Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje
Ja putujem

Free forum for free travel

Mjesec Božića i Nove Godine....mjesec radosti i veselja....uživajte....

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

nova suza

Share

sju_rod
Admin
Admin

Registration date : 03.02.2008

nova suza

Postaj by sju_rod on 22/10/2009, 18:08

kaj velite ljudi da si malo uredim motor.Palo mi je napamet da pofarbam felge u neku drugu boju(vjerovatno boje magnezija) tek tolko da ga učinim svojim,da ima neku osobnost a ne kakvog sam ga kupil.Prihvačam svakakve sugestije i primjedbe i volio bi da se malo uključite u raspravu o tom jer više ljudi više zna pa bi iskoristil vaše mišljenje u moju konačnu odluku.Jedva čekam vaše postove.....[You must be registered and logged in to see this image.] evo da imate neku predođbu kakva bi boje felgi pasala;crna,žuta,crvena ili neka treča.......

(Powered by frubar.net)

Giga
Moped
Moped

Re: nova suza

Postaj by Giga on 22/10/2009, 18:17

pofarbaj s jupolom, lako se opere ak ti se ne sviđa

a

Borris
Moped
Moped

Registration date : 13.05.2009

Postaj by Borris on 22/10/2009, 18:30

I to z pemzlom [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 22/10/2009, 18:58

Sad bum ti metnul sliku da vidiš o čemu pričam.....
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
meni ovo zgleda puno lepše nego crne felge....a i tvoje svjetle zgledaju bolje od samo crnih....nekad su si davali puno više truda kod takvih detalja. Danas samo pofarbaju i ko te je...Jer za ovo treba felgu polirati a onda opet lakirati s betbojnim lakom. Palo meni na pamet da tak nekaj napravim na novom al to je pun ku..c posla.... [You must be registered and logged in to see this image.]
(Powered by frubar.net)

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 23/10/2009, 21:15

da upravo danas mi je to palo na pamet da vanjski rub ispoliram a unutra da pofarbam i za sad sam na 90% da bum baš tak napravil i mislim da bi zgladal super,no bumo još vidli a kaj se tiče posla tu si u pravu jer ja bi skidal i diskove da bi što bolje to napravil ali bumo još vidli........

D@DO
Roler
Roler

Registration date : 17.06.2009

Postaj by D@DO on 23/10/2009, 22:13

Ruda.. kaj ti vrag neda mira.. kaj ti crvi v riti roštaju?! Ak ti se hoce nekaj delati dojdi k meni, bumo našli posla! [You must be registered and logged in to see this image.]

mg750ie
Biker
Biker

Registration date : 17.05.2009

Postaj by mg750ie on 24/10/2009, 07:14

Motorček ti je čistam cc, već si ga personalizirao, imaš gepek kavog niko nema, i nemreš se zabuniti čiji je, baš ti je lepi. affraid

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 24/10/2009, 16:33

dečki,dečki uopče nemate mašte,ja vozim stari motor (98) i da bi bil lepši od vaših krama moram ga malo zrihtati i to je to.A moram priznati da bi malo prčkal po garaži sad kad dođe malo lošije vreme i to po SVOJOJ garaži dragi moj D@do i na koncu to i nebu neki financijski trošak,više bu ručnog rada(kak ste odmah pomislili na krive stvari),ono da malo delam iz čistog zadovoljstva.U ostalom to je za sad ideja a dali se bu razvila u pravi projekt to bumo još vidli (farbu več imam,he,he)........ak bu to i bilo bit če sve snimano,dakle evidentirano pa bute to i vidli.....

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 24/10/2009, 16:38

Bar ga blagoslovi prije molerije

Dragec07
Admin
Admin

Registration date : 02.02.2008

Postaj by Dragec07 on 24/10/2009, 18:25

Nahrani Gizma i NE DIRAJ ništa.
Meni je tvoja suza i ovako lijep motor.

A da ti malo proširimo ovlasti na forumu pa podesiš sve one boje, slova i cjelokupni izgled foruma koji sam ja svojedobno u nedostatku pravog posla "uljepšao"?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Giga
Moped
Moped

Postaj by Giga on 24/10/2009, 18:35

Ej Ruda kad si rekel da je stari, pala mi je na pamet Žuži i ona je dama u godinama pa poglej kaj jopj je farba napravila, ona misli da je to uljepšavanje ali [You must be registered and logged in to see this image.]

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 24/10/2009, 19:56

jeeee ona se ni znala pofarbat zato je takva a za Drageca, takve ovlasti trebaju biti samo kod jednog čovjeka i to kod tebe inače bi zavladala anarhija a to ne želimo zar ne ?? ma bumo vidli kaj bu još od toga.....

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 24/10/2009, 19:58

nedaj se samo smesti Cool

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 25/10/2009, 22:56

trenutačno odustajem od poliranja ruba jer sam pročital na forumu motori.hr. da su neki polirali i zaje se jer vele da stalno moraš glancat jer se svaki ku...prima na to i ostavlja fleke od kiše tj.vode iostalih stvari..... [You must be registered and logged in to see this image.]

mg750ie
Biker
Biker

Postaj by mg750ie on 26/10/2009, 20:13

nesmeš se predati od prve, barem se malo buni [You must be registered and logged in to see this image.]

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 26/10/2009, 20:18

imaš prav malo sam se raspital i ovakva je situacija,ako sam poliram rub u kučnoj radinosti onda je onak zaje kak sam napisal međutoa ako se strojno polira onda je puno bolje i nije tak osjetljivo tak da -za sad- ide polirani rub i po sredini boja magnezija za sad bumo još vidli kaj bu mi palo na pamet....

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 26/10/2009, 23:36

Normalno da ak je nekaj polirano do visokog sjaja da bu se na tom vidlo sve zmazano (kapi kiše. spray od lanca, prašina .......) i da to treba stalno čistit i glancat....Samo mi nije jasno kak si ti zamišljaš da ak je strojno polirano onda se ne vidi a ak je ručno onda se vidi ???????? Na koju foru???' Ne kužim......

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 27/10/2009, 21:40

pa zato kaj ja doma nemrem tak zglancat na ruku i znoj ko neko na stroj,jer moj način nikak nemre doč do takvog sjaja ko na stroju i kak mi je objašnjeno(onaj ko ima stroj)razlika je u tome što ja sa rukom nemrem zapuniti sve mikroskopske rupe koje se stvore čim pipneš stari sloj dali farbe ili nekaj drugo, i onda se u te rupe zadržava svaki kufer ,ti si več nabrojal, dok on na stroju dobije puno finiji,tj.glađi sloj koji ima daleko manje tih rupa pa se manje i sr... prima,prilično logično.No da nebi bilo sve lijepo,naravno da se i na takvoj površini vidi svašta samo puno manje i kak mi je rečeno(onaj koji ima stroj i to dela) samo se uzme krpica namočena u benzin i lagano se prođe po tom poliranom dijelu i opet je lijepo i sjajno.EM što je taj polirani rub ljepši dok ga ima nego da ga nema on ima i svoju praktičnu primjenu a to je kod montaže i demontaže gima nema se kaj zguliti(jer da je farba otišla bi u ku....) naravno farbana u kučnoj radinosti i to ti je to.Svakodnevno se raspitujem o raznim mogučnostima i dobivam razne informacije pa ču na kraju odlučiti konačno kak bu to uopče bilo i dali bu bilo ali nije loše malo se igrati sa svojim...........ha,ha,

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 27/10/2009, 21:43

na motor sam mislil.......kak odmah pomislite na prosto,joj,joj..... [You must be registered and logged in to see this image.]

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 27/10/2009, 23:22

Rudek moj dragi samo se ti igraj sa svojim.....Ali da ti velim da i taj polirani rub MORA bit polakiran sa bezbojnim lakom jer bi inače aluminij oksidiral pa bi posivil i izgubil sjaj ...A kod montaže i demontaže guma ti je ista stvar ko i kod farbanih felgi.. ak se ne pazi , bu se zgulilo....

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 28/10/2009, 11:48

Ima sad nekih polir pasta baziranih na nano tehnologiji, pa se i ručno mogu raditi čuda.
Za stakla na autu i vizire ja sam koristion neku tekućinu iz Avstrije, mrak je.
Prvih par kišnih dana brisače ne moram ni paliti jer već od 20-tak na sat kapljice kiše samo proklize preko šajbe.

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 28/10/2009, 17:40

Htjedoše li ti to reči da za nano pimplanje s nano pimpe.... treba i nano tehnologija????? [You must be registered and logged in to see this image.] Rudek ak si ovo pročital ostavi se nano prčkanja po svojem..... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 28/10/2009, 19:25

hmmm,navodno da polirano kad se polakira požuti pa ti sad znaj,odlučit ču kad dođe vrijeme,kaj se tiče nano hmmm..........

Dragec07
Admin
Admin

Postaj by Dragec07 on 28/10/2009, 21:01

Možda je nano prejednostavno, no ovo sigurno nije......

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 28/10/2009, 22:37

Ovo bi si Rudek moral napravit!!!! Ak niš drugo morti bu znal kolko je sati..... [You must be registered and logged in to see this image.]

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 29/10/2009, 17:46

ne ja nego neko ko se vozi pored mene,ha,ha,ha

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 31/10/2009, 19:44

Evo da vam javim da u ponedjeljak vozim makinu na rastavljanje u Zelinu,tj.skinut če se kotači a sa njih gume,diskovi i ide na poliranje,poslije toga na farbanje,sve če biti evidentirano tak da vidite kak je to bilo,tj.kak bu to bilo i pretpostavljam za jedno tjedan dana IMAM NOVU SUZU......

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 1/11/2009, 22:10

I onda se veli da se nema para......

sju_rod
Admin
Admin

Postaj by sju_rod on 2/11/2009, 17:59

to sve bu koštalo 300kn,he,he.....

Borris
Moped
Moped

Postaj by Borris on 8/11/2009, 17:02

Rudek kaj se niš ne javljaš???? Kaj hodaš s ketačima pod rukom po Zagrebu pa nemaš vremena??? Jel se dela kaj po felgama ??? Mi smo znatiželjni !!!! [You must be registered and logged in to see this image.]

Sponsored content

Postaj by Sponsored content Today at 17:56

• Započni novu temu
  • Odgovori na temu

Sada je: 6/12/2016, 17:56.