja (bez nje) i fešti pa bumo to nadoknadili.....

pa kaj ti se žena mora razboliti da bi joj sokić kupil, škot jeden

a

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 10/10/2009, 10:43

• bravo a.

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 10/10/2009, 14:25

mi idemo kurit

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 11/10/2009, 16:46

prvo za Borisa-----kaj nisi pročital predzadnju rečenicu-HVALA BOGU BRZO SE OPORAVILA-stavi još i naočale a za A ona ima stalno nekakve fakn sokove ali nisu hranjivi,zdravi,crni bar ne tak crni a to su coca cola,cocta,fanta(bez c) a sad je morala piti zdrave,fine crne sokiče koji buju popravili njezinu slikicu krvnu.Jes da je htala vama dvojici iči krv popiti da se oporavi(ipak je ona šišmiš) ali ja sam je odgovoril sa rečenicom da se prijateljima krv ne pije,bar ne prije ponoći pa je ipak odustala tak da se možete smatrati sretnicima kaj ste još živi,HA;HA;HA;HA;HA;HA

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 11/10/2009, 18:15

Ma daj , koji bi vampir htel pit krv u kojoj je 80 % pive pomješane sa češnjakom ????? Tek bi joj onda bilo loše....trebalo je črnog vina velim ja tebi......

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 11/10/2009, 19:16

kaj misliš da tu kombinaciju nije probala na meni i niš joj nije,čak je i više posto bilo alkohola u krvi i pila mi je krv drito,ma kakva slamka,tak da ti je ona istrenirana stari moj,velim ti da ste imali sreče.....

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 11/10/2009, 21:29

SAd mi je jasno zakaj Slavek zgleda onak blijedo.....posljedica razrijeđene krvi s pivom......samo mi ni jasno da tebi niš nije????

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 12/10/2009, 15:30

ni meni.....

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 14/10/2009, 20:02

evo kaj sam ja snimil dok.........

ima još ali i ovo je dosta pogotovo kad je to več debela prošlost..........

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 15/10/2009, 20:23

upravo sam primil izvješče sa foruma motori.hr iz emisije motorček gdje se lijepo vidi a i čuje dok Aberu vade krv kak jauče i zapomaže,sramota živa,čovjek ko od brda odvaljen zapomaže ko da mu creva vade,još mi vele kaj je to jedan od vaših šišmiša,pa kaj mu je došlo.Ne.ne velim ja nije on šišmiš on je samo simpatizer šišmiša iliti suporter jer pravi šišmiš ne jauče(nego pada u nesvest) tak da mi šišmiši stim nemamo niš,da je naš sigurno nebi jaukal i molil da mu iskopčaju tu iglu nego bi tražil da mu i udrugu ruku popikaju još dve barem jer bi onda bil hrabar kao lav i nebi ga bilo briga kolko igli ima u rukavu pardon u ruci.Sva sreča da se bu to brzo zaboravilo pa više niko nebu znal ko je to jaukal još ka obrije bradu može šetat gradom bez frke niko ga nebu proahtal.........
Za sve koji su mi povjerovali,nije bilo tak ovo je bil moj mali igrokaz a Aberčina je bil izuzetno hrabar jer samo se takvi mogu zezati u trenucima kad mu srču krfce na slamčicu,nadam se da bute to i vidli...forum motori.hr motorček.....baj baj.....

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 15/10/2009, 21:25

Ja mislim da je Aber javkal zato kaj su mu kad su vidli kolki je mam zvadili tri doze.....

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 14:00

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 11/12/2016, 14:00.