Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

svadba i to kakva

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

svadba i to kakva

Postaj by sju_rod on 18/10/2009, 19:15

da Slavek i ja bili smo na svadbi u Zaprešiču u Pinekovim dvorima i bilo je super,klopa non stop od ovoga do onoga,vino nešto lošije ali to me nije spriječilo da si spijem hektu gemišta,plesali stalno jer muzika je bila fenomenalna i od mog deranja otišlo mi je grlo tutakoma,bili do negdje pet,pol šest i onak mokar od plesanja išli doma vani na hladno i sad imam blaži oblik svinjske....(hunjavicu) osječam se užasno em me boli grlo,šmrcam,umoran sam ko konj i kaj da vam pričam proveli smo se super.......sad si idem popiti čajčeka.....

Giga
Moped
Moped

Re: svadba i to kakva

Postaj by Giga on 18/10/2009, 19:28

cele noći lumpa pije kao pumpa, a po danu spi

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 19/10/2009, 00:03

Evo kaj se događa kad maltretiraš vlastito tjelo hrbalajfom.....izgubiš imunitet pa prvi put kad poklekneš pred svim krasotama za tjelo i dušu dobiš svinjskog (nebitno u kakvom obliku....) i onda te boli grlo , buška , dupe i sve ostalo.....i misliš da ti je glava preširoka da prođeš kroz vrata (mada je to kod tebe i inače problematično... ) Naravoučenje je da treba stalno brinuti o kondiciji tjela i duha te prakticirati odojke,prasetinu ,pivu,bambuse i ostalo...Dokaz: nama kaj brinemo o zdravoči nije niš nakon one vožnje po smrzotini u subotu

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 19/10/2009, 00:24

Dajte ljudi oprezno s gemištima. Cijeli život pijete hektolitre a onda na kraju stradate od jedne ..... kapi....
(Kako sam sebe elegantno isključio iz te mogućnosti!!)

Spritmonitor.de

lavica
Moped
Moped

Registration date : 07.02.2008

Postaj by lavica on 19/10/2009, 19:13

Drago mi je čuti da ima ljudi kojima je bilo dobro na svadbi. Bila sam na tri svadbe, a nemam baš malo godina i prijatelja, ostale sam nekako izbjegla. Od te tri, s jedne sam pobjegla (ne svoje) glavom bez obzira.

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 19/10/2009, 19:27

ne stvarno ova je bila super,velim vam da smo Slavek i ja plesali celu noć ali nisam baš trebal tak znojan i mokar iči van na zimu i to je to,dragi moj Boris vi ste cijelo vrijeme bili vani pa nije bilo šanse da vam se kaj dogodi,tak nebi ni meni ali oznojiti se i biti samo u košulji pa tak van iči hmm,vidi se da sam preveč popil inače bi sačekal da se malo ohladim,no dobro bu bolje za dan dva...

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 19/10/2009, 22:22

Ispravak netočnog navoda : nije točno da smo celo vreme bili vani ! Istinito i točno je da smo prvo bili nutra , znači malo se raskomotili od motorističke odječe , a kad je pala noć (znači kad je zahladilo) izašli smo van jer smo se zaznojili i postalo nam vruče nutra zbog konzumirane količine pive,viskija i bambusa....A po slikama se može videt da se nismo obukli kad smo izašli ! Zaključak : treba se iznutra zaštitit od zime i boleštine !!!! Haug !

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 18:20

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 4/12/2016, 18:20.